Gra prosi o aktualizacje

M

Mateusz Pilch

Guest
Witam
Mam przerobionego xbox 360 premium - LT 2.0 i dash 2.0.13599.0.Po włożeniu np ssx gra prosi o aktualizacje gdyż inaczej nie zostanie urchomiona...
Moje pytanie brzmi po aktualizacji stracę przeróbkę?
Gdy włączam medal of honor wszystko fajnie śmiga zaś z wspomnianym ssx oraz forza 4 ciągle chce aktualizacji
Pozdrawiam
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak masz 599 to nie usunie
 
M

Mateusz Pilch

Guest
tak więc mam aktualizować i będzie wszystko działało jak ta lala tak?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na pewno masz 599 ? sprawdziłem na xboxpirate i gra wymaga 599 wiec powinna sie uruchomic
 
M

Mateusz Pilch

Guest
sprawdziłem w danych systemowych i pisze d:2.0.13599.0
Jeszcze jedno mam pytanie,czy w każdą grę bede mógł zagrac na tej przeróbce co mam?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hm dziwne :) ale dash 599 był ostatnim jak dotąd który usuwał

Uruchomisz wszystkie (oprócz kinect star wars), w nowszych grach musisz usuwać topologie w programie xbc
 
M

Mateusz Pilch

Guest
Dlaczego dziwne?:)
Chodzi mi o gry typu tekken x street fighter czy tam devil may cry 4

"w nowszych grach musisz usuwać topologie w programie xbc"
konsole mam od wczoraj więc za bardzo nie wiem o co chodzi z tą topologią możesz mi wytłumaczyć(trochę czytałem tutaj na forum ale jeszcze potrzebuje trochę czasu żeby to ogarnąć)
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No bo gra prosi o aktualizacje do dasha który masz aktualnie

o topologi masz tu http://xboxforum.pl/artykuly-31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Wgraj Dash'a 13604 i nagraj jak w poradniku.
 
M

Mateusz Pilch

Guest
Dałem aktualizacje i dzała:) ssx oraz cof:mw3 mam kolejne pytanie a nie chce zakładać tematu nowego,tak więc mam tekken vs street fighter.
Rozpakowałem go i mam obraz gry i jakieś 3 inne pliki.Czytałem poradnik jak nagrać grę...że potrzebuje imgburn oraz zmiane topologii i jeszcze abgx ale dalej już nie rozumiem co mam zrobić...czytam ale nie czaje... może ktoś z was mi napisać co robić krok po kroku...z góry dzięki wszystkim
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wystarczy sam imgburn, nagrywasz z pliku dvd, nie musisz patchować bo to gra xgd2
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Gry XGD2 - Abgx360 (Ustawienia Abgx'a: http://xboxforum.pl/artykuly-31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/ ) --> ImgBurn

Gry XGD3 - Xbox Backup Creator --> ImgBurn
Tak jak w poradniku.
 
M

Mateusz Pilch

Guest
tylko że ja mam lt 2.0 i robiłem tym poradnikiem:http://xboxforum.pl/artykuly-31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/
Robiłem krok po kroku.załączyłem imgburn,wybrałem gre z rozszerzeniem dvd ustawiłem prędkość na 3 bo mniejszej mi nie obsługuje,następnie jest book type ... moja nagrywarka to tsstcorp cddvdw ts-l632h więc jako że pisze tam benq i inne pominąłem tą opcje,po tym daję aby nagrał obraz na płyte i zaczynają sie klocki...pisze mi tak "cannot set the break position when burning dvd-r dl media" co z tym fantem zrobić?
 
M

Mateusz Pilch

Guest
Czy ktoś może mi pomóc? czy coś zrobiłem źle?

przeczytałem że jest to samsung tak wiec ustawiam w book type na samsung i gdy chce dać drive for dvd +r dl media i poniżej dvd rom to wyskakuje
"cannot format medium-incompatible medium
 

h-y-d-e

Użytkownik
Użytkownik
A płytka to +r ?
 

u_micho

Świeżak
Świeżak
dotyczy fifa 12

Proszę o pomoc. Mam przerobionego X-Boxa 360 Elita, podczas uruchamiania gry Fifa 12 konsola automatycznie zaczeła sie aktualizować. Po chwili pojawiła się komunikat o bledzie aktualizacji 3143-351f-B800-0f00-c000-0034. Co ztym można zrobić, ponieważ cały czas pojawia sie ten komunikat?
 

TigraTeam

Banned
Proszę o pomoc. Mam przerobionego X-Boxa 360 Elita, podczas uruchamiania gry Fifa 12 konsola automatycznie zaczeła sie aktualizować. Po chwili pojawiła się komunikat o bledzie aktualizacji 3143-351f-B800-0f00-c000-0034. Co ztym można zrobić, ponieważ cały czas pojawia sie ten komunikat?
musisz wgrac z pendriva dasha 13599
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Proszę o pomoc. Mam przerobionego X-Boxa 360 Elita, podczas uruchamiania gry Fifa 12 konsola automatycznie zaczeła sie aktualizować. Po chwili pojawiła się komunikat o bledzie aktualizacji 3143-351f-B800-0f00-c000-0034. Co ztym można zrobić, ponieważ cały czas pojawia sie ten komunikat?
Wgraj OFW i dokończ aktualizację lub jak wyżej: spróbuj wgrać Dash'a 13599.
 

goldphoenix

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam problem z gra jak to pisal kolega przede mam gre the bureau x com declasssified dasHborad 13 604 i moje pytanko jak uruchomie tą gre to mi usunie przeróbke bo sie boje aktualizowac a obecnie mam LT + 2.0 pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom