Grand Theft Auto V

uczaj27

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj instalowałem i aktualizacja poszła bez problemu
 

warone

Banned
Użytkownik
Nie wiem ale ja chyba już oślepłem , gra jedynie co to nie klatkuje tak jak w przypadku x360 było u mnie bynajmniej . Po za tym szalu nie ma jest prawie taka sama jak wersja z x360 parę zmian w cieniach itp nic więcej nie zauważyłem .No dla czepialskich może trawa bardziej się kołyszę ale ogólnie szalu nie ma .
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Graficznie może to nie jest jakiś kozak, ale patrząc na ogrom pracy włożony w stworzenie takiego sandboxa, to można powiedzieć że jest super. Większość tekstur jest ostra, i w normalnej grze (zakładając, że nie przypatrujemy się gazetom leżącym na chodnikach czy innym szczegółom) ten fakt jak najbardziej cieszy oko. Pomijając oczywiście liczne filtry, szczegółowość i geometrię obiektów. Nocny lot nad miastem, jazda terenówką po górach, nocny pościg po rozświetlonym i jednocześnie skąpanym w deszczu Los Santos daje wręcz filmowe odczucia. Każda uliczka, każdy zakątek mapy kryje coś ciekawego i przypomina, że 'kilku' ludzi kawałek po kawałku starało się logicznie stworzyć tętniące życiem miasto. Ktoś tam wyżej powiedział, że jest to najlepsza graficznie gra roku. Po części ma racje, bo żaden inny sandbox nie daje tak dużo w tak ładnej oprawie. Mnie od dnia premiery GTA5 wciągnęło bez reszty i nie przestaje mi się nudzić. Chyba ostatnim sandboxem, co wciągnął mnie na tak długo (i dalej się nie nudzi) jest Skyrim. Podsumowując. Bezapelacyjnie i nieodwołalnie moim zdaniem na dzień dzisiejszy, Grand Theft Auto 5 jest najlepszym tytułem jaki wyszedł na XO. Jest to pozycja obowiązkowa w dziale sandboxów aż to kolejnej odsłony GTA. pzdr
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolega geometric77 pięknie ujął wszystko co powinno być ujęte. Od siebie dodam że mi osobiście strasznie (tak jak przypuszczałem) spodobał się widok FPP. Może potrzebowałem więcej czasu na opanowanie samochodów ale za to motocyklami jeździ się cudownie. Nocą śmigałem po autostradzie w deszczu między samochodami jadącymi pod prąd. Miodzio. Misje w online z lockiem na FPP nabierają nowego wymiaru choć nie wszyscy sobie dają radę z nim. A co do motocykli to aż chciałoby się odtworzyć kultową scenę z Trinity w drugiej części Matrix ;)
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie rewelacja! Brakowało mi GTA na XO :D
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda tylko że te na sciagczu jedzie się tyle samo co fura... 120mil to trochę mało jak na szlifierke
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Szkoda tylko że te na sciagczu jedzie się tyle samo co fura... 120mil to trochę mało jak na szlifierke
Jak by to byłoby najważniejsze :)

Jak dla mnie gierka super, piękna grafika i płynność obrazu, teraz tylko czekać aż dadzą te oczekiwane napady na banki w GTA online
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tydzień od zakupu już minął, więc można co nieco więcej powiedzieć o grze :)

Generalnie jest za....sta. Grafika, płynność, szczegółowość detali, smaczki.
Ekipa tłumacząca grę na nasz język zrobiła kawał dobrej roboty - teksty są przednie (szczególnie Trevor rządzi).

Jedynie co mnie w grze drażni to sterowanie, jeśli chodzi o strzelanie z samochodu. Używają spustów do hamowania/przyspieszania; dżojstików do skręcania i rozglądania się zaczyna brakować palców, jeśli masz przycelować z broni w trakcie jazdy i strzelać. To jest dość kiepawe.
Natomiast "szkoła latania" to dla mnie dramat pod kątem sterowania, np. latanie kaskaderskim jednopłatowcem. Precyzja sterowania dżojstikami odpowiada mniej więcej precyzji łapania komara za jaja w rękawicach bokserskich.

Z tych dwóch względów kupię GTA V na PC, jak się pojawi :) Jednak co precyzja myszki to precyzja myszki.

Fajnym pomysłem było rozdzielenie całej fabuły pomiędzy 3 postacie. Rozgrywka stała się bardziej skomplikowana (trzeba więcej zapamiętywać) ale dzięki temu ciekawsza. Do tego te misje fabularne... Momentami można rozsiąść się wygodnie w fotelu oglądając cutscenki z misji - wielokrotnie miałem wrażenie jakbym oglądał film. Rewelacja.

Reasumując - po za uciążliwym momentami sterowaniem padem całość jest genialna :)
 

glory

Świeżak
Świeżak
Czy wy tez macie ze raz na jakis czas dzieje sie to przeważnie, gdy jest duzo aut na drodze ze delikatnie przytnie, tzn inaczej moze nie przytnie ale idze zauwazyc spadek FPSow ? Zdarza mi sie to co prawda rzadko ale jestem ciekawy czy inni tez maja taki sam problem czy to tylko u mnie. Pozatym gra extra.
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
@UP odnośnie kierowania samochodem i strzelania...
Gaz i hamulec steruj fakami, a wyjęcie broni i strzelanie wskazującymi :)
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
buehehe... próbowałem - o kant ..uja takie rozwiązanie :p
 

uczaj27

Użytkownik
Użytkownik
Czy wy tez macie ze raz na jakis czas dzieje sie to przeważnie, gdy jest duzo aut na drodze ze delikatnie przytnie, tzn inaczej moze nie przytnie ale idze zauwazyc spadek FPSow ? Zdarza mi sie to co prawda rzadko ale jestem ciekawy czy inni tez maja taki sam problem czy to tylko u mnie. Pozatym gra extra.
Potwierdzam również to zauważyłem u mnie.
 

glory

Świeżak
Świeżak
Potwierdzam również to zauważyłem u mnie.
Trochę mi ulżyło myślałem ze tylko ja mam taki przypadek i ze to moze cos z konsola.
Ale skoro teraz sa takie problemy hmm oby to tylko jakies bledy po stronie gry, no chyba ze konsola juz niedomaga.
 

uczaj27

Użytkownik
Użytkownik
Z chęcią zgłosił bym to do rockstar ,ale nie wiem jak.No i język angielski
 

glory

Świeżak
Świeżak
Mozna by zglosic ale chyba musialo by sie wiecej osob wypowiedziec, chyba ze tylko my mamy takie problemy :p Nie jest to jakos wielce utrudniajace gre, tylko troche irytujace ze na next gen takie cos :)
 

uczaj27

Użytkownik
Użytkownik
GTA V mam od soboty czyli 22 listopada ,wiem że w tym dniu wyszła również aktualizacja nowa .Niech ktoś się wypowie ,kto grał w GTA V w dniu premiery czy był taki problem , bo może ta najnowsza aktualizacja coś popsuła.
 

glory

Świeżak
Świeżak
Napisalem zapytanie do rockstar na ich profilu FB. W sumie ja gram od wczoraj wiec tez juz pewnie z ta nowa aktualizacja.
 

uczaj27

Użytkownik
Użytkownik
Napisalem zapytanie do rockstar na ich profilu FB. W sumie ja gram od wczoraj wiec tez juz pewnie z ta nowa aktualizacja.
Słuchaj możesz mi na priv wysłać te zapytanie po ang bo też bym wysłał niech wiedzą ,że jest problem
 

p0358

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trochę mi ulżyło myślałem ze tylko ja mam taki przypadek i ze to moze cos z konsola.
Ale skoro teraz sa takie problemy hmm oby to tylko jakies bledy po stronie gry, no chyba ze konsola juz niedomaga.
Ja nie mialem zadnych spaskow FPSow.
 

Qkisek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gram juz prawie tydzien i niezauwazylem zadnych spadkow fps. Czy wybuchy, czy szybka jazda wszystko chodzi pieknie i plynnie :)
 

Do góry Bottom