1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra kupiona w Niemczech. Co z jezykiem polskim ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Memories, Grudzień 5, 2017.

1. Memories

Memories Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy ktos orientuje sie jak to jest z grami w Niemczech...
    https://www.rebuy.de/i,9244083/xbox-one/grand-theft-auto-v

Chcialem tutaj kupic jako uzywana w idealnym stanie
    Na dole patrze sprache : deutsch. Faktycznie po instalacji tej gry bede mial tylko jezyk niemiecki na konsoli ? nie da rady w jakis sposob zaktualizowac do wersji po polsku jesli konsola ustawiona na PL ?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3162
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wszystkie gry dociągną sobie język polski. Niestety nie mam i nie widziałam nigdzie przypadku żeby ktoś pytał o GTA V z zagranicznej dystrybucji. Jeśli gra Ci sama nie dociągnie języka, a może tak być to niestety w inny sposób go nie pozyskasz.

4. Memories

Memories Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No bo wlasnie mieszkam w Niemczech, a chcialbym pograc jednak w polskie gry. Lepiej przyswajalne dla mnie :p tylko nie wiem jak. Zakup w Polsce ok mozliwy, ale wysylka to drugie tyle, co gra :p wiec nie oplacalne. hmm...

A jak to sie ma w wersjach cyfrowych ? tez takie ograniczenie ? dziwne, ze taka gra wydawana jest tylko w 1 jezyku.

5. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1746
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Kupuj cyfry i tyle.

6. Memories

Memories Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W porzadku. Ale gdzie ja kupie cyfry w cenie 25 euro :p nie ma raczej szans. Jeszcze np wiedzmin 3 powiedzmy na ebayu idzie wyczaic ale takie gta juz pewnie nie.

Problem w tym ze chcialbym taka gre pozniej odsprzedac a wersje cyfrowa nie wiem czy sie da. Ewentualnie mozna by sie pobawic na polskich stronach i szukac wysylki za granice jakies w miare taniej.

7. kuleczka91

Polubienia:
    3162
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czekaj, aż MS rzuci promocją, GTA V tyle razy było przeceniane w tym roku, że głowa mała. Może rzucą tą grę na wyprzedaży świątecznej. Możesz też nauczyć się cebulić kupując gry na innych regionach wg mojego poradnika: https://xboxforum.pl/threads/obejscie-blokady-ms-na-zagranicznych-zdrapkach.163652/
    No co by Ci tu powiedzieć...albo się douczysz języka grając w szwabskie gry, albo zacisnąć zęby i płacić więcej za cyfry lub czekać na promocje :p

8. mrok

Polubienia:
    1746
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    To masz do wyboru albo kupujesz cyfry i grasz po polsku, albo grasz na pale z płyty. :)

9. Memories

Memories Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo mowiac cyfry pewnie masz na mysli bezposrednio sklep STORE... :p oj nie :D
    Macie moze jakas strone gdzie sprzedaja uzywane gry, wymiany itd ?

najlepsza, najwiecej gier i tanio :p

No dobrze, a jak to sie ma np z zakupem cyfrowych wersji np ebay.de gdzie klucz przychodzi na maila ? przypuszczam ze jezyk polski powinien byc. Tylko co potem ze sprzedaza. Da sie ?

Ogolnie kod kupic to juz malo istotne gdzie, mozna nawet w PL, ale co wtedy ze sprzedaza takiej gry

Jak to sie mowi czlowiek chce legalnie normalnie dac zarobic :p legalnie pograc, ale i to sie utrudnia. Czego to nie mozna normalnie kupic gry np w Niemczech, zainstalowac, zmienic sobie jezyk i tyle. Chociaz jak dostalem ASSASSINA z niemieckiego sklepu to byl po polsku

PS. rozmawialem z supportem xboxa ale raczej brak kompetencji. ze niby moge sobie zmienic w ustawieniach gry na polski

Hi Tomasz, I am sorry to hear that you are having issues playing your game, unfortunately we will only be able to play a region based game in the region it was made for and the language of that game can be altered in the game setting, may I know the name of the game your bought?

Ogolnie to jest tak ze nikt nie wie :D sami nie wiedza co wydaja.

Ostatnia edycja: Grudzień 5, 2017
  10. kuleczka91

Polubienia:
    3162
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zapytałam na pewnej grupie i zgodnie napisało kilka osób, że dociągnie sobie napisy do gry, że niby to normalna wersja na EU, ale ja ręki sobie nie dam uciąć.

Cyfr nie idzie sprzedać tak jak płyt. Jedyna opcja to kupić kod do gry lub grę na osobym profilu i jak nie będziesz jej już chciał to sprzedać cały profil z grą łącznie z mailami zabezpieczającymi itd ;)

11. mrok

Polubienia:
    1746
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Serio chłopie zal Ci wydać 69.99? .

12. Memories

Memories Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie chodzi o to czy szkoda czy nie szkoda. Bo ja za dzien pracy moge miec 3 takie GTA. Nie w tym rzecz. Chodzi o to ze jakby hmm... dla mojej kobiety moja gra nie jest najwazniejsza i jakby zobaczyla moja spore inwestycje w gierki to ide z torbami. :D ja jestem dosc swiezy na XBOX, przeszedlem z PC dlatego dla mnie tanie gry to podstawa. Wiadomo ze na XBOX tego nie uswiadcze, ale jednak szuka sie gdzie taniej. I jeszcze biorac do tego fakt iz takiej gry cyfrowej juz nie sprzedam to jestem gleboko w plecy, bo gdyby wzial wersje na PC (tez nie mozna sprzedac) wyjdzie pewnie taniej. Czysta ekonomia

Przy okazji zapytam.... zalozmy instaluje gre cyfrowa, pozniej np skasuje ja zeby zwolnic miejsce to ona calkowicie przepada ? nie da sie jej drugi raz zainstalowac ? zapewne gdzies tam ona sie zapamietuje jako juz kupiona

Kuleczka ja mysle ze zrobic w ten sposob : kupic np wiedzmina 3 na sproboweczke :D jesli bedzie wersja PL , to sprobowac i GTA kupic. 20 euro nie problem ale zawsze bedzie przetestowane :p jak nie spasuje to od razu pojdzie na handel :D

Ostatnia edycja: Grudzień 5, 2017
  13. mrok

Polubienia:
    1746
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Dopóki masz dostęp do konta, to możesz ściągać ile wlezie grę. Z moich obserwacji wynika, ze gry od ubi maja jednak napisy pl. :)

14. kuleczka91

Polubienia:
    3162
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wiedźmin 3 ma normalnie plik językowy do pobrania ze sklepu ;)

Memories lubi to.
  15. Memories

Memories Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No bo wiesz jak to jest, jak ktos siedzial na PC cale zycie i widzi o kurde tu 200 zl, tam 250 zl. Zaraz LIVE trzeba kupic za 170 - bo rzecz jasna z allegro. Normalnie 240. To wiesz sa to jakies tam koszta. Ja oczywiscie lubie grac i dla mnie co prawda nie mialoby znaczenia. Dlatego szukam, zeby moc np w wieksza ilosc produkcji grac, a nie skupic sie na 1 grze na rok. Sa tacy co podobno potrafia grac za darmo, bo dobrze handluja grami. Bo badzmy szczerzy dzis Polacy w wiekszosci siedza na kontach live i game pass. Kto kupuje gry... moze raz na rok. A na Live co jest. Sam syf.
    Czyli ze wiedzmin 3 prawdopodobnie pojdzie. No zawsze mozna sprobowac. Najwyzej pogram po niemiecku, co komu szkodzi :p

A powiedz mi jeszcze kuleczka :D ladny nick swoja droga - to z plytami jest tak ze w czasie gry plyta jest potrzebna ? normalnie sprzedaje, nie musze nic robic ?

16. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4167
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Musi być, na płycie jest licencja gry... bez tego gry nie włączysz a jak wyciągniesz w czasie gry to gra wyłączy się.

17. kuleczka91

Polubienia:
    3162
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak płyte musisz mieć w napędzie, bo na jakiej podstawie konsola ma odczytać licencje, że posiadasz grę? Samo zainstalowanie nic Ci nie da. Jak sprzedasz płytę to już nie pograsz. Powiedz mi po co ktoś kto zaczął obcować z konsolą ma się wykosztowywać na grach skoro zapłaci 80zł rocznie za dostęp do gier w EAA i za ten czas zdąży wszystkie ograć jak sie uprze, a potem może albo przedłużyć, albo kupić sobie w promocji lub bez tytuł, który najbardziej go wciągnął. XGP również jest świetną opcją dla początkujących. No cóż też się przesiadłam z grania na lapku na konsolę i nie żałuję. Może i gry są ciut droższe od tych z PC, ale nie muszę się martwić czy dana gra mi pójdzie na konsoli czy też nie, nie musząc zmniejszać wymagań w grze. Przywykniesz do tego, wystarczy nie mieć węża w kieszeni ;) A co do kupna gier to masz mylne pojęcie. W offtopicu wystarczy wejść w pewien temat i zobaczysz ile ludzi gry kupuje. Nieważne czy z promocji czy w normalnych cenach, ważne, że mają grę dla siebie. Nie od dziś wiadomo, że na PCtach siedzą największe cebulaki, które najlepiej jakby gry miały za darmo ;)

18. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4167
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie trzeba było brać konsoli jak CI się wydawało za drogo...
    Od dawna wiadomo jest że konsole to droższy sport jest niż granie na puszce.

Na PC mają opcje grać na lewo a tu niestety nie da się, trzeba płacić i jest płacz...

19. Memories

Memories Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie no to ja rozumiem ze jest drozej. Tyle ze hmm... dostepnosc gier chyba nie jest zachwycajaca. Wiadomo najszybciej sklep store. Pare klikniec, gra sie pobiera - nie ma problemu. Wiedzmin kit. 30 euro. Nie drogo. Ale wlasnie XBOX ma ta przewage ze wlasnie gry sie sprzedaje. Po co kupowac na store, skoro to juz nic z tym nie zrobie. A moze sa jakies strony, nie wiem moze wy korzystacie gdzie mozna kupic szybko klucz za troszke mniejsza kwote niz ma store ?

Jednak cenie sobie tez wygode i mozliwosc kupna gry w pare minut.

Widzisz a ja sie nie zgodze z toba w 100% ze mozna grac na lewo. W takim razie idac dalej logicznie na XBOX gry powinny byc tansze skoro nie mozna ich piracic, a mimo to, PC wciaz gry tanie jak barszcz mimo ze producenci traca na piraceniu i to sporo. Po prostu XBOX mialby pewnie mozliwosc zrobienia tanszych gier, ale po co. Skoro sa klienci :) to i towar jest.

20. kuleczka91

Polubienia:
    3162
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dostępność gier jest taka sama jak na PCta, nie przesadzaj. Po prostu odzywa się w Tobie wewnętrzna cebula i tyle, tu nie ma co się rozwodzić nad tym ;p Czasami są różne promocje na klucze do gier na g2a, cdkeys, a tak to raczej spora grupa ludzi nauczyła się kupować gry na regionach w storze MS i ma taniej niż normalna gra na polskim store MS. Łowcy gier też wrzucają promocje na klucze do gier na Xboxa co jakiś czas.
    Co do kupna cyfry to wielu ludzi też kupuje jedną grę na pół, bo da się konto z licencją na grę współdzielić max Ty + ktoś, więc kupno cyfry jest opłacalne. Konto z grą zawsze można sprzedać jeśli weźmie się na osobny profil.

21. Memories

Memories Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Wczytywanie...

Poleć forum