Granie online lub po sieci xbox 360 ? i xbox one s

mryyoomen

Świeżak
Świeżak
Wiem ze moze byl taki temat, nie wiem nie znalazlem ? Ale chce uzyskac jedna konkretna odpowiedz .
Pomijajac wykupienie konta pass, ultimate itp .. ( nie wiem jak to w pl sie nazywa ) by grac online z ludzmi czy jest mozliwosc grania wspolnie, chodzi mi tutaj zakladajac ze obydwie osoby posiadaja w/w platne uslugi/ subskrypcje czy mozna grac razem online ? Chodzi mi o starsze tytuly takie jak gta V itp ? Nawet rozgrywka posieci tez by byla ok - chodz tutaj juz jest mniejsza pol gier. Niedawno nabylem druga konsole xbob 360 S czy cos w tym stylu , na pewno jest to xbox 360 :) i nie wiem czy jest sens wykupic drugie konto premium skoro wspolnie nie bede mogl grac. Aktualnie na xbox one s posiadam konto ultimate, czy jak to sie tam zwie ( ogolnie wszytko rozblokowane ) i na konto na xbox 360 bym wykupil tylko same konto by miec mozliwosc grania online, lecz nie wiem czy w ogole jest sens. Wiem ze wiekszosc gier online konsola z PC jest nie mozliwa ( choc sa wyjatki ) lecz tutaj jest konsola i konsola, fakt ze konsola starszego typu, lecz dalej jest to konsola, ktora juz miala mozliwosc grania online .

Wiec jak to dokladnie jest mozna wspolnie pograc, czy jednak dokupic 3 konsole np samo xbox one i bede mial mozliwosc grania wspolnie.
 

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aktualnie na xbox one s posiadam konto ultimate, czy jak to sie tam zwie ( ogolnie wszytko rozblokowane ) i na konto na xbox 360 bym wykupil tylko same konto
Po co? Przecież już masz! Wystarczy je zalogować na X360.

Wspólnie możesz grać tylko na X360. Na XOS też uruchamiasz grę z X360. Zakładam, że to konto na XOS jest jako konsola domowa więc logujesz się nim na X360 co daje uprawnienia do online i licencji, zaś na XOS logujesz inne konto i ono korzysta z zalet konsoli domowej. Żeby grać we 2 na XO musisz mieć 2 takie konsole (niekonieczne takie same, mogą być XO, XOS, XOX, XSS, XSX) i też wystarczy 1 abonament, który masz.

Jest to w pełni legalne, dopuszczone przez Microsoft współdzielenie (głównie rodzinne, ale też z kolegą). Natomiast nielegalne jest dzielenie na 100 osób. Gdy np. chciałem uruchomić grę A na XO, zaś grę B na XSX (gry legalnie kupione na drugie moje konto nie domowe ABC, na nim mam część gier dla rodziny na prezent) to się nie udało, bo konsola informuje, że ABC już gra gdzie indziej (ABC jest domowe u rodziny).
 

Do góry Bottom