Gra

kolek13

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich serdecznie. Na wstępie napiszę, że specjalnie umieściłem ten temat w off-top, żeby nie zaśmiecać forum, ani nie łamać regulaminu.

Razem z kolegami postanowiliśmy zrobić nową grę Viva www ( na przeglądarkę )
Nasz skład to na razie 3 doświadczone osoby, znające się na tym. Na razie jesteśmy w trakcie tworzenia gry. Ta gra jest robiona z myślą o graczach a nie o zarobkach...

Potrzebujemy waszej pomocy. Proszę w tym temacie pisać w jakiego rodzaju grę byście zagrali: średniowieczną, kosmiczną, sportową, życiową, fantastyczną, czy w jaką jeszcze chcielibyście pograć. To pytanie traktuje jako ankietę.

Poszukujemy również osoby do pomocy przy grze i stronie+forum.
- osobę z milionami dobrych pomysłów na minute.
- osobę znającą się na grafice komputerowej.
- osobę znającą się na html, php lub c++
- Osobę znającą się na tworzeniu gier viva www

Każda chęć pomocy mile widziana. Więcej informacji na GG: 7568477, lub na e-mailu: [email protected]

Zachęcam do dyskusji na temat nowej gry. Pozdrawiam.
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
proponuję grę życiową-rpg,gdzie od Twoich narodzin podejmujesz decyzje a one wpływają na to kim się staniesz i w jaki sposób zakończysz rozgrywkę-życie. nie żadne miecze magia i wojownicy. tylko naprawdę dobra historia którą sam stworzysz, sam podejmiesz decyzję czy pójdziesz z dziewczyną na romantyczną kolację i nawiążesz nową znajomość która zaowocuje w przyszłości w małżeństwo ,a może tylko przelotny romans? czy może z kumplami na mecz , potem na piwko gdzie wdasz się w bójkę i popadniesz w konflikt z prawem.Sam wybierz do jakiej szkoły pójdziesz po skończeniu podstawówki, czy może nie pójdziesz i wyjedziesz na daleki wschód gdzie zostaniesz zauwazxony i zwerbowany do tajnej organizacji zajmującej się likwidajcą niewygodnych swiadków, a może skończysz prawo i zostaniesz docenianym prawnikiem ... ITD mam milion pomysłów i chetnie pomogę w tworzeniu gry jednak nie jestem mózgiem komputerowym moje gg 6351972<najczęściej w weekandy moge się udzielać>
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a ja bym proponował jakąś średniowieczną rpg-strategię z milionami itemów, zbroi, mieczy, czarów itd ale w widoku z góry, nie jak tibia
coś jak pokemony
 
gier z mieczami jest pelno... szefol84 ma dobry pomysl... a wogole to wymysliliscie juz cos konkretnego?
 

Do góry Bottom