• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Granie w grę z dysku, bez płyty

koleS

Użytkownik
Użytkownik
#1
Witam,
czy jest taka możliwość, żeby zainstalować jakąś grę na dysku, żeby później nie była już potrzebna płyta i grać po offline/online?
Chodzi o to, żeby pożyczyć od kogoś grę, a jej nie kupować i móc w nią później do woli naparzać :p
pozdro
 

koleS

Użytkownik
Użytkownik
#3
re

A za msp mogę ściągnąć grę i później jej już używać do woli?
Czyli ogólnie dysk jest do przechowywania save'ów, muzyki, filmów jakis gier arcade ... więc raczej nie warto przepłacać za wersję elite, skoro mam filmy i muzę na kompie.
A jak wygląda sprawa tych MSP? Skąd je można brać? Z jakiś turniejów online ? Można też kupić za real sianko? Jeśli tak to w jakiej cenie i ile msp zazwyczaj kosztuje jakaś gra jakoś kilka dni po premierze?
pozdro
 


#5
1.przecież można grać bez płyty z dysku, tylko że potrzeba do tego jtaga
2."więc raczej nie warto przepłacać za wersję elite" dysk nie jest tylko do filmów, muzyki, zdjęć i jest również właśnie do tego żeby zainstalować na nim grę i żeby się konsola nie przegrzewała oraz do ściągania dem i full wersji
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
#8
Zeby zrobic jtaga to musisz miac dash nie wyzszy jak 7371 i konsole nie nowsza jak czerwiec 2009. Sama przerobka wiaze sie z lutowaniem i programowaniem pamieci wiec nawet jesli masz konsole ktora sie nadaje to lepiej dac ja komus do zrobienia.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Do góry