Gramy razem na XO

majtanek123

Świeżak
Świeżak
szukam ludzi do wspólnej gry w fifa 21 na xbox one mój game tag:Rysiuzklanu5240 pozdrawiam serdecznie

Vic3roj

Świeżak
Świeżak
Gamertag: Vic3roj8792
Szukam osob chetnych do pogrania w CoD: MW i CW

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Szukam chętnych do grania w Diablo 3 na Xboxie. Gram z bratem i przechodzimy szczeliny Nefalemów. Gdyby ktoś chciał dołączyć, to super, mój GT: ateamPL :)

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Szukam chętnych do grania w Diablo 3 na Xboxie. Gram z bratem i przechodzimy szczeliny Nefalemów. Gdyby ktoś chciał dołączyć, to super, mój GT: ateamPL :)

GT blejdzik , chętnie pomogę przy szczelinach , tylko Mikro wymagane :) , potać mam KOKS wyexpie Ciebie w godzinę :)

Dodałem do znajomych :)

Ostatnia edycja:

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Fajnie, gramy codziennie z bratem wieczorami tak max do 1:00 ;)

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Fajnie, gramy codziennie z bratem wieczorami tak max do 1:00 ;)
Ja max do 21:30 chyba że trening mam i wyjechany jestem to nawet nie siadam do konsoli

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Poszukuję osoby do gry a way out najlepiej jak ktoś posiada mikrofon
GT Kendzi92

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Poszukuję osoby do gry a way out najlepiej jak ktoś posiada mikrofon
GT Kendzi92

Ja tą grę skończyłem ale jeśli chcesz to mogę pomóc :) chyba że szukasz osoby która nie grała w tą grę

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja tą grę skończyłem ale jeśli chcesz to mogę pomóc :) chyba że szukasz osoby która nie grała w tą grę
Nie nie przeszkadza mi jeśli ktoś przeszedł grę pytanie kiedy można pograć dzisiaj praca u mnie :( napisz PW najwyżej się dostosuje :)

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie nie przeszkadza mi jeśli ktoś przeszedł grę pytanie kiedy można pograć dzisiaj praca u mnie :( napisz PW najwyżej się dostosuje :)
Łap mnie na XBOXIE jak będziesz mnie widział , zgadamy się na jakiś dzień , najpierw sciągne gre ;-) jak coś to wypatruj mnie na XBL :)

S1udak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam poszukuje osób/osoby do wspólnego grania w coop w gry z game passa, golda czy jakiejś ciekawej gry darmowej na weekend.
Np w ten weekend ghost regon breakpoint.

Piotrek 38 lat hs obowiązkowo.Gram praktycznie codziennie w godzinach 15-22 w weekendy mogę zarwać nockę itd. Większość już ograłem ale cały czas coś wychodzi lub są dobre promocje.Ewentulanie wspólny zakupy gier typowo do coop.Mój pierwszy Xbox więc większość znajomych zostało na PS.
Gamertag S1udak Xbox series x

Ostatnia edycja:

StarbugPl

Świeżak
Świeżak
Cześć, szukam graczy 30+ StarbugPl

livingfear

Użytkownik
Użytkownik
Witam Poszukuje graczy do wspolnej gry w call of duty cold war.
Interesuje mnie tylko i wyłącznie tryb Hardcore Team Deathmatch.
Gram bez mikrofonu i takich osob poszukuje.Czysta zabawa,zero spiny.
Blessedblack378-
Moj GT.

Ostatnia edycja:

Do góry Bottom