Granie przez Internet

Kamikadze1906

Świeżak
Świeżak
Witam. Posiadam przerobionego Xboxa 360 Slim z Lt3.0 i RGH. Mam pytanie czy grając w nieoryginalna fife 17 z wykupionym Goldem moge dostać bana ? Słyszałem ze mniejsza szansa jest grając na Lt3.0. Tylko że co ? Musze fife zgrać na plytke i z plytka w konsoli moge grać przez neta ? Jakie jest wasze zdanie ? Bo podobno na RGH tez mozna grac przez neta za free bez golda ale wtedy jest duzo wieksza szansa ze mnie zaraz zbanuja. Planuje Zgrać Fife na płytkę wykupić golda i wtedy z płytka w konsoli uruchomić fife multiplayer.
Pozdrawiam
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie możesz grać, ban w 10minut

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Kamikadze1906

Świeżak
Świeżak
A jeżeli mam przerobionego Xboxa i Kupie oryginalna fife 17 i kupie golda ?
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tez ban
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie ważne w co i jak będziesz grał. Mając przerobionego X360 masz bana od razu po wejściu na MP.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

mruwa88

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja grywalem troche na 360 w gta kupowałem triale 48h i nigdy banana nie bylo ale to chyba fart :)
Acha lt 3.0 i kopia zapasowa płytki w napędzie.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja grywalem troche na 360 w gta kupowałem triale 48h i nigdy banana nie bylo ale to chyba fart :)
Acha lt 3.0 i kopia zapasowa płytki w napędzie.
On ma rgh...

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Kamikadze1906

Świeżak
Świeżak
Czyli jakbym nie miał RGH to bym mógł ?
 

rafu_007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czyli jakbym nie miał RGH to bym mógł ?
Dokladnie tak.
 

Kamikadze1906

Świeżak
Świeżak
A jakbym miał slima przerobionego tylko w LT3.0 i LTU 3 i wykupił golda to moge grać w piracką fife 17 w necie ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak.
 

tomalla

Świeżak
Świeżak
Ban na 100% z RGH na Glodzie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Lt 3.0 bana nie dostaniesz
RGH ban w 100%
 

Kamikadze1906

Świeżak
Świeżak
Siema. Jednak zrobiłem sama przeróbkę LT3.0. I mam problem ze jak włączam oryginalna grę to po jakimś czasie wyskakuje mi błąd ze nie może odczytać dysku 1.Wytrzyj i wymyj szmatka płytkę
2. Uruchom ponownie konsole
Coś koło tego
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Siema. Jednak zrobiłem sama przeróbkę LT3.0. I mam problem ze jak włączam oryginalna grę to po jakimś czasie wyskakuje mi błąd ze nie może odczytać dysku 1.Wytrzyj i wymyj szmatka płytkę
2. Uruchom ponownie konsole
Coś koło tego
Montowana miałeś płytkę ltu? Jeśli tak jest średniej jakości, laser nie czyta już tak dobrze. Proponuję ja wymienić na inną, ewentualnie laser. Lecz jak ma problem z oryginałem to na kopii będzie tylko gorzej

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Kamikadze1906

Świeżak
Świeżak
Wsadziłem oryginalna grę. Nie kopie nie piraty. I wyskakuje mi taki błąd. To pewnie laser siada tak ? Trzeba będzie wymienić ? Duży koszt takiej wymiany ?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Tak laser już wysiada. Pozostaje tylko wymiana.
 

Do góry Bottom