Gra NTFS i konsola PAL.

haterox

Użytkownik
Użytkownik
Na dniach kupilem na allegro Batman AA w wersji NTFS. Sprzedawca zapewnia mnie, ze gra śmiga na konsoli PAL.
Pytanie: Co to jest za kodowanie NTFS? Gdzie można kupić grę z takim oznaczeniem?
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Yyyy gra nie powinna działać jeżeli masz PAL ( konsole ), NTSC a nie NTFS ( NTFS to jest system plików ) , NTSC dotyczy krajów obu ameryk oraz Japonii.

http://xboxforum.pl/konsoli-f23/czy-gry-ntsc-beda-dzialaly-na-konsoli-pal-1372.html
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Na X360 nie ma takiego czegoś że gry NTSC działają na konsoli PAL. Konsola PAL odpala gry w systemie PAL. Konsola NTSC odpala gry w systemie PAL. (Chociaż kiedyś gdzieś ktoś wspomniał że idzie niby przerobić obraz, ale jak dla mnie nie warto się w takie coś bawić).

Niestety na X360 nie ma takiego czegoś jak na Xie (starym) że odpalasz sobie program zmieniasz regiony i grasz w NTSC i we PAL.

Jeszcze dla informacji jeżeli gra jest RF (Region Free) to można ją odpalić na konsoli NTSC tak jak i na konsoli w systemie PAL.
 

haterox

Użytkownik
Użytkownik
To, że mam tylko 4 posty, to nie znaczy, ze jestem laikiem. Od co najmniej roku przeglądam to forum. Wiem czym jest NTSC i NTFS dlatego tez pytam, bo moze ktos z forum mial podobną sytuację...

Nie wiem czy nie utopilem kasy;]
 

kulbon

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli gra jest NTSC to nie pograsz, może sprzedawca sprowadził sobie gry z US żeby zarobić i wciska Ci kit....
 

mihcal5

Banned
ale słuchaj jeżeli ewidentnie było napisane że gra w jest w PAL to możesz żądać zwrotu pieniędzy
 

haterox

Użytkownik
Użytkownik
Widze, że każdy patrzy na to jak na gre NTSC, a nie o tym pisałem... Poczekam na towar, obczaje i przedstawie wam wrażenia z, rzekomej wersji, NTFS.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Gra mimo, że jest NTFS to może być Region Free i działać. Miałem tak z Midnight Club Los Angeles i wszystko działało.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
post do kosza
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie że pójdzie :) Musi być w systemie NTSC-U :D i na konsoli PAL będzie działać :p
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
czegos tu nie rozumiem co to jest wersja NTFS????
 

haterox

Użytkownik
Użytkownik
czegos tu nie rozumiem co to jest wersja NTFS????
No właśnie to próbujemy rozgryźć ;)
Poczekajmy do konca tego tygodnia i zdam wam relacje.
 

mihcal5

Banned
NTFS tak tylko co to ma do rzeczy z xbox 360 i grami do niego
 

Marosen

Użytkownik
Użytkownik
Nie pójdzie. Zareklamuj to i powiedz że sprzedawca ci kit wcisnął. Gry NTSC niedziałają na PAL.
 

haterox

Użytkownik
Użytkownik
Otrzymałem grę. Kodowanie NTSC-J.
Nie wiem dlaczego sprzedawca udzielił mi innej informacji, ale gra działa idealnie na mojej konsoli PAL.
Nie mam bladego pojęcia czy może jest to 'region free' ponieważ na płycie jak i pudełku wszystko jest po japońsku, nawet napis na grzbiecie ^^.

Tak czy siak temat do zamknięcia.
 

Do góry Bottom