Gry cyfrowe - FAQ

satek23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.
Gry zakupione na amerykańskim xbox store będą działac na regionie polskim?
 

amisz86

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam pytanie odnośnie gier ze zdrapek, jak mogę sprawdzić czy gra jest przypisana do profilu?
Wersję gier cyfrowych kupionych w markecie są w historii transakcji a ze zdrapek nie ma nigdzie informacji.

Pozdrawiam
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam
Mam pytanie odnośnie gier ze zdrapek, jak mogę sprawdzić czy gra jest przypisana do profilu?
Wersję gier cyfrowych kupionych w markecie są w historii transakcji a ze zdrapek nie ma nigdzie informacji.

Pozdrawiam
Sprawdź historię pobieranych plików. Tam powinna ta gra być.
 

JeDaj

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź historię pobieranych plików. Tam powinna ta gra być.
A możesz przybliżyć gdzie to znaleźć na One? W X360 prosta sprawa, jednak na One nigdzie czegoś takiego nie widziałem.

Jak sprawdziłem historię na stronie xbox.com, to wszystkie transakcje z One są oznaczone jako "Nieznana gra".
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jak gdzie?
Wchodzisz w gry i całkiem na prawo daj, po chwili się pojawi historia do pobrania.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A możesz przybliżyć gdzie to znaleźć na One? W X360 prosta sprawa, jednak na One nigdzie czegoś takiego nie widziałem.

Jak sprawdziłem historię na stronie xbox.com, to wszystkie transakcje z One są oznaczone jako "Nieznana gra".
Dokładnie tak jak SETH napisał. W zakładce GRY jedziesz w prawo aż do ostatniej pozycji i na prawo masz wydzieloną przestrzeń, gdzie pojawią się (po chwili) zakupione pozycje (zakupione, ale nie pobrane aktualnie na dysku - te są domyślnie ukryte).
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam ja mam inny problem. wymienilem sie z gosciem profilami z gra moj profil na bank mu dziala bo usunalem go z mojej konsoli jego po pobraniu gry bie dziala. jest jakas mozliwosc by gry dzialaly mam email zabezp do niedzialajacego konta
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jeżeli tej gry nie ma lub została wycofana przez MS (lewe transakcje) z tego konta to nic nie zrobisz nie masz licencji.
 

amisz86

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie jeśli kupię grę cyfrową z xbl konkretnie fife 16 i do niej jest dołączona co tydzień paczka z piłkarzami.
I profil będzie dzielony na dwóch to paczki będzie mogła pobrać tylko osoba z konta domowego czy kto pierwszy zaloguje się na konto w danym dniu.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam mam pytanko. Posiadam swojego Xbox One i korzystam ze swojego profilu. Kolega ma również Xbox one i udostępnił mi dane do swojego konta w celu pobrania gry, którą tam zakupił (AC Unity). Problem w tym, że pobrałem i mogę grać na swoim profilu, ale musi być zalogowany on, więc ja jestem zalogowany i loguję jeszcze jego (mam dostęp do pasów jak wspomniałem wcześniej) i śmiga. Osiągnięcia etc na moim profilu. Ale jak on odpali konsolę u siebie to zostanę wylogowany i wyskoczy "Ktoś inny korzysta z tego konta na konsoli Xbox One".

A co do tego:

- Czy będę mógł grać na dwóch konsolach za pomocą jednego profilu, nawet dzięki multiplayer?
Odpowiedź była, że można a niekoniecznie mi to działa. Proszę o poradę, bo jest to uciążliwe. Pozdrawiam.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam mam pytanko. Posiadam swojego Xbox One i korzystam ze swojego profilu. Kolega ma również Xbox one i udostępnił mi dane do swojego konta w celu pobrania gry, którą tam zakupił (AC Unity). Problem w tym, że pobrałem i mogę grać na swoim profilu, ale musi być zalogowany on, więc ja jestem zalogowany i loguję jeszcze jego (mam dostęp do pasów jak wspomniałem wcześniej) i śmiga. Osiągnięcia etc na moim profilu. Ale jak on odpali konsolę u siebie to zostanę wylogowany i wyskoczy "Ktoś inny korzysta z tego konta na konsoli Xbox One".

A co do tego:

- Czy będę mógł grać na dwóch konsolach za pomocą jednego profilu, nawet dzięki multiplayer?
Odpowiedź była, że można a niekoniecznie mi to działa. Proszę o poradę, bo jest to uciążliwe. Pozdrawiam.
Zaloguj się na jego profilu na swojej konsoli i ustaw tą konsolę jako domową. Po takim zabiegu można grać w jego gry na twojej konsoli bez zalogowanego profilu. Nie wiem czy nie trzeba pobrać ponownie gier na jego koncie - sprawdź i daj znać.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@petroz zrobiłem tak tzn zalogowałem się na jego profil i ustawiłem jako domowa. Mogę grać na swoim głównym a tamto wylogowane, ale jest jeden minus. On nie może się zalogować, bo wyskakuje to samo co mi wcześniej. Oni nie gra w tą samą grę tylko przykład:

Konsola 1 (moja) > Mam jego profil, a grać chcę na swoim w AC Unity. Nie mogłem, bo mnie wywalało teraz to wywala jego.
Konsola 2 (jego) > Zakupił parę cyfrówek w tym: Ac Unity. Obecnie chce być zalogowany i pograć w Call of Duty (wersja płytowa)

Podsumowując: Ja chcę pograć sobie w AC a on w swoją gierkę. Ponoć da się w max dwie osoby a to jest coś w stylu "ja pogram dwie godzinki a potem ty".
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Omg wałkowane milion razy.Ty dajesz jego profil jako home. A on twój i gracie we wszystko co macie.W takim wypadku Cie nie wylogowuje....
 

kokosz77

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie pytanko bo jestem w temacie laikiem.
Kupilem konsole (dojdzie po niedzieli)uzywke z kontem na ktorym sa dwie gry i wykupiony gold , mam dostac od niego mail do profilu i haslo .

Jak to mam pozmieniac bo pewnie jak bede chcial pozmieniac haslo to i tak pujdzie na mail goscia ??
Nie wiem czy dobrze glówkuje ??
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam takie pytanko bo jestem w temacie laikiem.
Kupilem konsole (dojdzie po niedzieli)uzywke z kontem na ktorym sa dwie gry i wykupiony gold , mam dostac od niego mail do profilu i haslo .

Jak to mam pozmieniac bo pewnie jak bede chcial pozmieniac haslo to i tak pujdzie na mail goscia ??
Nie wiem czy dobrze glówkuje ??
Niech poda ci wszystkie dane do zmiany. Czyli login i hasło do profilu + dane do poczty. Jak nie da do poczty to zmiana passów do profilu nic ci nie da, bo w każdej chwili będzie mógł sobie zmienić mając email :p
 

kokosz77

Użytkownik
Użytkownik
Czy da sie zmiecic maila przypisanego do profilu ??
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja zmieniłem a i tak wszędzie widnieje mój stary i nie wiem dlaczego.
Podrzuci mi ktoś temat w którym dowiem sie jak kupować i mieć możliwość grania ze szwagrem w gry które kupimy wspólnie?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

kokosz77

Użytkownik
Użytkownik
A tak lopatologicznie jak zmieniam tego maila przypisanego do profilu
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Wchodzisz na xbox.pl i się logujesz. Potem klikasz na swoj profil i tam bedziesz mial konto microsoft czy cos w tym stylu i tam będziesz miał opcje w stylu zmień e-mail

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom