GoW 5 akt

00BASTER00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam chciałem zapytać czy da rade pokonać Raama samym karabinem (i ewentualnie kilkoma granatami) czy muszę mieć koniecznie ten harpun czy coś?? nieśmiac sie... gram na Casualu ::)

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: GoW 5 akt

Ja pokonuje raama zazwyczaj sama snajperka , wiec wszystko sie da . Tylko pamietaj , headshoty musza byc
w leb a nie w kolano 8)

kepaic

Użytkownik
Użytkownik

Lol ja właśnie dziś zabrałem się za skończenie GoW i przed chwilą się udało (chyba za 10 razem). Wchodze na forum i widze ten topik hehehe. Po testowaniu wielu taktyk najskuteczniejsze wydało mi się ładowanie w niego ze snajperki, przy czym praktycznie nie robiłem headshotów tylko zwykłe strzały. Nie męczyłem się też z granatami ani z tą kuszą, po prostu czekałem ze strzelaniem aż Raam się odsłaniał. Załatwiłem go po ok 10 strzałach, na casualu, zawsze zbliżał się na tyle że musiałem przynajmniej raz przebiec (w nieziemskim stresie hehehe) na drugi koniec wagonu. Więc trzeba tylko kupę cierpliwości i wcale nie trzeba headshotów, przynajmniej nie na casualu.

Luchos

Świeżak
Świeżak

Ma ktoś jakąś dobrą taktykę jak go zabić na insane ??

Vegan

Banned
Użytkownik

Luchos napisał:
Ma ktoś jakąś dobrą taktykę jak go zabić na insane ??
Jest taki drobny triczek
Kod:
http://pl.youtube.com/watch?v=nRWyuK22dJQ
czyli jak widać Raam blokuje się za kamieniem i wtedy pozostaje siekać ile wlezie :)
Porada raczej na ostateczność :)

Furson

Użytkownik
Użytkownik

on raczej czesto sie blokuje, mi sie zablokowal o zdychającego doma :p i dzieki temu poradzilem sobie z nim na hardcore, co do snajperki ja nie preferuje, łukiem walimy zeby odstraszyc ptaki a potem lanserem uszkadzamy monstera. walka z ramem jest zle przemyslana bo gracz nie ma pola ruchu, dla mnie moglby miec 2X wiecej zycia bylebym mogl mu jakos uciekac, a tak to nie wyobrazam sobie rozwalic go na insane - tu preferuje juz chyba tylko coop

Luchos

Świeżak
Świeżak

Już sobie z nim poradzilem 8) Dzieki za podpowiedz.

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik

A po ściąganiu patchy z live nadal sie blokuje ??
bo chciałbym na Insane ukończyć tego dziada

Do góry Bottom