Grand Theft Auto V

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Również nie zauważyłem spadków fps.Brak jakiegokolwiek klatkowania.
 

Milan

Użytkownik
Użytkownik
U mnie to samo brak klatkowania i spadkow, co by sie nie dzialo na ekranie ;P
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
Co do strzelania to można zmienić w opcjach żeby całował i od razu strzela po RB. Jeśli chodzi o tłumaczenie tekstów to mogli postarać się lepiej dużo przekleństw i ostrych słów przetłumaczono zbyt łagodnie.
 

p0358

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Co do strzelania to można zmienić w opcjach żeby całował i od razu strzela po RB. Jeśli chodzi o tłumaczenie tekstów to mogli postarać się lepiej dużo przekleństw i ostrych słów przetłumaczono zbyt łagodnie.
Mi tam podoba się ich kreatywność.
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
Kreatywność... Polecam kabaret Macieja Stuhra dedykowany właśnie dla polskich tłumaczy ;)

Maciej Stuhr-Tłumaczenie: http://youtu.be/DWwOqwJpsfM
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
Panowie czy tylko u mnie online jest kompletnie nie grywalne.... :/ podsumowanie 1.5 h na online- zagrałem 2 wyscigi po 3 minuty... Ciągłe dołaczanie do pustych sesji ładowanie po 3/4 minuty... Ogólnie czkeanie aby znalezc nawet 1 osobe do sesji... Grałem na ps3 były drobne problemy ale ogolnie było ok... A tu... Mieli rok na dopracowanie,wydałem prawie 300 zł i co dostałem...
 

p0358

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Panowie czy tylko u mnie online jest kompletnie nie grywalne.... :/ podsumowanie 1.5 h na online- zagrałem 2 wyscigi po 3 minuty... Ciągłe dołaczanie do pustych sesji ładowanie po 3/4 minuty... Ogólnie czkeanie aby znalezc nawet 1 osobe do sesji... Grałem na ps3 były drobne problemy ale ogolnie było ok... A tu... Mieli rok na dopracowanie,wydałem prawie 300 zł i co dostałem...
Mam to samo :( Moze to przez moj lvl pomiedzy "elita" przenoszaca postacie ze starych konsol a poczatkujacymi. Trzeba szukac matchow ze znajomymi najlepiej.
 

RGrandi

Użytkownik
Użytkownik
Ja osobiscie nie kupilem bo czekam az poprawki wyjdą :D no i przy moim internecie nie opłaca mi się pobierac 45 GB :D danych ale wczoraj była szumnie zapowiadana akcja na Twitchu przez playstation extra by dołaczyc do rozgrywki online i grac razem z panami od PlayStation Polska i jak sie okazało przez 30 min nie mozna było właczyc trybu online :p dlatego kase na gre przeznacze na Call of Duty lub Far Cry 4 w zależnosci co dostane od kobity na mikołaja :p
 

p0358

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja osobiscie nie kupilem bo czekam az poprawki wyjdą :D no i przy moim internecie nie opłaca mi się pobierac 45 GB :D danych ale wczoraj była szumnie zapowiadana akcja na Twitchu przez playstation extra by dołaczyc do rozgrywki online i grac razem z panami od PlayStation Polska i jak sie okazało przez 30 min nie mozna było właczyc trybu online :p dlatego kase na gre przeznacze na Call of Duty lub Far Cry 4 w zależnosci co dostane od kobity na mikołaja :p
A czego sie po PSie spodziewales? :)
 

RGrandi

Użytkownik
Użytkownik
Bardziej bym powiedział, że wina GTA że nie można podłaczyć się do internetu i grać :p bo to wina gry nie samego PlayStation.
 

BacaJaca

Użytkownik
Użytkownik
No chyba nie bo u mnie śmiga wszytsko jak ta lala ;)
 

RBiniu

Banned
Użytkownik
Co wnosi dzisiejszy ponad 1GB patch ?
 

uczaj27

Użytkownik
Użytkownik
Wpisałem 25cyfrowy kod na 1000 000 gta$ kod był poprawny wszystko się pobrało po zakończeniu włączyłem GTA no i niestety nie przybyło mi $ chciałem drugi raz wpisać kod ale komunikat że kod został juz wykorzystany. Zrobiłem zgodnie z instrukcją czyli sklep xbox-gry-użyj kodu. Macie jakieś pomysły
 

wobiektywie5

Świeżak
Świeżak
Ja powiem szczerze, że nie jestem w ogóle zaskoczony... bo spodziewałem się świetnej gry i taką właśnie dostaliśmy ;D
 

Maaailo

Świeżak
Świeżak
Save - GTA V C

Mógłby ktoś z Was podrzucić mi save do gry? Nie chcę mi się przechodzić całości na x0 a chciałbym mieć więcej możliwości w wolnej grze. Z góry dzięki: )
 

p0358

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mógłby ktoś z Was podrzucić mi save do gry? Nie chcę mi się przechodzić całości na x0 a chciałbym mieć więcej możliwości w wolnej grze. Z góry dzięki: )
No comment...
 

ggghhh421

Użytkownik
Użytkownik
ktoś chętny do pogrania przez neta? // GT: El Ninio PL91
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ktoś chętny do pogrania przez neta? // GT: El Ninio PL91
Dodałem do znajomych - można pograć :)

Tutaj masz temat a propos:
http://xboxforum.pl/xbox-live-258/gta-online-ekipa-z-forum-204754/index2.html#post1428875
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
wam też dobiera do deadmatchy przeciwników z aim botem mimo że gracie na ręcznym celowaniu? to kompletnie bez sensu....
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pewnie nas na manualu za mało i dlatego chcąc nie chcąc wrzuca nas do aimowców.
 

Do góry Bottom