Grafika w grach

gavelgapa

Użytkownik
Użytkownik
U mnie na telewizorze lg 23 cale fullhd(ten co cyfra dawala za 1) grafika jest brzydsza niz u kumpli co maja telewizory lg 32 cale hdready wszyscy mamy podlaczone przez kabel hdmi. Tylko jest jedna róznica im pokazuje w ustaieniach grafiki jak ustawia na domyslne jakas rozdzielczosc niestandardowa (nie hdready ani fullhd) a mi przestawia sie na fullhd i mam brzydszy obraz.Moze to wina telewizora ale nie wiem.
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie wiem czy to wina TV, ale mój kolega dostał od cyfry dokładnie taki sam telewizor jak Ty i dokładnie narzekał na jakość obrazu :)
 

gavelgapa

Użytkownik
Użytkownik
No to wychodzi ze to tv wina lipa ale dzieki ze napisales :)
 

ktoszczak

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze TV za 1zł z tego co zrozumialem nie moze ogarniac zbyt dobrze. To tylko moje zdanie oczywiscie.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Zrob fotki. Ja nie wiem o co ci chodzi dokladnie, bo przedstawiles swoj problem w stylu "mam brzydki obraz i nie mam ustawien, co to ma byc?".
 

gavelgapa

Użytkownik
Użytkownik
Jak da sie robic jakies screeny na konsoli to wrzuce zdjecia jak nie to bedzie lipa bo mam slaby aparat i nie bedzie dobrze widac :/
@Dowiedzialem jak sie robi screeny jak mi sie uda zrobic to jutro dodam :) a jesli chodzi jeszcze o obraz to jest on taki postrzepiony naprzyklad jak sie kliknie ten klawisz glowny i wyskoczy to okienko i przeskoczy sie tam gdzie sa osiagniecia to to kolko z napisem g jest takie postrzepione :/
 

KoDeR

Użytkownik
Użytkownik
zrobienie "screena" nic ci nie da. Jeśli masz coś poprzestawiane w TV(na to stawiam) to musiałbyś zrobić dobre zdjęcie Telewizora. Spróbuj coś poprzestawiać w opcjach tv, szczególnie (tak to u mnie się nazywało) resolution, jeśli masz takie coś, albo saturation.
 

Basteczeq

Użytkownik
Użytkownik
Ja się kupiło telewizor za 1zł to czego się spodziewacie
 

ziomsiders

Użytkownik
Użytkownik
No dokładnie to samo chciałem napisać ;p
 

gavelgapa

Użytkownik
Użytkownik
Jak co to ja go nie kupilem tylko dostalem za 1 zl a jak cos wam nie pasuje to po co spamujecie glupio
 

KoDeR

Użytkownik
Użytkownik
to tak jak z telefonami "za złotówkę", nie znaczy, że jest kiepski. Ale to i tak dość tanio jak na full hd, mimo. Nie wiem nawet czy są takie małe tv 23 cale full hd. 32 to co innego. Zresztą nie ważne.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Wszystko zostało wyjasnione

KOSZ
 

Do góry Bottom