Gra wczytuje sie bez końca

ZaXs44

Świeżak
Świeżak
Witam, pożyczyłem oryginalke red dead redemption od kumpla i po paru godzin gry, gdy przestawiałem włączoną konsolę pojawił się komunikat - pamięć masowa jest nie dostępna proszę zresetować konsolę. Po resecie uruchamiam grę, gra sie uruchamia wybieram singlepalyer, zaczyna sie wczytywać i tak bez konca. W internecie znalazłem jedynie to że niektórym pomaga instalacja gry, tyle że moja konsola nie ma tyle miejsca. Inne gry chodzą bez zarzutu. Znacie jakieś rozwiązanie? z konsolą mam do czynienia od nie dawna.
 

Dante41k

Użytkownik
Użytkownik
Przestawiałeś włączoną konsolę? Może jeszcze z włączoną grą? :) Ja myślę, że płyta może być nieźle zryta.
 

ZaXs44

Świeżak
Świeżak
no z włączoną a dokładnie to z pionu polozylem poziomo, dowiedziałem się że tak sie nie robi po fakcie, a płyta jest w dobrym stanie, wczytuje wiele gorsze.
 

Młody Raperek

Użytkownik
Użytkownik
Być może po prostu nie zapisało ci save-a do końca przez co został uszkodzony i dla tego nie chce się załadować , spróbuj usunąć zapis gry i wtedy uruchomić grę na nowo . Ale zanim usuniesz ten zapis to skopiuj go sobie np na pendriva .
 

ZaXs44

Świeżak
Świeżak
Niestety nie pomogło, spróbowałem odpalić gre bez wszystkich plików, zpatchowałem od nowa, utworzyłem nowy save i nadal to samo.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
sprawdz grę na innej konsoli. mozesz jeszcze sprobowac wyczyscic Cache konsoli.
Wejdz w ustawienia, pamięć>dysk>i na dole bedzie opcja wyczysc cache (jakos tak, nie pamietam dokladnie). zabieg ten nie usunie ci nic z konsoli i jest calkowicie bezpieczny dla systemu oraz dla zapisanych plikow
 

ZaXs44

Świeżak
Świeżak
Zrobiłem tak i nic, sie wkurzyłem przeniosłem wszystko na pendrive i zrobiłem format konsoli i odpaliłem na czysto, nadal to samo, dziś oddam gre i zobacze jak będzie na innej konsoli.
 

ZaXs44

Świeżak
Świeżak
Kumpel zobaczył okrągłą rysę, najpewniej od lasera, następnym razem nie będę ruszał włączonej konsoli.
 

Do góry Bottom