gry a przeróbka

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

xtdpiotr

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam --mam pytanie,,choc posiadam około 700 płyt z grami,to gry te nagrywa mi kumpel,mam przeróbke lt 2.0--mam tez szybkiego neta upc i chce sam sciagac gierki i je wypalac,,,czy takie gry jak ninja gaiden 3, max payne 3 beda mi na tej przeróbce chodzic,,nie wiem jakiego mam dasha,bo nie wiem jak to sprawdzic ,,w kazdym razie forza 4 chodzi bez problemów---tak apropo sciagnałem z torenta prototyp 2 i kiedy próbowałem go wypalic w nero,oczywiscie to był obraz iso,to wyskakiwało mi ze płyta ma za mała pojemnosc,nie wiem jak to rozumowac,przeciez nie ma wiekszej płyty niz 8.5 gb,,,co oznacza ta topologia,,,z tego co czytalem bez sensu jest przerabaic na lt 3.0 konsole gdyz wszystkie płyty które mam nie beda mi chodzic..pozdrawiam i z góry dziekuje..jesli ktos mi pomoze to ewentualnie moge podesłac gratis kilka gierek ....
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Zakaz handlu piratami, chociaż nie napisałeś, że chodzi Ci o piraty!

Nagrywasz jak tutaj:
http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/

Nowe gry będą wymagały nowego Dash'a, który zmieni tablice, ale pomaga czyszczenie cache.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom