Gra 3D w… kinie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik

Gry w komputerze, w konsolach, w komórce, w kalkulatorze… ostatnio nawet bawiłem się tetrisem z dekodera mojej kablówki. Teraz do listy będzie trzeba dopisać kina.O2 wprowadza Asteroid Storm, zespołową zabawę 3D rozgrywaną na sali kinowej.
Gra pojawi się w 20 kinach Vue w Wielkiej Brytanii. Start 10 lipca. Ma to być prosta symulacja statku kosmicznego, którego kapitan mówi na ekranie co należy robić, a widzowie podnoszą ręce i machaniem na boki spełniają jego życzenia. Zadaniem zespołowych graczy ma być omijanie przeszkód stających na drodze okrętu międzygwiezdnego.


YouTube - vue cinema logo





Zapewne bardzo proste, ale patrząc z perspektywy Wii możliwe, że i zabawne. Nintendo udowodniło nam, że nawet marnej jakości grafika i prosty jak budowa kowadła gameplay nie mają znaczenia jeśli ruszamy się w gromadzie i pokładamy ze śmiechu. Człowiek to zwierze stadne, a stado na sali kinowej jest bardzo duże.
Ciekawe jak sprawdzi się efekt 3D? Widzieliście piłeczkę wyskakującą z ekranu w Potwory Kontra Obsy 3D? Gdyby w takiej jakości atakowały nas meteoryty i inny kosmiczny gruz, to mogłoby nawet być śmiesznie.


Gra 3D w… kinie - GRRR.pl - blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole
 

LoRD_Vader

Banned
Użytkownik
Dla mnie bomba
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie ktoś z tyłu będzie siedział i jak zobaczy, że ludzie machają, to będzie skręcał padem. Czyli ludzie w ogóle nie będą mieli wpływu a kasę zapłacą haha;p
 

robsonik1234567890

Świeżak
Świeżak
Może być fajne i śmieszne, ale co z tego, jak w Wielkiej Brytani. W Polsce to nie wejdzie, a jak wejdzie to tak za 2 lata.
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Fajny pomysl, wybral bym sie na takie cos :)
 

Piesnababy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Prezentuje się wyśmienicie.
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Mhmy ... iść do kina, wydać kasę i machać rękoma. Kino jest raczej duże, a więc zarazem dużo osób tam będzie siedzieć. Wszyscy podnoszą ręce do góry na komendę. (o matko ale to smród) Machają tymi łapami, pocą się ... nie dziękuje, nawet jakby było to w Polsce, to bym nie skorzystał. ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom