Gra w duże gry bez dysku

Bob1897

Świeżak
Świeżak
Witam,
Mam okazję kupić niedrogo używanego xboxa, ale mam pewne wątpliwości. Przede wszystkim nie posiada on dysku, tylko małą kartę pamięci 256mg. Czy to oznacza, że nie będę mógł na nim grać w duże gry? Z tego co się rozejrzałem, to większość nowych gier zajmuje więcej niż 4,7 giga, więc nie zmieści się na jednej płycie. Czyli, że takie gry trzeba instalować na dysku a jak go nie ma to się nie pogra?

Drugie pytanie tak na marginesie. Mam monitor lg flatron. Czy da się go podpiąć do xboxa tym kablem, którym podłączony jest do komputera? I czy głośniki da się oddzielnie do xboxa podłączyć?

Dziękuję z góry za pomoc
 

Gambit95

Użytkownik
Użytkownik
1.Będziesz mógł, bo zapis gry zajmuje chyba góra 10 mb. Żadna gra nie jest na DVD tylko na DVD DL ( 8.5 GB). Pograsz w takie gry bez instalacji.
2. Musisz mieć specjalny kabel VGA, polecam BigBen albo Microsoft.

PS. Piszesz o Xbox czy Xbox 360???
 

saperxd

Użytkownik
Użytkownik
Wydaję mi się że pisze o xbox'ie 360 ;]
 

dominik20212

Użytkownik
Użytkownik
dysk to tylko sie do liva przyda. no chyba ze chcesz instalowac gry bo nie lubisz długo czekać aż zniknie magiczny napis LOADING :)
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Konsola to nie komputer dysku nie potrzebuje , przecież to jest zaleta że wkładasz i grasz a nie instalujesz 30 minut jak w pc a potem jeszcze wywala że nie właściwe sterowniki . Spokojnie możesz grać na tej karcie zmieści się na prawdę dużo zapisów gier max ile waży zapis z mojego doświadczenia to Mafia II ok 53mb ale to jedyna kata gra niektóre nie przekraczają nawet 1mb. A co do szybkości dysk vs płyta to było mnóstwo testów i nie każde gry się szybciej wczytują , ale jedno jest pewne z dysku jak odpalasz ( oczywiście płyta w napędzie ale tylko to sprawdzenia nie kręci się ) to napęd się mniej zużywa ( tylko przy instalacji ) i konsola chodzi dużo ciszej
 

Bob1897

Świeżak
Świeżak
Chodzi o xbox 360 oczywiście, nie napisałam, przepraszam.
Zupełnie nie wiedziałem, że te płyty to dvd dl, dzięki za porady. To używany x, więc skoro nie posiadał dysku do tej pory to napęd pewnie jest już nieco zużyty. Z tego co widzę na allegro, taki dysk kosztuje ok. 130 złotych. Tylko czy trudno go samemu zainstalować jakby co?

2. Co do kabla VGA to on chyba odpowiada tylko za obraz prawda? A głośniki? Nie znalazłem na allegro Big Bena ani Microsoft, jest za to bardzo duży wybór tych kabli. Czy te za 6,90zł różnią się znacząco od tych za 85zł dla działania xboxa360?
 

bgszef

Banned
Chodzi o xbox 360 oczywiście, nie napisałam, przepraszam.
Zupełnie nie wiedziałem, że te płyty to dvd dl, dzięki za porady. To używany x, więc skoro nie posiadał dysku do tej pory to napęd pewnie jest już nieco zużyty. Z tego co widzę na allegro, taki dysk kosztuje ok. 130 złotych. Tylko czy trudno go samemu zainstalować jakby co?

2. Co do kabla VGA to on chyba odpowiada tylko za obraz prawda? A głośniki? Nie znalazłem na allegro Big Bena ani Microsoft, jest za to bardzo duży wybór tych kabli. Czy te za 6,90zł różnią się znacząco od tych za 85zł dla działania xboxa360?
Ad.1 Latwo, wkladasz i jest.
Ad.2 W przypadku kabla VGA jest roznica za ile kupisz. lepiej kupic oryginal
Oryg. Kabel HD VGA Microsoft NÓWKA! GW12M=R2pol= (1474865632) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 

Bob1897

Świeżak
Świeżak
Ok, dzięki. A jak z tymi głośnikami?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
kupisz taki kabel jak podal @bgszef i bedzie smigac wszystko. ale dzwiek tylko 2.1
 

Gambit95

Użytkownik
Użytkownik
Aby mieć dźwięk musisz zakupić adapter Chinch żeński albo męski, najlepiej taki :

Adapter Chinch/Mini Jack żeński xbox+głośnki (1472157569) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Najprawdopodobniej podłączasz kabel pod zwykłe głośniki, a nie kino domowe.
 

Do góry Bottom