Xbox One Gra z allegro

dominikpl135

Świeżak
Świeżak
Siema powie mi ktoś jak przełączyć grę z allegro za 5 zł na offline po jej włączeniu?
 

dominikpl135

Świeżak
Świeżak
Czyli jak to zrobię będzie działać?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tak będzie działać dopóki konsola nie dostanie na nowo dostępu do internetu... czyli ciul nie granie ;) Szkoda kasy na to... kup sobie grę w store jak każdy normalny człowiek.
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siema powie mi ktoś jak przełączyć grę z allegro za 5 zł na offline po jej włączeniu?
Szkoda że microsoft nie banuje masowo takich konsol ale byłby wysyp xboxów w okazyjnych cenach<ok>
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szkoda że microsoft nie banuje masowo takich konsol ale byłby wysyp xboxów w okazyjnych cenach<ok>
Na allegro zachodzi paserstwo na ogromną skalę i nikt z tym nic nie robi, to mnie ciekawi.
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na allegro zachodzi paserstwo na ogromną skalę i nikt z tym nic nie robi, to mnie ciekawi.
Pazerniaki z alegro mają z tego prowizję i mają to w nosie.
1/3 alegro to podróbki towarów, lewe konta gier itp.
Alegro to istny bazar rodem z lat 90-tych :D
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Dopóki MS nie zacznie interweniować to nadal to będzie działać, 2 lata temu ostatnio były naloty na konciarzy. 70 łebków na jedno konto i gość kupuje legalnie za to grę, przechodzi ją, puszcza konto w obieg i tak interes się kręci. Ci z M$ muszą pomyśleć jak zablokować rozdział licencji offline i będzie pozamiatane. Się skończy cebulenie, było stać kupić konsole to powinno być stać kupić grę / gry... i tyle ja takiego zdania jestem i nie popieram tego cwaniakowania , 100 osób na jedno konto.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pazerniaki z alegro mają z tego prowizję i mają to w nosie.
1/3 alegro to podróbki towarów, lewe konta gier itp.
Nie mówię o allegro a o tym że nikt się do dupy allegro nie dobrał za paserstwo.
 

jejek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie mówię o allegro a o tym że nikt się do dupy allegro nie dobrał za paserstwo.
Alegro działa na zasadzie stron z torrentami z tym, że robią na tym niezłą kase.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Alegro działa na zasadzie stron z torrentami z tym, że robią na tym niezłą kase.
Pytanie jest dlaczego nikt ich nie skasował za paserstwo, strony torrentowe zamykają a właścicieli do paki a tutaj allegro jest dilerem i nic.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Dlaczego dlatego że nasze prawo jest tak skonstruowane że dopóki poszkodowany w tym wypadku MS lub wydawca gry nic nigdzie nie zgłosi to nikt nić z tym nie zrobi.
 

Do góry Bottom