Gramy razem na XO

MastreDziku

Użytkownik
Użytkownik
GamerTag: Ma5treDz1ku
Gry: Forza Motorsport 6 i 7
Forza Horizon 3
Killer Instinct
Quantum Break
RYSE Son of Rome
Gears of War 1 2 3
Borderlands 2
Pure
Rainbow Six Vegas
Fable 1 2 3

Tobah1990

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mój GT: Tobah1990
Najchętniej gram w Forze, ale także w inne gry mogę pograć w szczególności gry z GamePassa oraz z Golda. Pozdrawiam !

szczupi26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
beton26
lat 37
Głównie Diablo 3 - SC, non sezon, DH na multishoocie ~ 1600 paragon, hs w planach. Grywam głównie wczesnym i późniejszym wieczorem, Cziterom z modyfikowanym gear-em pokazuję środkowy palec.

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Witam, szukam Chętnych osób do grania nowych GEAR-sów wieczorkami, na luzie. Mam 35 lat, i wiadomo nie każdego dnia mogę siedzieć przy konsoli, dlatego też szukam osób do kampanii którzy mają podobnie :)

Nick: sqwara2

Mareek1987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gram z kolegą w crossplayu w kampanię w GEARS 5, ale jak ktoś chętny na inne tryby gry, np. na hordę to chętnie wspólnie pogram.
GamerTag:
Mareek1987

Michał Bandel

Świeżak
Świeżak
Gamertag: ChrisBGarver

Sniper Elite 4
Gears 5(nawet kampania)
Jak macie jakieś propozycje co do gier to pisać, nie krępować się. Zazwyczaj jestem często na konsoli.

adrian767

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gt: malina767
Gry: Game pass, szczególnie Gearsy, fifa 20, battlefield i dużo innych.

szuler84

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siemka. Poszukuję do wspólnego grania ludzi starszych tak jak ja czyli 30+ . Teraz głównie gram cod modern warfare , ale lubię też: Forza Motorsport, Forza Horizon 4, BF5, RDR2. Jestem otwarty na nawet tytuły do wspólnego ogrania online. Założyłem grupę na Xbox live:Adult Gamers Poland. Zapraszam wszystkich chętnych. Mój Nick SzuleroPL

krisis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szukam osób chętnych do gry w ARK SURVIVAL EVOLVED. Gram po 16 do póznej nocy.
Nick: Pagaemi

Do góry Bottom