Gry a flash

momanx

Użytkownik
Użytkownik
Witam posiadam konsole i napęd Lite-on z flashem tylko nie wiem jakim bo napęd był wymieniany w serwisie i flash był tam też wgrywany i moje pytanie jest takie napęd czyta każdą gre z wawe 3 lub 4 i czy będzie czytał gry też pachowane ?
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Zależy jakiego masz flasha. 1.6 czyta do wave 3 . Kiedy był wgrywany flash?
 

momanx

Użytkownik
Użytkownik
flash był wgrywany w grudniu i czyta gry takie jak tekken 6 itd , chodzi mi oto czy będzie czytał gry pachowane które dostane od kumpla
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Czyli masz 1.61 a może nawet 1.61NS. Powinny chodzić gierki od kumpla.
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Prawdopodobnie masz 1.61 lub 1.61NS . Na 1.61 paczowane gry nie odpalą ( chyba że użyjesz activate.iso ) a na 1.61NS odpali wszystko , paczowane , niepaczowane , bez SS i z SS itd.
 

momanx

Użytkownik
Użytkownik
teraz odpalam wszystkie gry bez użycia actiate iso , chodzi mi o gry które były pachowane np. z wawe 4 do wawe 3
 

maclogan

Banned
Użytkownik
No to przecież napisałem w poście wyżej .
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Czyli masz 1.61 NS
 

momanx

Użytkownik
Użytkownik
jeszcze jedno jeżeli gra jest pachowana to zmienia się tylko wawe ? jeżeli mój napęd czyta wawe 3 i wawe 4 to gre spachowaną z wawe 4 do wawe 3 też będzie mogł odczytać ?
 

Langdanan

Świeżak
Świeżak
Tak, bez problemu
 

trempes

Świeżak
Świeżak
Hej, mam konsole z konca grudnia 2008, wtedy wyszedl nowy ixtreme dzieki czemu przerabiali mi liteona, jaka to wersja ? czy warto wgrywac 1.61 NS , chcialbym zrobic to samemu ale nie wiem czy dam rade, troszke pojecia mam ale czy to wystarczy...
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Spokojnie jak już masz przerobionego to bułka z masłem. Hehe tak mówię teraz ale sam też miałem lekkiego stracha jak pierwszy raz wgrywałem flasha. Jak nie będziesz sie podłaczał do XBL to 1.61 NS jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.
 

momanx

Użytkownik
Użytkownik
już się dowiedziałem że potrzebna jest płyta Activate.iso .dziś sprawdziłem .
 

trempes

Świeżak
Świeżak
Caly dzien przegladam forum i nie znalazlem sposobu na update ixtreme do 1.61ns na liteonie i jak to w domowych warunkach zrobic, opetala mnie ciemnosc czy nie ma?
 

Do góry Bottom