1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gry cyfrowe - FAQ

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez jeziorekk, Październik 17, 2014.

1. satek23

satek23 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Gry zakupione na amerykańskim xbox store będą działac na regionie polskim?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam
    Mam pytanie odnośnie gier ze zdrapek, jak mogę sprawdzić czy gra jest przypisana do profilu?
    Wersję gier cyfrowych kupionych w markecie są w historii transakcji a ze zdrapek nie ma nigdzie informacji.

Pozdrawiam

4. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    422
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Trisity
    Sprawdź historię pobieranych plików. Tam powinna ta gra być.

5. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A możesz przybliżyć gdzie to znaleźć na One? W X360 prosta sprawa, jednak na One nigdzie czegoś takiego nie widziałem.

Jak sprawdziłem historię na stronie xbox.com, to wszystkie transakcje z One są oznaczone jako "Nieznana gra".

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3981
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jak gdzie?
    Wchodzisz w gry i całkiem na prawo daj, po chwili się pojawi historia do pobrania.

7. petroz

Polubienia:
    422
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Trisity
    Dokładnie tak jak SETH napisał. W zakładce GRY jedziesz w prawo aż do ostatniej pozycji i na prawo masz wydzieloną przestrzeń, gdzie pojawią się (po chwili) zakupione pozycje (zakupione, ale nie pobrane aktualnie na dysku - te są domyślnie ukryte).

8. hanzobozzpl

hanzobozzpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    witam ja mam inny problem. wymienilem sie z gosciem profilami z gra moj profil na bank mu dziala bo usunalem go z mojej konsoli jego po pobraniu gry bie dziala. jest jakas mozliwosc by gry dzialaly mam email zabezp do niedzialajacego konta

9. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3981
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jeżeli tej gry nie ma lub została wycofana przez MS (lewe transakcje) z tego konta to nic nie zrobisz nie masz licencji.

10. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam pytanie jeśli kupię grę cyfrową z xbl konkretnie fife 16 i do niej jest dołączona co tydzień paczka z piłkarzami.
    I profil będzie dzielony na dwóch to paczki będzie mogła pobrać tylko osoba z konta domowego czy kto pierwszy zaloguje się na konto w danym dniu.

11. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Witam mam pytanko. Posiadam swojego Xbox One i korzystam ze swojego profilu. Kolega ma również Xbox one i udostępnił mi dane do swojego konta w celu pobrania gry, którą tam zakupił (AC Unity). Problem w tym, że pobrałem i mogę grać na swoim profilu, ale musi być zalogowany on, więc ja jestem zalogowany i loguję jeszcze jego (mam dostęp do pasów jak wspomniałem wcześniej) i śmiga. Osiągnięcia etc na moim profilu. Ale jak on odpali konsolę u siebie to zostanę wylogowany i wyskoczy "Ktoś inny korzysta z tego konta na konsoli Xbox One".

A co do tego:

- Czy będę mógł grać na dwóch konsolach za pomocą jednego profilu, nawet dzięki multiplayer?
    Odpowiedź była, że można a niekoniecznie mi to działa. Proszę o poradę, bo jest to uciążliwe. Pozdrawiam.

12. petroz

Polubienia:
    422
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Trisity
    Zaloguj się na jego profilu na swojej konsoli i ustaw tą konsolę jako domową. Po takim zabiegu można grać w jego gry na twojej konsoli bez zalogowanego profilu. Nie wiem czy nie trzeba pobrać ponownie gier na jego koncie - sprawdź i daj znać.

13. Fabiosek1

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    @petroz@petroz zrobiłem tak tzn zalogowałem się na jego profil i ustawiłem jako domowa. Mogę grać na swoim głównym a tamto wylogowane, ale jest jeden minus. On nie może się zalogować, bo wyskakuje to samo co mi wcześniej. Oni nie gra w tą samą grę tylko przykład:

Konsola 1 (moja) > Mam jego profil, a grać chcę na swoim w AC Unity. Nie mogłem, bo mnie wywalało teraz to wywala jego.
    Konsola 2 (jego) > Zakupił parę cyfrówek w tym: Ac Unity. Obecnie chce być zalogowany i pograć w Call of Duty (wersja płytowa)

Podsumowując: Ja chcę pograć sobie w AC a on w swoją gierkę. Ponoć da się w max dwie osoby a to jest coś w stylu "ja pogram dwie godzinki a potem ty".

14. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Omg wałkowane milion razy.Ty dajesz jego profil jako home. A on twój i gracie we wszystko co macie.W takim wypadku Cie nie wylogowuje....

15. kokosz77

kokosz77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam takie pytanko bo jestem w temacie laikiem.
    Kupilem konsole (dojdzie po niedzieli)uzywke z kontem na ktorym sa dwie gry i wykupiony gold , mam dostac od niego mail do profilu i haslo .

Jak to mam pozmieniac bo pewnie jak bede chcial pozmieniac haslo to i tak pujdzie na mail goscia ??
    Nie wiem czy dobrze glówkuje ??

16. Fabiosek1

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Niech poda ci wszystkie dane do zmiany. Czyli login i hasło do profilu + dane do poczty. Jak nie da do poczty to zmiana passów do profilu nic ci nie da, bo w każdej chwili będzie mógł sobie zmienić mając email :p

17. kokosz77

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czy da sie zmiecic maila przypisanego do profilu ??

18. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  19. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    174
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja zmieniłem a i tak wszędzie widnieje mój stary i nie wiem dlaczego.
    Podrzuci mi ktoś temat w którym dowiem sie jak kupować i mieć możliwość grania ze szwagrem w gry które kupimy wspólnie?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Wrzesień 13, 2015
  20. kokosz77

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A tak lopatologicznie jak zmieniam tego maila przypisanego do profilu

21. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    174
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Wchodzisz na xbox.pl i się logujesz. Potem klikasz na swoj profil i tam bedziesz mial konto microsoft czy cos w tym stylu i tam będziesz miał opcje w stylu zmień e-mail

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum