Gra w średniowieczu ... ?

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
Znacie jakąś grę akcji lub rpg (żeby można było zmieniać swój ekwipunek), która jest obsadzona wydarzeniami w średniowieczu ? Proszę o jakieś propozycje. Pozdrawiam.
 

J1B

Użytkownik
Użytkownik
Na PC Seria Gothic , ale na Xbox to nie wiem czy coś takiego znajdziesz ( bynajmniej ja nie znalazłem) Tak Więc jedyne co ci chyba pozostaje to czekanie Na " Arcania: The Gothic Tales " .

Peace
 

ciora

Użytkownik
Użytkownik
A OBLIVION czy to nie sredniowiecze ??moge sie mylic
 

brejhart

Użytkownik
Użytkownik
Nie do końca rozumiem co rozumiesz pod pojeciem gra w średniowieczu. Jesli nie chodzi ci o czas akcji a tylko walke na miecze, jazde konna itd itp to pewnie Oblivion i Two Worlds bodajze powinny spelnic twoje wymagania.
 

neMeSIz

Użytkownik
Użytkownik
na pc: Mount&Blade (miodzio)
na xboxie: ni ma takeigo czegos ;)
 

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
nie chodzi mi tylko o walke na miecze tylko o akcje. Stworki i krasnale nie podoboja mi sie wlasnie w tego typu grach ...
 

neMeSIz

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie mi sie przypomnialo ze jest taka jedna gra :) nazywa sie assasin's creed ;D
 

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
hehe wlasnie mialem napisac czy jest cos jeszcze podobnego do assasin's creed ;p ta gra bardzo przypadla mi do gustu (choc monotonna w dluzszym okresie).
 

bloodlustattoo

Użytkownik
Użytkownik
assassin- grafa bajka ale mnie sie znudzila po paru dniach i oddalem za lego star wars :D
oblivion- jedna z najlepszych gier, duzo do robienia,i zmieniasz ekwipunek :p. bardzo dluga i fajna.
two worlds- szkoda czasu, glosy jak z chiskich filmow karate z przed 20 lat.
dark messiah, czy jakos tak- grafa dobra, ale niby fabula plytka. gralem w demo.
 

m2gik

Banned
Użytkownik
Fable 2 polecam. Magia i miecz :D
 

Paviano

Banned
Użytkownik
The Elder Scrolls 4 - Oblivion
Assasin's Creed
Fable 2
Blue Dragon
Wiedźmin Powrót Białego Wilka - premiery jeszcze nie było
(Gothic - Nie na X360)
 

Krzyzac

Użytkownik
Użytkownik
BLADESTORM: The Hundred Years' War
 

Marcioo

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie, czekajmy na wiedźmina, mimo że występują stworzenia fantastyczne, to odwzorowanie życia średniowiecznego, średniowiecznych miast na najwyższym poziomie! Jak grałem na PC'cie to czułem się jak bym był w środku, a gdy przeszedłem całą to się popłakałem bo była taka cudowna :)
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
moze overlord z troche starszych a niedlugo ma sie overlord 2 ukazac
 

kamilouss

Użytkownik
Użytkownik
Wiedźmin Powrót Białego Wilka - premiery jeszcze nie było i nie będzie - prace przerwano
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Wiedźmin Powrót Białego Wilka - premiery jeszcze nie było i nie będzie - prace przerwano
Szpadel w łapy i JAAAAAAAAZDAAAAAAAAAAAAA.
 

Fitmax

Użytkownik
Użytkownik
ja kojarzę tylko 2 tytuły:

1) Bladestorm
2) Assasin's Creed
 

wojtix

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jeśli lubisz hack'n'slash to polecam Sacred 2: Fallen Angel
 

Ulus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fable I i II
Oblivion
Assasin's Creed
Dark Messiah of Might and Magic -tej nikt nie wymienil, a wedlug mnie jest rewelacyjna :)
 

Paviano

Banned
Użytkownik
Z nowych to:
Risen :) - 2 października
Assassins Creed 2
Sacred 2
 

Do góry Bottom