Grand Theft Auto V

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grałem w Mafie 3. Rockstarowi należą się jeszcze raz pokłony, owacje na stojąco i czapki z głów za GTA5. Utwierdziłem się w przekonaniu ze jest to gra wszech czasów. I pewnie tak zostanie do wydania kolejnej odsłony. Brawo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

kubuspu3hatek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym samouczkiem w online? :) Czy muszę przejść wszystkie misje typu te od Lamara? Da się to jakoś ominąć? Bo na ten moment online jedynie mnie odrzuciło przez graczy z jakimi muszę te misje wykonywać

WojtasSfcm

Świeżak
Świeżak
W GTA V na konsolach nowej generacji jest więcej misji niż na oldgenach. Bo przeszedłem tą grę na ps3 i nie kojarzę kilku z XO. Możliwe że % skasowały pamięć, ale nie aż tak :)

A co do Mafii 3.
Kolega twierdzi, że puki gra nie zjedzie do ceny 50 zł za pudełko to nieopłacalne. Mafia II to gra na miarę gta a 3 to upadek

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W GTA V na konsolach nowej generacji jest więcej misji niż na oldgenach. Bo przeszedłem tą grę na ps3 i nie kojarzę kilku z XO. Możliwe że % skasowały pamięć, ale nie aż tak :)

A co do Mafii 3.
Kolega twierdzi, że puki gra nie zjedzie do ceny 50 zł za pudełko to nieopłacalne. Mafia II to gra na miarę gta a 3 to upadek

nie wiem, ja jakoś przeszedłem na x360 i na one i nie widziałem różnic w misjach

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak

A co do Mafii 3.
Nie ma mozliwosci misje są te same bez znaczenia czy old czy next gen chyba ze chodzi o online na starych konsolach tam juz jest nie wspierany i misji z dlc nie ma zapewne

Raflix88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zastanawiam sie nad kupnem. Gra jest spolszczona?
Dialogi po angielsku z polskimi napisami

Do góry Bottom