Gra sie nie wczytuje, czarny ekran

Neichel

Świeżak
Świeżak
Witam,
Nagralem gre Red Dead Redemption na plyte Verbatim, uzywajac img burna, zrobilem verify i wszystko dobrze. Po wlozeniu do konsoli, plyta zostaje znaleziona, ale jak odpalam gre, wyswietlaja sie tylko napisy a potem juz tylko czarny ekran. Probowalem nagrac na dysk, ale w 50% okolo mi przerywa mowiac, ze dysk moze byc uszkodzony, lub jest brudny. Wyczyscilem i to samo. W czym jest problem? Mam konsole premium lt 2.0.

Dodam ze jest to pierwsza gra jaka wypalam. Od wczoraj mam konsole.

Pozdrawiam
 

Neichel

Świeżak
Świeżak
Niestety kupilem jedynie dwie płyty.(po 8zl w sklepie!) Na pierwszą nagrałem RDR i dzieje sie to co opisalem. Na druga nagralem skyrima, w img burnie wyswietlil sie komunikat ze gra jest za duza, ale przeczytalem, zeby zaznaczyc opcje nagrania do konca plytki. Tak tez zrobilem, ale po wlozeniu do konsoli, xbox nawet nie czyta tej plyty i nie rozpoznaje. Dodam, ze mam jedna gre piracka bo kupilem konsole uzywana, Fifa 12. I ona dziala bez problemow, wiec raczej nie ma nic zwiazku z napedem.

W takim razie RDR - nagrac ponownie po kupnie plyty.
A co ze Skyrimem?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Gra sie nie wczytuje, czarny ekran

Mialem tak z gow 3 nagrana bez błędów ale sie nie uruchamiala i nie szlo zgrac ma dysk, nagralem 2 raz i zadzialalo, wiec mysle ze pomoże.

Skyrim, Nagrales opcja truncate? Topology data pod lt2.0?
Zobacz na allegro plytki, po 8 zl za sztuke to przesada

@down
Daj sobie spokój, tak niedługo ban.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Neichel

Świeżak
Świeżak
Tak wybralem opcje truncate. Nie wiem o co chodzi "Topology data pod lt2.0". Plik iso sprawdzilem programem abgx360 i wszystko ok bylo, wiec zaczalem nagrywac. No i wyszlo jak wyszlo. Moze w takim razie za drugim razem wyjdzie?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Gra sie nie wczytuje, czarny ekran

Gry xgd3 maja topology data jesli masz lt2.0 musisz nagrac z ta topologia bo nie zadziala jak nagrasz z topology pod lt 3.0. I odwrotnie tez. Przepuzciles przez abgx wiec pewnie dogralo topologie pod lt3.0 dlatego nie dziala.
Poczytaj jeszcze na forum poradniki jak nagrywac :)

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Neichel

Świeżak
Świeżak
Gry xgd3 maja topology data jesli masz lt2.0 musisz nagrac z ta topologia bo nie zadziala jak nagrasz z topology pod lt 3.0. I odwrotnie tez. Przepuzciles przez abgx wiec pewnie dogralo topologie pod lt3.0 dlatego nie dziala.
Poczytaj jeszcze na forum poradniki jak nagrywac :)
W dziale dla swierzakow poradnik jaki znalazlem w tytule ma nagrywanie pod lt 2.0, ale w opisie juz jest jedynie pod 3.0 , wiec nie bardzo wiedzialem co robic :( Jesli nagrywam takie gry jak np. Skyrim (nowsze) to po prostu od razu nagrac przez img burn, bez bawienia sie w abgx ?


Kliczko987
Dlaczego mnie obrazasz?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Gra sie nie wczytuje, czarny ekran

Mozesz puscisz przez abgx, ale z opcja "disable write" zeby nie dogrywal topologi pod lt3.0 a przy okazji sprawdzisz obraz czy nie ma błędów

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Neichel

Świeżak
Świeżak
Czy w tym momencie jesli juz skorzystalem z abgx bez 'disable write', musze sciagac iso na nowo, bo juz mi nagral ta topologie do iso ktory sciagnalem?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Gra sie nie wczytuje, czarny ekran

Masz 2 wyjscia
Wgrac lt3.0
Wgrac do obrazu topology Data pod lt2.0
Jak opisane na forum (dzial Iso) sa poradniki jak nagrywac na lt3.0 i lt2.0

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Neichel

Świeżak
Świeżak
Lub, sciagnac na nowo? Jest to maly problem dla mnie, mam bardzo szybkie lacze. Jesli wgrywanie lt 2.0 pod 3.0 jest jakies skomplikowane :)
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Gra sie nie wczytuje, czarny ekran

Nie jest to skomplikowane.
Szybciej bedzie jak zmienisz topology data niz obraz sciagac od nowa

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Neichel

Świeżak
Świeżak
Czy moge skorzystac z tego poradnika podczas nagrywania nowych gier? http://xboxforum.pl/artykuly-31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-ixtreme-lite-touch-73831/
Nie wiem czy jest roznica pomiedzy lt "2.0", "3.0" a "+" ?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Gra sie nie wczytuje, czarny ekran

Tutaj masz wsio, jak topologie zmieniac tez
http://xboxforum.pl/showthread.php?p=977693

Lt2.0 a Lt+2.0 to samo niejedni poprostu tego + nie pisza

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Neichel

Świeżak
Świeżak
Ok, dzieki, topologie juz zrobilem jak trzeba. Czyli rozumiem, ze moge grac nawet w te najnowsze gry na lt 2.0? Bo sprzedawca mowil, ze musialbym zaktualizowac do 3.0, zeby odpalic nowsze pozycje.

btw. Bardzo dziekuje ROBI772 bardzo mi pomagasz, jako nowicjuszowi.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Gra sie nie wczytuje, czarny ekran

Odpalisz ale jesli nie masz jeszcze duzo gier xgd3 na lt2.0 to zmien na lt3.0 + najlepiej zakup nagrywarki liteon ihas

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Neichel

Świeżak
Świeżak
A czy nie lepszym rozwiazaniem by bylo zrobienie RGH? Dzisiaj w serwisie dowiedzialem sie, ze moge dzieki temu grac w gry przez pendriva/dyski zewnetrzne. Nie bede musial juz wiecej placic za inne przerobki do nowszych gier i w ogole jest bardzo polecane. No i oszczedze na plytach, bo jednak po kilku grach wyjdzie kilkadziesiat zl. W serwisie facet powiedzial, ze zrobi to za 150zl, wiec nie wiem czy to dobra cena?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Gra sie nie wczytuje, czarny ekran

Cena dobra.
Jesli nie chcesz grac na live to rgh jest dobrym wyjsciem, nie potrzeba plytek tylko dysk. Myslalem ze zalezy ci na live dlatego nie oferowalem rgh

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Neichel

Świeżak
Świeżak
Z tego co wyczytalem, to dostane bana za granie na live predzej czy pozniej i jest to kwestia tylko czasu.
Xboxa kupilem tylko z mysla o graniu w single, ze wzgledu ze mam slabego laptopa pod gry, i jest raczej z mysla o pracy.

Nie wiem tylko, czy mozna ufac takim osobom w serwisach malych na osiedlu? Jest to robione oczywiscie nielegalnie, wiec zadnej gwarancji nie mam. Moze mi konsole zepsuc, bez konsekwencji. Jestem z Tychow, moze ktos na forum zna osobe warta polecenia ?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Gra sie nie wczytuje, czarny ekran

Jesli tak to przerabiaj na rgh.
Jesli boisz sie u niego przerabiac to znajdz kogos zaufanego na forum w dziale usługi
http://xboxforum.pl/uslugi-49/poszukuje-osoby-ktora-przerobi-mi-konsole-1537/index256.html#post1118990

Pozdro

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom