Grand Theft Auto V

kalfas84

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
gre skonczylem na stowke na 360 ale gram ponownie na łance :) bo warto :) podkrecona grafika, tetniace zyciem miasto, wiecej graczy w online, tryb fpp jak dla mnie fajny bajer ale malo przydatny

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
W GTA 5 grałem jeszcze na Xboxie 360 przez parę miesięcy w multi i singla i jak dla mnie była to gra niesamowita i taką jest nadal. Po zakupie X One nie odczuwam póki co potrzeby zakupu next genowej wersji tej gry, mimo wszystko jestem pod wrażeniem zmian jakie włączono w gre czyli przede wszystkim tego widoku z pierwszej osoby co jest nowością w tej serii i na pewno będę z niej korzystać kiedy w końcu zdecyduje się na zakup tej gry. Poza tym reszta zmian też jak najbardziej na plus. Trochę martwi mnie brak niektórych tekstur w porównaniu z PS4, no ale jednak gdzieś będzie trzeba odczuć ten brak mocy w porównaniu z konsolą SONY. Wg mnie jeśli chodzi o grę akcji to na pewno TOP 3 roku 2014 i pod względem tego co już grałem i widziałem oceniam na 10-/10.

patryko091

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bardzo dobra gra teraz już w pełni powiem, że to jest najlepsza część z serii właśnie GTA. Się zastanawiałem czemu ta gra ma takie właśnie wymagania ale teraz już właśnie wiem ta grafika jest po prostu bombowa ! Grałem jak ją kupiłem pierwszy raz prawie cały dzień a na konsolę zawsze szybciej i niech pecetowcy czekaja haha

ciakoko

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grafika w porównaniu z Xbox 360 nie powala na kolana... Plus za widok z 1wszej osoby oczywiście (jazda motocyklem super!). Dodali trochę bardziej szczegółowe tekstury, zwierzęta, cienie. Poza tym gra w niczym się nie różni.

Kamlot

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
O tej grze już każdy wszystko wspomniał i się ze wszystkim zgadzam, ale pragnę zauważyć, że ta gra ma jedną niesamowitą wadę i mam nadzieję, że to załatają w przyszłości. Mianowicie ciężko coś fajnie pograć w online bez ekipy, bo co - chcesz deathmatch na zawołanie, to po minucie Cię łączy z jedną osobą i o jak super, po całej planszy będziemy się strzelać w dwójkę. Wyścigi - nie raz 3 osoby razem z Tobą. Czemu nie zrobią pokojów, czy coś w ten deseń. Nie wierze, że ja grając sobie o jakiejkolwiek godzinie i robiąc jakąś akcje na zawołanie, nie znajdę przynajmniej parę setek osób w tym samym czasie chcących również zagrać w daną akcje...

szachistaa

Świeżak
Świeżak
Z tym co wyżej to ja uważam, że taki problem to nie problem heheh Bo ja to myślę, że ta gra nie jest właśnie taka typowa do gry online - bardziej do grania po prostu jakoś samemu i do przechodzenia misji. Mi się bardzo podoba po prostu znowu lepsza od poprzedniej serii jak hah. Tak jak u mnie było w przypadku, że Gta vice city najlepsza a później jak wyszło San Andreas to było już San Andreas a teraz tylko GTA V bezapelacyjnie ! : )

Kamlot

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja jestem zdania, że gra taka jak GTA, która wychodzi raz na wiele lat powinna mieć usprawnione online, żeby przedłużyć jej żywotność. Przeszedłem fabułę dwa razy i jakoś się nie pałam do przejścia trzeci raz, może dopiero za parę lat.

RBiniu

Banned
Użytkownik
GTA Online jest najbardziej irytującą grą online jaką grałem, co chwile wywala z meczu, nawet jak już niby się łączy, dodatkowo trzeba czekać 5 minut na innych graczy których też wywala ale zanim ich nie wywali mecz się nie zacznie. A znowu czekasz aż sesja się załaduje od nowa co czasami trwa wieczność Do tego Polacy na serwerach to zmora, dzieci neo i gimbusy drące mordy przez headset i rzucające co chwile mięsem

mati27

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
GTA Online jest najbardziej irytującą grą online jaką grałem, co chwile wywala z meczu, nawet jak już niby się łączy, dodatkowo trzeba czekać 5 minut na innych graczy których też wywala ale zanim ich nie wywali mecz się nie zacznie. A znowu czekasz aż sesja się załaduje od nowa co czasami trwa wieczność
Miałem pytać czy u Was także jest tak że przy wybraniu opcji dołącz na zawołanie (nawet w dowolnie który tryb) trzeba czekać nieskończoność a czasami i tak jest problem z wejściem, widzę że nie tylko ja mam takie problemy, jak tu grać? Pamiętam że na x360 dołączanie trwało mig, można było grać, grać i grać a tutaj? Jest to uniemożliwione, jak chce ktoś zagrać to pisać, dodamy się do znajomych i będziemy grać bo w inny sposób tego nie widzę.

kammoj

Użytkownik
Użytkownik
Prawie 55h zajęło mi 100%. Ogólnie to jak najbardziej super :) Misje ciekawe i cała historia fajna, sterowanie 3 bohaterami świetne.

Co do minusów to na pewno:
- celowanie jadąc jakimkolwiek pojazdem...
- grafika(szczególnie prowadząc jakiś pojazd)
- beznadziejne niektóre zadania, które trzeba zaliczyć na 100%(min. zbieranie różnych pierdów... czy też triatlon prawie 30min... bezsens totalny!)

Co do online, to pograłem 10 min. i dziękuję :) zero graczy + wywalanie, no ale od tego jest CoD a nie GTA :)

Dla mnie 7/10 :)

Polubienia: Sae

greedd

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Najlepsza z serii GTA :) lepszej nie było i nawet już nie będzie. Jedynym dla mnie minusem i to bardzo dużym było to, że cena tej gry taka wysoka i tyle ona kosztuję. Żeby na nią zebrać i ją sobie kupić to musiałem odłożyć kilka moich kieszonkowych bo inaczej to bym nawet tego sobie nie zasponsorował chłopaki..

krwawy

Świeżak
Świeżak
Zgadzam się z pozytywnymi komentarzami, gra jest naprawdę bardzo dużo, a świat gry jest niezwykle interesujący. Z pewnością pieniądze wydane na ten tytuł zapewnią przyzwoitą liczbę godzin rozgrywki. Nie mogę się doczekać czym zaskoczą nas twórcy przy kolejnej części.

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ogrywałem GTA5 na xbox 360 więc kiedy zakupiłem xbox one to nie bylem pewien czy zakupie tą gre jeszcze raz na nową konsolę. Po paru miesiącach w koncu się zdecydowałem i ponownie wsiąkłem w świat san andreas. Gra wyładniała i sprawia jeszcze więcej przyjemności, a i powrót do trójki bohaterów jest bardzo sympatyczny.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

B

B0rdowy

Guest
Chociaż nie przeszedłem jeszcze całej, to jak dla mnie mistrzostwo jak na razie - 10/10. Do tej pory tylko Hitman: Blood Money i stare Commandos 2 od Pyro zrobiły na mnie takie wrażenie.

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ograłem gry do końca ale nie powstrzymam się od wrzucenia swojej opinii ;-).

Jeżeli chodzi o fabułę to 5/5. Brak monotonności, różnorodność i wysoki poziom praktycznie każdej misji. Jak najbardziej plus.
Gra standardowo ang+PL napisy. Rewelacja jeżeli chodzi o dźwięk, poziom dialogów mistrz.
Graficznie gra robi wrażenie. Nie grałem na PC i pewnie nigdy nie zagram, ale na moim 42" TV gra wygląda świetnie. Mi w zupełności wystarczy.

GTA 5/5

Do góry Bottom