Xbox One Gra z G2A

Micardis93

Świeżak
Świeżak
Witam,
chciałbym pierwszy raz zamówić grę z g2a, mianowicie: https://www.g2a.com/pl-pl/nba-2k19-xbox-live-key-global-i10000169574011
Chciałbym zapytać jak wygląda proces zakupu z g2a:
1. czy po przelewie z mojego rachunku bankowego dostaję od razu e-mail z kodem, który mogę wpisać w konsoli i pobrać grę?
2. no i najważniejsze dla mnie - czy są jakieś procedury reklamacyjne, gdyby coś poszło nie tak, tj. kod nie działał tak jak powinien?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak chcesz mieć w razie czego zabezpieczenie to nie odznaczaj ochrony, bez ochrony sprzedawca może dać ci zużyty klucz i dupa. Ja płaciłem PP i klucze pojawiały się na moim koncie po minucie dwóch. G2A to coś jak allegro pierwszy lepszy zakłada konto i nigdy nie wiesz skąd pozyskał kluczę.

Teoretycznie... można by spróbować w razie problemu napisać na chat MS i wyciągnąć datę kiedy klucz został aktywowany i tym sposobem udowodnić ze sprzedawca oszukał ale lepiej jest dopłacić te kilkanaście zł i mieć spokój.

Ostatnia edycja:

Micardis93

Świeżak
Świeżak
Jak chcesz mieć w razie czego zabezpieczenie to nie odznaczaj ochrony, bez ochrony sprzedawca może dać ci zużyty klucz i dupa. Ja płaciłem PP i klucze pojawiały się na moim koncie po minucie dwóch. G2A to coś jak allegro pierwszy lepszy zakłada konto i nigdy nie wiesz skąd pozyskał kluczę.

Teoretycznie... można by spróbować w razie problemu napisać na chat MS i wyciągnąć datę kiedy klucz został aktywowany i tym sposobem udowodnić ze sprzedawca oszukał ale lepiej jest dopłacić te kilkanaście zł i mieć spokój.
A wspomniana przez Ciebie ochrona pozwala się ubiegać o zwrot funduszy czy w jaki sposób działa?

Do góry Bottom