Grand Theft Auto V

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tryb fabularny ukończyłem na x360, super fajnie się grało - 10/10.
Teraz dostałem od żony wersje na xone i ogrywam online, które zrobiło na mnie pozytywne wrażenie choć nie ukrywam że nie szybko ogarnąłem:p
Gra się super ale wkurzajace potrafi być w napadach nieogarniecie innych: dziś się koleś zabił na końcówce misji i dziękuje bardzo - 30 minut grania na marne. Ale takie uroki misji kooperacyjnych w multi :p online 9/10

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
GTA5 na X360 robiło wrażenie, ale na XOne to wielkie "ja pie...ole"! Łeb urywa, a gra tylko w fabułę. Muszę spróbowac online albo kooperację bo wszyscy zachęcają. Póki co nie mogę ogarnąć strzelania podczas prowadzenia pojazdu. Można sobie palce połamać.

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie ja tak samo nie ogarniam strzelania podczas prowadzenia pojazdu...
Ale szczerze gta na xone na mnie szału nie zrobiło,zresztą jak i sama konsola.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grę przeszedłem i jestem pod mega wrażeniem. Aż szkoda że nie ma więcej misji..

Wojol92

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gralem w wersje na 360, mam nadzieje, ze jeszcze wieksze wrazenie zrobi na mnie na One.

Gra jest na jednej czy dwoch plytach? Ile miejsca na dysku zajmuje?

Ryczko

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@UP
Gra jest na jednej płycie. Co do miejsca to nie wiem bo mam wersję pudełkową.

Jest ktoś chętny do wspólnej gry?

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Będę dziś wieczorem, ale ja dopier zaczynam w GTA online. Postaram się poszukac ludzi.

Ryczko

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@UP
Ja też dopiero w online będę zaczynał mam może z 5 poziom.

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jestem też na 5 poziomie i to chyba odstrasza innych. Generalnie GTA5 online może i jest świetną zabawą, ale bez kilku znajomych nawet nie ma co tam wchodzić. Wczoraj w ciągu godziny udało mi się zagrać w 1 krótką grę 1 na 1 z gościem na 173 poziomie, który mnie zmaksakrował.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@UP To tak jak byś staną naprzeciwko zawodnika MMA. Swoją drogą jeżeli graliście z wyłączoną opcją ,,własna broń'' to on cie załatwił doświadczeniem a nie lvl.

>>>>>>>>
Ja męczę GTA Online od premiery na X360 później na PS3 i aktualnie na PC. Poczałkowo byłem przeciwny uważając że R* tym samym pogrzebał SP i to de facto zrobił ale na dłuższą metę SP bym przeszedł kilka razy i odstawił grę ewentualnie pobawił się MOD-ami które mnie już tak nie rajcują jak kiedyś a w o0nline gram od premiery w 2013 i grać będę dalej o ile będzie choć jeden znajomy bo z randomami to nie gra to katorga.

Ostatnia edycja:

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Niech mnie ktoś poprawi jeśli plotę bzdury, ale chciałem, uwierzcie mi, chciałem się przekonać do GTA5 online. Może po prostu przegapiłem moment, kiedy pojawiła się aktualizacja i gdybym wtedy zaczął, byłoby inaczej. Nie wiem. W tej chwili po wielu wieczorach grania, dopchałem się do poziomu mniej więcej 20. Poznałem też kilka nawyków graczy. Wiem, że nie powinienem generalizować, ale ci z poziomów 50-100 wydaja mi się najgorsi. Nie pozwalają na jakiekolwiek błędy. Ja, z moim małym zasobem doświadczenia, ochrony i ataku byłem bezlitośnie przez nich traktowany. Gracze 100+ są bardziej przystępni, tolerują błedy, ale w większości do nich nie dopuszczają. Bujałem się kiedyś z fajną ekpią, ale prowadzili mnie za rękę i praktycznie każdą misję obserwowałem jako pasażer z wnętrza opancerzonego auta. Levele i kasa na plus, ale frajda średnia, a przecież nie o to chodzi.
Jestem pod wrażeniem pracy jaką wykonał Rockstar z tymi całymi napadami, ich przygotowaniem i pomniejszymi misjami. Świetne to jest, ale bez zgranej paczki to tego nie tykać.

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Co do tego co piszesz o levelach i adekwatnym do nich zachowaniu to chyba każda gra online tak ma że gracz (nie każdy ) - na początku jest nobkiem co to nie wie gdzie co i jak, wbije spory level to jest kozakiem przed nobkiem, o jej co to ja nie jestem, zapomina że sam początkujący był nie dawno i po czasie awans na jeszcze wyższy stopien wtajemniczenia czyli gra bardzo dobrze i chetnie gracza poczatkujacego jakim sam kiedys byl wprowadzi w tajniki gry a jego bledy potrafi zrozumiec.

Osobiscie uwazam ze GTA Online jest rewelacyjne ale zgodze się że warto mieć swoją zgranę ekipę. Nie oznacza to jednak że bez niej gry należy się nie tykać, ja gram "sam" bo żaden znajomy nie posiada gta i czerpie z gry dużo zabawy. Są momenty w których faktycznie było by super mieć swoich ziomeczków ale nie jest tak że to konieczność.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

piratella

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mam wersje pudełkową, rozgrywka prezentuje się świetnie. Grafika wygląda również dobrze gierka na wiele godzin rozrywki polecam .

andrew14107

Świeżak
Świeżak
Witam.Chciałbym kupić synowi GTA 5 na Xbox360 w sklepie Marketplace.Czy orietuje się ktoś może czy ta gra jest z polskimi napisami ? W sklepach na płycie ta gra jest dostępna z polskimi napisami nie wiem czy w Marketpace jest tak samo.
Pozdrawiam

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
niemal na pewno będziesz miał napisy w PL.
ew. gdybyś miał regiony przestawione, to byś miał odpowiednio inny język, ale w przypaku polskiego regionu, nie masz się co martwić.

andrew14107

Świeżak
Świeżak
No właśnie się martwię bo ostatnio kupiłem GTA San Andreas i niestety napisy są po angielsku pomimo tego że mam region ustawiony na Polski.

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
rzecz w tym, że akurat san andreas jest TYLKO po angielsku, o ile wiem.

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niech mnie ktoś poprawi jeśli plotę bzdury, ale chciałem, uwierzcie mi, chciałem się przekonać do GTA5 online. Może po prostu przegapiłem moment, kiedy pojawiła się aktualizacja i gdybym wtedy zaczął, byłoby inaczej. Nie wiem. W tej chwili po wielu wieczorach grania, dopchałem się do poziomu mniej więcej 20. Poznałem też kilka nawyków graczy. Wiem, że nie powinienem generalizować, ale ci z poziomów 50-100 wydaja mi się najgorsi. Nie pozwalają na jakiekolwiek błędy. Ja, z moim małym zasobem doświadczenia, ochrony i ataku byłem bezlitośnie przez nich traktowany. Gracze 100+ są bardziej przystępni, tolerują błedy, ale w większości do nich nie dopuszczają. Bujałem się kiedyś z fajną ekpią, ale prowadzili mnie za rękę i praktycznie każdą misję obserwowałem jako pasażer z wnętrza opancerzonego auta. Levele i kasa na plus, ale frajda średnia, a przecież nie o to chodzi.
Jestem pod wrażeniem pracy jaką wykonał Rockstar z tymi całymi napadami, ich przygotowaniem i pomniejszymi misjami. Świetne to jest, ale bez zgranej paczki to tego nie tykać.

Ja już przebiłem tą magiczną barierę ale nie zmieniłem się czy przed 50 czy po 100 lvlu. A ekipa to podstawa. Jeśli chodzi o misje to mogę pomóc a w napadach jestem uwiązany do jednej grupy - takie to głupie zasady panują - trzeba zrobić na hardzie tą samą ekipą. A co do tolerancji - to kwestia człowieka a nie poziomu. Osobiście trafiłem np na super ekipę do rajdów w Destiny - pokazali mi wszystko za co im wielkie dzięki - teraz znam Kings Fall na pamięć. Ale słyszałem o takich którzy za błąd by Cię zlinczowali. To już kwestia doboru znajomych. My gramy dla zabawy. W końcu do tego ta maszynka służy.

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

reevo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jestem z 5 częścią serii od premiery na old-geny i była to gra dla której sprawiłem sobie Xboxa 360 (i od którego zaczęła się moja miłość do poczciwych xklocków :) ). Gra przeszła wiele zmian od tamtego czasu i przyszedł dzień, w którym zakupiłem wersję na Xboxa One i który, o dziwo, nie jest zwykłym skokiem na kasę. Tryb fabularny przeszedłem 3 lata temu jednak całą kwintesencją GTA 5 jest tryb Online i o którym szerzej się wypowiem. Przegranych mam około 40 dni w grze i zawsze jest co robić. Niestety nie dane mi było grać ze znajomymi z reala lecz poznałem w grze wiele interesujących osób z całego świata i z którymi utrzymuję kontakt poza grą. Ciągłe wydawanie darmowych DLC jest czymś niesamowitym! Tryb napadów wymaga wielu poprawek, sam z niego rzadko korzystam lecz misje kontaktów, tryby tj. deathmatch czy adwersarza powtarzam bez cienia nudy. Szkoda tylko, że na serwerach roi się od oszustów i hakerów którzy toczą tą grę niczym rak. Mimo wszystko mam bardzo dobre skojarzenia z tym tytułem i polecam każdemu, kto jeszcze się waha przed zakupem.

Ptakuwzl

Świeżak
Świeżak
Jak dla mnie najlepsza część GTA. Świetna fabuła, czasami doprowadzająca do łez (ze śmiechu oczywiście). Trevor? Najbardziej porobiona postać w grze, uwielbiam typa!! Multiplayer miażdży jeśli chodzi o rozwój postaci, nabywanie aktywów i dóbr takich jak szybkie auta, bądź chaty. Brakuję lekkiej świeżości tylko, nowszych ciekawszych misji, napadów. No i czekamy oczywiście na fabularne DLC!

Do góry Bottom