Granie na Win 10 w trybie Xbox Play Anywhere jak to działa

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dziękuję dobra kobieto.
Widzę że ten test był na starszej konsoli ale one chyba nie będą się dużo różnic.
Podsumowując chyba najlepiej jednak trzymać w opcji z uruchomionym ściąganiem.

A JAK Z TEL Z ANDROIDEM zlecić instalowanie gry, np tej darmowej wersji próbnej F1 2017?
 
Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dziękuję dobra kobieto.
Widzę że ten test był na starszej konsoli ale one chyba nie będą się dużo różnic.
Podsumowując chyba najlepiej jednak trzymać w opcji z uruchomionym ściąganiem.

A JAK Z TEL Z ANDROIDEM zlecić instalowanie gry, np tej darmowej wersji próbnej F1 2017?
Instalujesz na telefon aplikację Xbox. Wchodzisz w sklep, wpisujesz nazwe gry, klikasz i masz opcję "Zainstaluj na konsoli Xbox One".
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mhm
Czuli jeśli pokazało mi się takie coś jak na zdjęciu to znaczy że jest szansa że będzie? Postępów nie sprawdzę nigdzie?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mhm
Czuli jeśli pokazało mi się takie coś jak na zdjęciu to znaczy że jest szansa że będzie? Postępów nie sprawdzę nigdzie?
Postępu nie sprawdzisz. Gra Ci się zainstaluje o ile na swoim głównym koncie masz ustawioną konsolę domową, a ona się ustawia z automatu jak dane konto pierwszy raz podłączysz do Xboxa One. Powinieneś mieć na dysku jak wrócisz jeśli wszystko jest ok.
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeśli z automatu się robi to spoko. Bo nie robiłem nic takiego jak konsola domowa. Ale. Podpięte jest pod jedno konto.
 

Axles

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale mi wątek zdominował :)
Dzięki za info.
 

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
A ja z innym pytaniem: czy jak gram w grę zamiast na xbox to na pc to czy zdobywam również achievementsy?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Oczywiście osiągnięcia wpadają.
 

Do góry Bottom