Grand Theft Auto V is Coming Spring 2013 !!!!!!!!!!!!!!!!

Krawol

Banned
Użytkownik


Today, we're proud to announce that Grand Theft Auto V is expected to launch worldwide spring 2013 for Xbox 360 and PlayStation 3.

Developed by series creator Rockstar North, Grand Theft Auto V takes place in a re-imagined, present-day Southern California in the largest and most thriving game-world we have ever created set in the sprawling city of Los Santos and for miles beyond – from the tops of the mountains to the depths of the ocean.

Starting next week November 5, 2012, Grand Theft Auto V will become available for pre-order everywhere and fans can expect a host of new information to become available in November.

Look for downloadable desktop versions of the brand new artwork above coming very soon.

Grand Theft Auto V is Coming Spring 2013 | Rockstar Games




E: Komentarz Rockstara na temat wersji na PC
Hey guys, glad to see so much enthusiasm about the release announcement. For those asking about the PC platform, we're currently focused on the Xbox 360 and PS3 versions of the game and don't have any details to share about a PC version at this time. Anyone that continues to spam the comments section will have their commenting privileges suspended.

E: zauważyliście że GTA V ominie wszystkie imprezy związane z grami. Na E3 nic nie pokazali a kolejne dopiero w Czerwcu 2013 :)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Już otwieram denaturat i świętuje z Romkiem
:)))
A tak na serio to mega konkret :D:D Ciesze się jak murzyn Jojo.Znowu odcięty od świata,dzieci głodne,kobieta u sąsiada się wyżala a ja
Stan wegetatywny przed TV :D
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
**** Yea !

Będzie miazga !
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Żeby było PL, żeby było PL.... to biorę pre-ordera- A! Cholera i tak wezmę! :D
 

shaigo

Użytkownik
Użytkownik
Od teraz zbieram na gta, rezygnuje z bezsensownych wydatkow jak jedzenie, prad GTA musi byc! :D
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
potrzebuje ktoś nerki?
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Must Have :D
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Grand Theft Auto V is Coming Spring 2013 !!!!!!!!!!!!!!!!

W dniu premiery, wcisne sprzedawcy 500zł, kupię zapas jedzenia i zamknę sie w domu na całą wiosnę.
Że co, maniak GTA?
HEEEEELLL YEEEEEAAAHHHHH!

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
<fapfap> !!! Ja *******e musze miec .
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Będzie masakra jak ja piernicze,dawno tak na żadną gre nie czekałem.
Porzucam wszystko i gram.
P.S Mnih znalazłem kupca na Twoją nerke Przemysław Saleta,podpytaj go o wątrobe albo coś,bo też bym dorobił grosza do GTA.
 

kamileqKSP

Banned
Kurde. Będę klepał w to jak Najman w matę.

A co do polskiej wersji to będzie 100%. Rockstar podpisał umowę z Cenegą, która wypuściła już z resztą Max Payne'a 3 po polsku :) Więc gicior!
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie mogę się doczekać :D
Ojj będzie się grało!
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Najlepsza wiadomość w tym roku :) No to czekamy do premiery.
 

Facepalm

Użytkownik
Użytkownik
Przychodzę do domu zmęczony po szkole wkur**iony że jakieś gówniane przecieki czytałem wczoraj teraz wbijam oho nowy temat "znowu jakieś gówniane przecieki z chwytliwym nagłówkiem" a tu ....

Co jak co ale każde GTA było *********,nie było wyjątku,każde gta niosło coś nowego,zawsze jesteśmy w 80% zadowoleni z tego co wprowadzili. No bajka,niestety ale na wiosnę mnie nie ma :D
 

Maxi178PL

Banned
Użytkownik
Od teraz zbieram na gta, rezygnuje z bezsensownych wydatkow jak jedzenie, prad GTA musi byc! :D
Tylko, że bez pradu nie ma grania.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak patrzę na to, co piszecie i aż mi się przykro robi. Niektórzy sprawiają wrażenie, że ze szczęścia onanizowali się kilka godzin pod art'a z GTAV.



Nowe GTA - super, ale bez przesady...
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Tak patrzę na to, co piszecie i aż mi się przykro robi. Niektórzy sprawiają wrażenie, że ze szczęścia onanizowali się kilka godzin pod art'a z GTAV.



Nowe GTA - super, ale bez przesady...
A ja i tak się jaram jak wieżowce World Trade Center.


Na nowego Gears of War-a Judgment (choć jestem Wielkim fanem tej serii) tak nie czekam jak na GTA V. :)
Każdy ciesz się jak może... tego nikt nam nie zabroni.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Tak patrzę na to, co piszecie i aż mi się przykro robi. Niektórzy sprawiają wrażenie, że ze szczęścia onanizowali się kilka godzin pod art'a z GTAV.



Nowe GTA - super, ale bez przesady...
Dla większości graczy GTA to najważniejszy tytuł w całej branży, tytuł zapewniający masę zabawy, i przede wszystkim taki tytuł, w którego można grać miesiącami, latami... Kupisz GTA nie musisz kupować żadnej innej gry przez dłuuuugi czas :) Wcale się nie dziwię internetowej euforii która wybuchła po ogłoszeniu daty premiery GTA V - ba, sam w nią popadłem ;) Byle do wiosny!
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie,długo czekałem (od czasów SA) na konkretne GTA i mam nadzieje,że mnie ta część nie zawiedzie(poprzednie niestety mnie zawiodły).Swoją euforią moge się podzielić przynajmniej tu,bo przecież nie wyjdę na ulice i nie zacznę kraść samochodów przebrany za murzyna.
Jedni cieszą się z książki laureata Literackiej Nagrody Nobla inni tym,że wynaleziono ultradźwiękowe maszynki do strzyżenia a ja grą,i to mi wystarcza w zupełności.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A ja doprawdy nie jestem w stanie pojąć fenomenu tej gry. Fakt - ponadprzeciętna, ale... bez jaj. Podobnie było ze Skyrimem (dziś już w niego praktycznie nikt nie gra) i z Diablo III (które zostało uznane przez wielu za porażkę). Vice City to była gra, którą niesamowicie wspominam, potem było już tylko gorzej i zapewne teraz też tak będzie. Naciągana fabuła, wręcz przewidywalna, koszmarnie wiele błędów... Ale fajnie się jeździ - to fakt :D Nie ma nic lepszego, niż rozbijać się samochodem w GTA IV - to będzie główny powód, dla którego zagram w GTAV.

Nie mniej - cieszcie się i radujcie się tym, oto GTA moje!
 

Do góry Bottom