Gra ktoś w ogóle online w trybie zespołowy DM w Battlefield 3?

Argos1420

Banned
Użytkownik
Witam, tak jak w temacie czyli czy gra ktoś przez multi w trybie Zespołowy DM lub jakikolwiek inny oprócz Podboju czy też wszyscy już tylko grają w trybie Podbój? Bo u mnie na konsoli grając online dostępne serwery są tylko i wyłącznie w trybie Podbój, dlaczego?
 

LordLotr

Użytkownik
Użytkownik
Moze tak masz ustawione kryteria wyszukiwania serwerów. U mnie jest normalnie, duzo ludzi gra tdm.

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk
 

Tomek0016

Użytkownik
Użytkownik
Dzieje się tak, bo nie zaktualizowałeś gry. Nie chodzi mi o te tekstury HD, tylko o samą aktualizację gry mającą około 2gb. Jeżeli nie zaktualizowałeś to masz servery tylko z podboju, nazywają się Official EA Europe #123456 lub podobnie. Ja na nich na początku grałem dla wprawy, bo wg. mnie grają tam osoby z mniejszym skillem lub mi sie wydaje. Aby zaktualizować grę włącz Xboxa, włacz BF3 płytke z multiplayer, poczekaj chwile - po załadowaniu gry wyświetli ci się monit: "Dostepna jest aktualizacja - Czy chcesz zaktualizować?" Klikasz A czyli że tak wyświetli Ci się okienko takie Xboxowe - klikasz potwierdź pobieranie. Plik ma około 2gb więc jak masz internet około 5mb/s to wszystko powinno się zrobić w godzinkę.

Pytałeś się czy ktoś gra w TDM - ja gram i chętnie z Toba zagram (aktualnie, do niedzieli wieczorem nie ma mnie w domu i nie mam dostepu do mojej konsoli), jak chcesz dodaj mnie do znajomych, mój gamertag: PolishMathU

Aha i jeżeli włączysz BF3 i nie zaktualizujesz, to potem żeby komunikat znowu się wyświetlił musisz wyłączyć i włączyć Xboxa, nie tylko samą grę.
 

Do góry Bottom