Grand Theft Auto V - udostępniono dwie "nowe" grafiki koncepcyjne

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Firma Rockstar Games udostępniła na oficjalnej stronie internetowej dwie tapety na pulpit, będące tak naprawdę grafikami koncepcyjnymi z gry Grand Theft Auto V. Amerykański koncern nie pozwala zapomnieć o swoim flagowym tytule i regularnie karmi graczy choćby pojedynczymi materiałami.




Tym razem na ujawnionych obrazkach możemy zobaczyć Michaela i Franklina, czyli dwóch z trzech głównych bohaterów nadchodzącej odsłony popularnej serii gangsterskiej. Na pierwszej grafice Michael siedzi za sterami skutera wodnego, a na drugiej widać Franklina jadącego na motocyklu, prawdopodobnie uciekającego przed policją. Obie tapety pobierzecie zoficjalnej strony internetowej (dział Game Wallpaper Collection).

Za: Gry-Online
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kurdeee, szkoda że nie zagram w ta gierkę
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
A ja sie doczekac nie potrafie

Wysłano z MT11i z użyciem Tapatalk
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Hmm teraz tak oglądając 2 obrazek, zastanawiam się czy będzie to tak jak w IV części GTA. Mianowicie w momencie gdy Niko wchodził na motocykl zakładał kask. Schodząc z niego po chwili gdzieś go wyrzucał i znikał. Po czym jak wszedł na motocykl znowu znikąd miał nowy kask :D.

Ciekawe jak to rozwiążą w V, ale pozostawią to tak jak było w IV. Mały szczegół oczywiście, ale czasami tak troszkę drażnił.

Obrazki jak zawsze fajne.. w końcu to Arty z GTA V więc co miało by w nich być złego-brzydkiego :D?
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Mam tylko jedno pytanie: czy 2 obrazki to wystarczający powód, żeby od razu pisać o tym newsa?
 

tokrzys17

Użytkownik
Użytkownik
Tak
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam tylko jedno pytanie: czy 2 obrazki to wystarczający powód, żeby od razu pisać o tym newsa?
Serwisy informacyjne twierdzą że tak więc Tak. A teraz idź sobie.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam tylko jedno pytanie: czy 2 obrazki to wystarczający powód, żeby od razu pisać o tym newsa?
Nawet jakby dali 1/4 obrazka, to by to był już taki news, że każdemu by odmieniło życie xP
 

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze? **** nie urywa staniki nie latają :c

Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom