Grafika w konsolowym Battlefield 3 niczym najniższe możliwe ustawienia na PC

Azazel

Użytkownik
Użytkownik
Jak można porównywać architekturę konsoli a pc? kazdy kto siedzi w temacie konsol wie, ze siłą konsol jest stałość hardware'u czyli gra jest w 100% dostosowywana pod konfiguracje sprzetową konsoli która jest niezmienna, teoretycznie komputer o podobnych parametrach co ps3, (czyli jakiś z przed 5 lat) bez problemu mogł by wyświetlić taka samą grafikę np Jak w killzone 3 w 30 klatkach ale nie jest w stanie CHODŹ BY SIĘ ZESRAŁ! bo nikt nie napisał specjalnie sterownika pod tą jedną konfigurację komputera i pod tą jedną grę, czyli tak jak to sie robi na konsolach od zawsze. Czyli nie dowiemy sie nadal praktycznie jak w finalnej wersji będzie wygladać bf3 do puki nie wyjdzie, i trzeba mieć brak zeby sie sugerować Betą która była tak naprawde alfą z przed paru miesiecy.
PS I do jasnej cholery przestańcie kopiować newsy z Ps3site.pl bo kazdy wie ze to fanboyski portal i w dodatków 50% newsów taki jak ten jest niekompetentny i zrobionych chyba z nudy bo nie ma innego wytłumaczenia.
 

d2darkness

Użytkownik
Użytkownik
Zawiedziony już jestem tym co co chwila słyszę...
Pre-order złożony ale już sam nie wiem czy przelewać kasę czy jednak odpuścić sobie te grę.
Większość wiele nie wymaga ale jak ma być w końcu taka sama grafika jak na becie to ja podziękuje.
Była mowa o jakiś teksurach w HD a póki co to chyba kolejna ściema DICE.
Chyba w końcu przyszykuje się na MW3 a nie battlefielda...
 

maxrozrywka

Banned
Słabszą? Z xboxa już się więcej nie da wycisnąć.

W komputerach to normalne, każdy rozumie że wychodzą nowe karty graficzne i trzeba mieć coraz to lepszą do nowszych gier, a w konsolach chyba większość myśli że procesor graficzny wsadzony kilka dobrych lat temu będzie dorównywał najnowszym kartą graficznym
Zobacz Blacka na PS2 i dopiero powiedz, że z konsoli nie da się więcej wyciągnąć a jak wolisz coś przewyższającego BF 3 na xboxie to zobacz Crysisa 1
 

maxrozrywka

Banned
Zawiedziony już jestem tym co co chwila słyszę...
Pre-order złożony ale już sam nie wiem czy przelewać kasę czy jednak odpuścić sobie te grę.
Większość wiele nie wymaga ale jak ma być w końcu taka sama grafika jak na becie to ja podziękuje.
Była mowa o jakiś teksurach w HD a póki co to chyba kolejna ściema DICE.
Chyba w końcu przyszykuje się na MW3 a nie battlefielda...
Widzicie jak DICE manipuluje ludźmi Activision przynajmniej nie kłamie.
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
widac ze jedni tego nie rozumeja, nie docier to do nich..
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Battlefield 3 na konsolach = Battlefield 3 na niskich ustawieniach na PC

Najniższa możliwa konfiguracja sprzętu komputerowego zapewni podobne wrażenia wizualne w Battlefield 3, jak wersje konsolowe. Zdjęcie planszy z prezentacji gry, podczas której omówione zostały szczegóły na temat jakości wyświetlanej grafiki, na swoich łamach zamieścił serwis Gamingbolt.

Co jeszcze wynika z powyższej planszy? Już na średnich ustawieniach na naszych ekranach ujrzymy efekty działania wszystkich najważniejszych funkcji. DICE nie podał niestety konfiguracji niezbędnej do takiego działania Battlefielda 3. Wiadomo natomiast, że najgorsza karta graficzna, na jakiej ruszy FPS, to GeForce 8800. Do pełnego komfortu należy natomiast wyposażyć się co najmniej w GeForce'a 560 Ti.
Zrodlo TU
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mi i tak bardzo podobała się wersja na becie a podobno finalna ma byc o wiele lepsza!
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hmm, czy to dziwne że konsole są low w porównaniu do wersji pc ?
Nie, nic w tym dziwnego .
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
A jeszcze , żeby was dobić powiem , że pctowcy zagraja w 1080p a my w niepełnym 720p.
Inna sprawa , że większość z nich tego nie odczuje ponieważ grają na monitorach max 24 cale.
Za to my to odczujemy bo przynajmniej połowa z nas gra na telewizorach powyżej 32 cali a tam różnica między 1080p a 720p jest dużo bardziej widoczna :D

Lecz tak naprawdę , to my mamy lepiej jeżeli to co w newsie jest prawda.

My płacimy za konsole 600 zł i mamy grafikę jak na pc na low.
Problem w tym , że żeby uruchomić tę gre na pc na low , trzeba nie 600 a 1500 zł.
I tak jestem zdziwiony , że grafika na xboxie będzie taka jak na pc na low.
Myślałem , że będzie dużo gorsza.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
I tak ludzie będziecie się pewnie jarać tą grą , przecież gorzej niż BC2 wyglądać nie będzie. Czekać do premiery , już tylko 2 tygodnie , pewnie już się tłoczy.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
I tak ludzie będziecie się pewnie jarać tą grą , przecież gorzej niż BC2 wyglądać nie będzie. Czekać do premiery , już tylko 2 tygodnie , pewnie już się tłoczy.
Już się tłoczy, bo na necie już jest ;)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Kolejny grzeszek EA? Nie może być!
 

xman

Banned
temu nie kupuje , przynajmniej przez pierwsze 3 miesiace ;)
 

password

Banned
Użytkownik
i tak kupię, nawet jak będzie wyglądać tak samo jak BC2 :D
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Mi osobiscie bardzo sie podoba BF3, właśnie w pierwszy dzień bety złożyłem preorder i nie zamierzam go anulować. ;)
Grafika jest ładna i lepiej mi sie w to gra niż w BC2, nie narzekam i ciesze sie że właśnie tak to bedzie wyglądać. ;)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To było wiadome, że tak będzie. Tylko po co EA Dice wcześniej się tak chwaliło, że nawet na konsolach grafika będzie wymiatać i w ogóle ach i och? Już Activision jest bardziej słowny...
 

d2darkness

Użytkownik
Użytkownik
No w zasadzie użytkownik @UP miał racje. Były przechwałki etc. a póki co tekstury lepiej wyglądają w bad company 2.
Chyba przymierzam się jednak do calla ..
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Te złe Activision chociaż dało gameplay z taką grafiką jaką w rzeczywistości dostaniemy. EA natomiast samo siebie ośmieszyło. Niko 100% racji... jak dla mnie to totalna żenada. Nie wiedzieli chyba jak nakłonić graczy do kupna ich produktu to najzwyczajniej sobie zaczęli zmyślać.
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli dostaniemy taką grafę jaka jest w podanym przeze mnie filmiku to będę bardzo usatysfakcjonowany. Nieprawdą jest, że grafika kompletnie nie ma znaczenia. Przeciwnie, ma znaczenie, ale (przynajmniej w moim odczuciu) przez pierwsze godziny gry. Potem wszystkie niedoskonałości wydają się zacierać i skupiamy się na gameplayu niż grafice. Przykładowo ja wolę biegać po mapie i zbierać fragi niż patrzeć się w ziemie i narzekać, że nie mogę policzyć wszystkich ziarenek piasku...
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Oceniacie Panowie grę nie skończoną na podstawie Bety która była Buildem z przed kilku miesięcy, ponieważ żeby była dopuszczona do naszych rąk musiała przejść testy w siedzibach producentów konsol. I to była oficjalna wypowiedź DICE. A jeżeli chodzi o tekstury to bedą one lepsze, ponieważ - I tu też oficjalna wypowiedź, Na płycie z kampanią bedą do zainstalowania tekstury wyższej jakości do multi, więc ja bede spał spokojnie do premiery. ;)
Jak oglądam Gameplaye z MW3 to widzę tą samą gre co wyszła w 2007 roku... Te same komentarze podczas rozgrywki multi, tylko z innym głosem, ta sama gra tylko zmodyfikowana, nie dziwie sie że CoD wychodzi co roku, skoro pozamienia sie kilka rzeczy, kilka sie doda i mamy "nowy" tytuł. Ta seria powinna sie skończyć po wydaniu MW1, to moja opinia, która nie ma na celu obrażać czyjegoś gustu, bo nie mam nic do tej serii, swego czesu grałem głównie w to, dopóki nie kupiłem BC2. ;)
 

Do góry Bottom