Granie na Achivy i potem dla fanu :D Xbox360 i One

gta006eflc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam chciałbym pograć z wami w takie gry jak:

Max Payne 3, Battlefield 3 i Bad Company 2 GTA 4 + Dodatki Kane & Lynch 2, Far Cry 2 i niech bd Mortal Kombat na x360

Teraz na Xbox One pomoc wzajemna z achivami :D - Forza Horizon 2 i 3 jak kto chce UFC 1 no i moze byc 2 jak ktos chce pomocy, Battlefield 1,4 Fifa 17, i Do Pogrania Dead Island

Reszte nie wymieniam kto chce niech luknie na moj profil moje profile to:
GT: gta006eflc
GT: gta04eflc

Dodam jesli ktos nie ma dodatkow do jakiejs gry mozna sie dogadac mam pare dodatkow do tych wyzej co podalem :D

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W GTAIV + dodatki, Max Payne 3 oraz Bad Company 2 i Kane & Lynch 2 chętnie pogram by zdobyć osiągnięcia. Battlefield 3 tu chyba są dedyki więc ciężko się ustawić na osiągnięcia bo będą kacapy przeszkadzać. Tylko tyle że różnie u mnie z czasem, teraz jak jest ładna pogoda to nie chce mi się siedzieć w domu.

gta006eflc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O to git Pasuje a jesli chodzi o bfa 3 to widze ze malo graja ostatnio ale nie mam niestety dodatkow wszystkich tylko 1 mam a mam kolege co ma season passa do bfa 3 ale juz nie gra i nie moge go zlapac, takze ciort a na kane & lynch 2, bad company 2 moge grac na 2 xboxach takze :D hehe
No to wiadomo LATO Plaza Kobitki he :D ale ja mam takiego pecha teraz malego zdrowotnym ze do 21.08 moge napierdzielac zbyt czesto na xie :D wiec jak bedziemy sie umawiac to zazwyczaj bd :D

czyli 1 kolega jest, temat jeszcze nie zamkniety :D bo do max payne 3 i kane & lynch 2 i far cry 2 potrzeba troche ludzi na achivy i fanu :D

Ostatnia edycja:

Do góry Bottom