Gra dla ojca. Co doradzacie?

xaz88

Świeżak
Świeżak
jaka grę moglibyście doradzić dla ojca?
On lubi bilard, flipery, kiedyś z 10 lat temu pocinał w tetrisa, mario i takie tam różne pierdoły jak to ojcowie, tylko że teraz nie mogę znaleźć żadnej takiej gry na xboxa.
Dodam jeszcze że polubił też World of Warcraft więc może coś z tego gatunku by się znalazło?
Moglibyście podać jakieś interesujące tytuły które mogą zainteresować potencjalnego odbiorcę w wieku około 45 lat? ;)
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

Wormsy moze ?
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

nasciągaj mu gier arcade albo kub na allegro plyte z piecioma grami arcade (no chyba ze masz wersje xbox360 arcade to masz tą plyte)
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

No właśnie też tak myślę że proste gry mu się bardziej spodobają... Rozbudowane nowe gry, brutalne są dla młodszych :)
Do WoW ciężko znaleźć coś pobobnego :) Ta gra jest rewelacyjna i taka "łagodna"
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

Mój staruszek to tylko w arcadówki, może grać, głównie statki kosmiczne, samolociki 2D itp. itd.
 

Ej No ?! xD

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

a ja z moim zasuwam w DOA 4 i VF5 :D takie gry to lubi no i czasem samochodem pojezdzic ;d
 

master111

Świeżak
Świeżak
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

a moj staruszek pocina w black tylko ze ja mam ps2...w calla ale na kapie
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

Jak dla ojca to to ja bym polecal Dead or Alive Xtreme 2 ;)
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

hmmm a niepomyślałeś o piłce nożnej?? np. FIFA albo PES?? chyba każdy staruszek lubi piłke nożną ;] a jak sie jeszcze gra we 2 i sie daje mu wygrać to on dopiero wtedy ma frajde ;]

vagner napisał:
Mój staruszek to tylko w arcadówki, może grać, głównie statki kosmiczne, samolociki 2D itp. itd.
Hehe mój staruszek też głównie w statki kosmiczne albo gierki o takiej tematyce że ktoś z kosmosu przyleciał na ziemie statkiem kosmicznym i mu sie zepsuł ten statek (pisze o grze ZAX na PC'a) ;]
 

seba660

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

Moj ojciec lubi grac zemną na 2 w VF5
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

Mój staruszek to lubi pograć w FNR 3 i w Guitar Hero 3 : Legends of rock, a najbardziej to gra mu się podoba jak gramy na dwa pad-y.
 

kosciany

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

Cos do dualplay:) Bijatyka lub wyscigowa:) ew. Viva pinata(?) .
 

ARcaDE

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

Mokj ojciec gra w Fife 07 i pes 06 i tomb raider legend
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

Moze twoj starszuek pograł by sobie W euro 2008 lub fife 08 chyba kazdy lubi piłkę ;D
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

Mój Tato grywa w NFS Undercovera bardzo mu sie podoba też lubi flipery coś ala ace combat więc może polubi NFS'a :)
 
R

rowerser

Guest
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

Mojemu sie Gerasy spodobały :D prawdziwie męska gra. :D Pełno krwi, strzelanie cały czas :D jeaa :D
 

sebawl1

Świeżak
Świeżak
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

A mój ojciec przeszedł wszystkie części medala i calla i tylko w to gra nawet po 10 razy
 

Sirhc14

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

A mój pyka najbardziej w strzelanki kiedyś jeszcze grał w diablo 2 ;)
 

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Gra dla ojca. Co doradzacie?

Zależy co lubi ^^ Pac Man, Space Invaders... itp. stare dobre hity
Albo pokaż mu jakąś nowość, może się wciągnie ;)
 

Diuran

Użytkownik
Użytkownik
a Mój, Jak ma zły dzień i jak mnie widzi przy Xboxie to dostaje nerwicy^^, jak widzi ze pogrywamw jakies mordobicie to tym bardziej^^, wiem wiem nie jest na czasie ale ma juz swoje lata:)
 

Do góry Bottom