Gra na lt 2.0 czy pójdzie na lt 3.0

pawelbizu

Użytkownik
Użytkownik
Witam, Jak nagrać grę Dark Souls przygotowaną pod lt 2.0 (w abgx wyskakuje mi: "The first 12 sectors of topology data are blank") aby poszła na lt.3.0)
Proszę o pomoc
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Musisz puscic ja abgxem 1.0.6
A i nie ten dział:)
 

pawelbizu

Użytkownik
Użytkownik
Puściłem własnie przez abgx 1.0.6 z opcjami jak w poradniku: "[Tutorial] Nagrywanie gier pod LT 3.0 (Najlepszy artykuł - edycja 3) - Nagrywanie pod LT 3.0"

Teraz drugie moje pytanie: mam lt 3.0 i dasha 15..... nie pamiętam dokładnie wiem że taki początek oraz zwykła nagrywarke (nie ihas) więc w grę zagram jedynie z płytki? NIe da się jej zainstalowac na dysku? Czy jak spróbuje tej instalacji to może coś się stać z konsolą?
pozdrawiam
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Mozesz spróbowac ja kilka dni temu mialem LT2.0 i ten sam dash normalnie instalowałem gierce i grałem z dysku z tym ze trick z muzyką w tle:)
Właczasz mp3 lub audio zciszasz i wlaczasz gre
Pozniej muzyke wylaczasz zeby miec dzwiek-muzyke z gry
 

pawelbizu

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, a muzyke nagrac na pendrive w formacie mp3, bo coś kurcze tego tematu z tym trickiem nie mogę znależć :D
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Ja zrobilem tak ze zgrałem jeden utwór z plyty audio na dysk konsoli raptem 6mb i gdy chciałem grac na okrąglo go puszczałem pozniej gdy gra juz sie uruchomiła wylaczałem:)
Co do pena to wszystko na tej samej zasadzie
 

pawelbizu

Użytkownik
Użytkownik
Ok, czyli po prostu: zgrać plik muzyki na twardy dysk xboxa, pućcić muzykę w tle i przejść do instalacji, potem po niej wlaczyc gre z dysku i pograc chwile a potem wyłączyć muzykę. Dobrze zrozumiałem ?? :D
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Nie muzyke wlaczasz gdy juz chcesz grac:D
Najpierw instalujesz gre na dysk a pozniej gdy juz chcesz grac to zanim wcisniesz zagraj w gre puszczasz empetrójke i ja zciszasz zeby muzyka ci nie przeszkadzała w grze:)
Gdy juz gra sie uruchomi wtedy calkowicie wylaczasz muzyke i grasz z dysku:)
Zgraj jeden utwór na dysk konsoli i puszczaj go gdy juz bedziesz chciał grac ok
Spróbuj i daj znac bo teraz zwatpilem czy działa to na 3.0 równiez ale powinno:p
 

pawelbizu

Użytkownik
Użytkownik
OK dzięki wielkie za cenne rady i ostatnie moje pytanie tak trzeba robić za każdym razem, żeby gra poszła z dysku ??
 

TigraTeam

Banned
tak za kazdym razem
 

harrymason88

Użytkownik
Użytkownik
Tak za kazdym razem,daj znac czy działa bo zwatpiłem teraz czy to nie dotyczy tylko LT2.0 ale raczej nie:p
 

Do góry Bottom