1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox One Gra się zawiesza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kurczilawa22, Czerwiec 14, 2018.

1. kurczilawa22

kurczilawa22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem. Pobrałem fallouta 4 z game passa i po uruchomieniu gra się crashuje w menu głównym. Restartowałem konsolę, przywracałem do ustawień fabrycznych i nic to nie dało. Na koniec pobrałem na nowo, ale dalej problem występuje. Wcześniej miałem taki sam problem z pobraną fifą 18, ale reinstal pomógł. W przypadku fallouta wydaje się, że nic nie pomaga. Macie jakieś pomysły?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3133
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czytałem o tym problemie dotyka on nielicznej grupy osób, bethesda wie o tym i ma to w dupie. Podobno pomaga granie w trybie offline.

kurczilawa22 lubi to.
  4. kurczilawa22

kurczilawa22 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, pomogło! Ale idiotyzm.

Wczytywanie...

Poleć forum