Grand Theft Auto V (2013) XBOX360-QUACK

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
zajrzyj na xbox360iso dział rgh/jtag
 

Intoksynator

Świeżak
Świeżak
witam, mam problem z GTA. tzn nagralem jak w poradniku pierw 4x potem nawet 2,4 bo myslalem ze to tego wina ale jednak dalej to samo. Czasem dziala ,czasem nie. pisze ze wyczyscic sciereczka, ale jak np konsola pogra juz jakas w inna gre to GTa zadziala , tak samo jak bez grania wczesniej w zadna gre zacina sie przy zaladowaniu loga Rockstrar.

Czego to moze byc przyczyna ktos mial podobny problem?? laser mam w miare nowy, wymieniany.

inne gry sa ok. mam tez ihasa.

dzieki. pozdro
 

Intoksynator

Świeżak
Świeżak
witam, mam problem z GTA. tzn nagralem jak w poradniku pierw 4x potem nawet 2,4 bo myslalem ze to tego wina ale jednak dalej to samo. Czasem dziala ,czasem nie. pisze ze wyczyscic sciereczka, ale jak np konsola pogra juz jakas w inna gre to GTa zadziala , tak samo jak bez grania wczesniej w zadna gre zacina sie przy zaladowaniu loga Rockstrar.

Czego to moze byc przyczyna ktos mial podobny problem?? laser mam w miare nowy, wymieniany.

inne gry sa ok. mam tez ihasa.

dzieki. pozdro
 

manusek19

Użytkownik
Użytkownik
Gra resetuje mi się podczas misji Ojciec i syn jak dojeżdżam do Los Santos Customs. Zna ktoś rozwiązanie mojego problemu? Przeinstalowywałem wiele razy, czyściłem cache, dane FSD.
 

Doopan

Użytkownik
Użytkownik
Hej, jak to wrzucić na RGH ? Tzn. chciałbym całość uruchamiać z dysku lokalnego konsoli.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z DVD1 wyciągasz content i wrzucasz go na dysk twardy (Content \ 16 zer \ tutaj folder "545408A7", następnie odblokowujesz w XM360.
DVD2 do GOD i wrzucasz do katalogu z grami.
Grasz.
 

Doopan

Użytkownik
Użytkownik
Hej, a jeśli dostaję błąd " spróbuj pobrać grę ponownie"? I czy musi być GOD czy styknie XEX(którego uzwywam)?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zarówno w XEX jak i w GOD przy poprawnym wrzuceniu powinna gra odpalić.
 

87dawid

Świeżak
Świeżak
witam wszystkich, mam pytanie, miałem ostatnio do kumpla oryginalną wersję, zainstalowałem 1 płytę, teraz chciałem sobie ściągnąć kopie, czy wystarczy że ściągnę 2 dvd ? Zadziała?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Musisz mieć przerobioną konsolę. Ściągasz, odpowiednio wypalasz i grasz.
 

rasta312

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jak to sciagnac jesli na forum mam cos takiego :

rasta312 nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

Uprawniania można podnieść za pomocą: Uploadu, Zakładania skrzynek(Konciarz) oraz Dotacji.
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Też tak miałem jak jeszcze miałem przerobioną FAT, pisz do admina.

Wysłane Galaktyczną mocą Tab 3 7.0
 

szpadek

Użytkownik
Użytkownik
Czyli żeby pograć muszę mieć nowszego Dasha niż do GTA V ?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Czyli żeby pograć muszę mieć nowszego Dasha niż do GTA V ?
16537

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom