Grand Theft Auto V

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

p0358

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakie są Wasze wrażenia po premierze odświeżonej wersji GTA V na konsole 8 generacji? Co sądzicie o nowym widoku FPP, będziecie go używać, czy może pozostaniecie przy klasycznym widoku?
 

wala89

Użytkownik
Użytkownik
Witam nie za bardzo wiem gdzie zadać to pytanie więc zadzadam tutaj.czy komuś jeszcze z tych którzy kupili gta poprzez allegro konto z grą pojawił się taki problem ze gra w pewnym sensie zniknela z konta i wyskakuje komunikat że trzeba ja kupić kiedy cała zawartość została juz pobrana z góry przepraszam jeśli pisze w złym miejscu
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
Kolego mam dokładnie to samo... Usunąłem wszytsko I pobieram jeszcze raz łudząc się ze co to pomoże
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
To samo, Far CrYem
 

kwozny

Świeżak
Świeżak
Mam dokładnie ten sam problem. Czy coś się u was zmieniło?
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zagrałem dziś chwilę po północy - opłacało się czekać 6 lat na tę grę.
Grafika urzekająca, zmiany pogody, roślinność, zwierzęta i ich zachowanie - wszystko jak dla mnie urywa tyłek.
Polecam przelecieć się sterowcem na początek ponad miastem - siedziałem z rozdziawioną gębą :)

Dopracowana fizyka poruszania się pojazdami - ich różnorodność też spora.
Otwartość świata gry wydaje się nieograniczona - można całymi godzinami jeździć po mieście i ciągle odkrywać nowe zaułki.

Wygoda podczas celowania i strzelania padem - gra samoczynnie naprowadza celownik na najbliższy cel.

Zagrałem dopiero 2 godziny ale już wiem, że to najlepsza pozycja w tym roku. Przede mną długie godziny rewelacyjnej rozrywki.

Mówiąc szczerze - mam gdzieś bugi w AC: Unity i nowego Far Cry 4 - GTA V rządzi !

10/10 bezapelacyjnie !
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja zagrałem chwilę przed pracą na konsolce sony, i powiem tak: gra warta każdej złotówki :cool:

Z chęcią ukończę ją ponownie, a i online nie mam zamiaru pominąć :)
 

Mercury84

Użytkownik
Użytkownik
Po co dwa tematy na temat gry?
 

Frannek

Świeżak
Świeżak
Ja zamówiłem digital w preorderze xbox store, ściągnąłem (całe 44GB - nie tylko część gry, sprawdzałem w statystykach sieci) i czekałem na premierę.
Dziś o 00:01 gra zamiast się odblokować to zaczęła się ściągać od nowa :/ przy moim internecie pogram pewnie w okolicach weekendu...

Ktoś coś porządnie zawalił; jestem ogólnie wściekły i przeszła mi ochota na granie. Taka jest moja opinia na temat GTA 5 póki co - nie po to się płaci taką cenę za bonusy i możliwość wcześniejszego ściągnięcia gry, żeby nie potrafili przygotować się na premierę. I z tego co widzę masa ludzi ma ten sam problem.

Żal, żal, żal...
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja zamówiłem digital w preorderze xbox store, ściągnąłem (całe 44GB - nie tylko część gry, sprawdzałem w statystykach sieci) i czekałem na premierę.
Dziś o 00:01 gra zamiast się odblokować to zaczęła się ściągać od nowa :/ przy moim internecie pogram pewnie w okolicach weekendu...

Ktoś coś porządnie zawalił; jestem ogólnie wściekły i przeszła mi ochota na granie. Taka jest moja opinia na temat GTA 5 póki co - nie po to się płaci taką cenę za bonusy i możliwość wcześniejszego ściągnięcia gry, żeby nie potrafili przygotować się na premierę. I z tego co widzę masa ludzi ma ten sam problem.

Żal, żal, żal...
Mylisz się. Nie masa ludzi ma ten sam problem - problem mieli ci, którzy zamówili GTA w sklepie w regionie USA.
Jeśli zamówiłeś w pre-orderze xbox store tak jak ja - w regionie naszym, to powinno Ci wszystko działać.

Ja odpaliłem grę 3 minuty po północy i jedyne co, to poczekałem 10 minut na jej instalację (ściągnęła się wcześniej po zamówieniu) i zacząłem grać.
Nie wiem, w czym tkwi Twój problem, ale u mnie normalnie zadziałała - i jak widziałem po znajomych - innym również zadziałało.
 

andijaw

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wy chociaż się zajmujecie już GTA jakkolwiek to zabrzmi. Ja zamówiłem sobie w pre-orderze na sklepie Empik 10 dni przed premierą po to by się teraz dowiedzieć, że grę dziś dopiero wysyłają do punktu odbioru i zależnie od kuriera dojdzie w przeciągu 2 dni. Także wydałem kasę 10 dni wcześniej żeby pograć 2 dni później... :/
 

Frannek

Świeżak
Świeżak
Mylisz się. Nie masa ludzi ma ten sam problem - problem mieli ci, którzy zamówili GTA w sklepie w regionie USA.
Jeśli zamówiłeś w pre-orderze xbox store tak jak ja - w regionie naszym, to powinno Ci wszystko działać.

Ja odpaliłem grę 3 minuty po północy i jedyne co, to poczekałem 10 minut na jej instalację (ściągnęła się wcześniej po zamówieniu) i zacząłem grać.
Nie wiem, w czym tkwi Twój problem, ale u mnie normalnie zadziałała - i jak widziałem po znajomych - innym również zadziałało.

Region mam w systemie ustawiony na Polskę, więc nie wiem w jaki sposób moje zamówienie mogło być traktowane jako zamówienie z USA...
Ściągnąłem, na ikonce gry w "gry i aplikacje" było "zamówiono w ramach przedsprzedaży" czy coś w tym stylu, a jak wchodziłem do sklepu to widniało "uruchom w dniu 18-11-2014" tam gdzie zawsze jest "kup/graj/instalacja..." itd.
Nie wiem co mogło pójść nie tak... :/

Mogę wiedzieć skąd masz informację, że problem dotyczy "tylko" USA?
 

frugo007

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wy chociaż się zajmujecie już GTA jakkolwiek to zabrzmi. Ja zamówiłem sobie w pre-orderze na sklepie Empik 10 dni przed premierą po to by się teraz dowiedzieć, że grę dziś dopiero wysyłają do punktu odbioru i zależnie od kuriera dojdzie w przeciągu 2 dni. Także wydałem kasę 10 dni wcześniej żeby pograć 2 dni później... :/
Mam to samo z tymi pajacami efff szkoda badać dno!!!
Pierwsza i ost gra kupiona w srempiku!
 

p0358

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam to samo z tymi pajacami efff szkoda badać dno!!!
Pierwsza i ost gra kupiona w srempiku!
Ja dostałem maila dziś o 15, że mogę odbierać. MediaExpert, najtaniej ze wszystkich sklepów, które sprawdziłem.
 

Tom3kTheTube

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak sądziłem 10 na 10 wersja na xo urywa jaja
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
Po ponownym ściągnięciu ruszyła :).
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak jak sie spodziwalem, ta sama gra z lepsza grafika i wogole nie pasujacym tutaj trybem z pierwszej osoby
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
Nikt nie każe tobie korzystać z tego widoku. Mnie tam się podoba :)
 

Tom3kTheTube

Użytkownik
Użytkownik
tak jak sie spodziwalem, ta sama gra z lepsza grafika
No a czego ty sie spodziewałes?
 

Do góry Bottom