Grand Theft Auto V z polską lokalizacją na PS4, XOne i PC

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Mamy dobrą wiadomość dla graczy, którzy wyczekują na powrót do Los Santos. Polski wydawca – Cenega – poinformował, że gra będzie zawierać polską lokalizację.

W zasadzie mogliśmy się tego spodziewać, ale dobrze, że przedstawiciele Cenegi potwierdzili tę informację. Grand Theft Auto V otrzyma polskie napisy na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Rockstar Games i Cenega z przyjemnością informują, że gra Grand Theft Auto na platformy PlayStation®4, Xbox One i PC będzie zawierała polską lokalizację.

Grand Theft Auto V będzie dostępne na rynku od 18 listopada na konsole PlayStation4 i Xbox One oraz od 27 stycznia 2015 roku na komputery PC.
Warto wspomnieć, że wcześniej otrzymaliśmy wiadomość od twórców dotyczącą przyjemności, które czekają w Los Santos na powracających do zabawy graczy. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Grand Theft Auto V zadebiutuje na rynku 18 listopada.​

 

shootinputin

Użytkownik
Użytkownik
Spolszczenie od Cenegi? Chyba jednak zostanę przy wersji anglojęzycznej i poczekam na jakieś fanowskie spolszczenie...
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W oryginale spolszczenie było od R* więc tu pewnie będzie to samo a nie Cenegi. Rockstar nigdy nie dawał nikomu z zewnątrz tłumaczyć gier by zawsze zachować ich klimat - a z translacjami jak jest każdy wie. Teraz mają swoich tłumaczy (kilka lat temu było ogłoszenie nawet ze szukają).
 

Czezare

Użytkownik
Użytkownik
Tłumaczenie GTA5 na X360 było co najmniej rewelacyjne, więc nie rozumiem o co kaman...
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja to pierdzielę jakie będzie tłumaczenie i czy w ogóle będzie !
Po 6 latach czekania na nową odsłonę GTA łyknę wszystko jak młody pelikan kluski ! :)
Jeszcze cholernych 20 dni czekania...
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Niedawno na innym forum się śmiałem że warszawę dodadzą a tu masz Ci los jakaś Polska lokalizacja będzie ciekawe jaka. Grałem w GTA V na x360 u kumpla chwile, czekam również z niecierpliwością na tą grę. Co do spolszczenia to zobaczę zawsze przecież będzie można zostać przy angielskiej wersji.
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Niedawno na innym forum się śmiałem że warszawe dodadzą a tu masz Ci los jakaś Polska lokalizacja będzie ciekawe jaka. Grałem w GTA V na x360 u kumpla chwile, czekam również z niecierpliwoaścią na tą grę. Co do spolszczenia to zobacz e zawsze rzecież będzie można zostać przy angielskiej wersji
Ale, że Ty tak serio ? Bo jak tak to trochę się boję ;D
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki Nollo poprawiłem byki.Moja wina ale i jakoś przeoczyłem bo na telefonie pisałem.
 

Do góry Bottom