Grafika

Witam. Mam zamiar kupić xbox 360 arcade jasper. I mam pytanie czy na tym monitorze >>Gateway FPD1830 - monitor LCD <<< grafika będzie dobra?
 

br0nek.

Użytkownik
Użytkownik
według mnie niezbyt to się nadaje ;p
 

wawu17b

Banned
Czy ja wiem... Grafika bd. taka sobie.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jak lubisz male ekrany, to bedzie ci sie dorze gralo. Ja bym nie mógł

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Będziesz miał czarne paski na górze i na dole, bo rozdzielczość nie jest panoramiczna.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
minum do xboxa to okolo 22cale z panorama .ale najlepiej lcd 32 bo tak odczywa sie mniej radosci z grania
 

fukz91

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Posiadam monitor 19 calowy LG Flatron M1994D, proszę mi powiedzieć jaką roździelczośc ustawić na konsoli? 720p, 1080p, czy roździelczość monitora 1680x1050 ? Podłączonie HDMI. Dzięki.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To ustaw 1680x1050...
 

deny182

Banned
Za dobra grafika raczej nie będzie
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram na 24" i jakoś wcale nie jest źle, dużo lepiej niż na 40" w gry fps. Moim zdaniem i tak najbardziej optymalnym do grania ekranem są telewizory 32" zainwestuj w taki nie będziesz zawiedziony a jak nie masz kasy to przynajmniej 22-24" a 27" w podobnej cenie
 

koxy

Użytkownik
Użytkownik
@up jasne... Gram na 50" i nigdy w życiu nie przesiadłbym sie na nic mniejszego zwłaszcza na jakiś badziewny monitor od kompa,32" to minimum wg. mnie, takie czasy.
 

fobis33

Użytkownik
Użytkownik
ja gram tez ale na 55... miedzy hdmi a czinczami (w moim 32) jest tak ogromna roznica ze nie do pomyslenia. na 32 mi sie zle gra a co dopiero na 18 czy nawet 22 ...
mnie nie bawi siedzenie przed ekranem 50cm czy tam 1m i granie.
ja musze sie rozlozyc wygodnie na kanapie i to jest ciupanie.
w fife to juz sobie nie wyobrazam grania na 1 malutki monitorku

jezeli nie masz kasy to dozbieraj i za 1500 kupisz juz jakies 30 calowy tv. moze nie bedzie za dobry ale od grania wystarczy przeciez. 1-2 lata i zmienisz go na wiekszy.
 

Do góry Bottom