Gry cyfrowe - FAQ

DanPlut

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie mam pytanie odnośnie sejwów. Jak grę mam kupioną z regionu US i potem np: kupiłbym grę na płycie z regionem PL to sejwy będą działać czy nie? Oczywiście grane by było na tym samym profilu.

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
Hej, kolega dał mi passy do swojego konta, na którym ma wykupioną grę w cyfrowej wersji. Jak się zaloguje na to konto na swojej konsoli i pobiorę grę będę mógł grać bez problemu na swoim koncie a jego usunąć? Jeśli nie to jak zrobić żebyśmy mogli grać w tą samą grę, w tym samym czasie (nie multiplayer jeśli ma to znaczenie).

lazi00

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Hej, kolega dał mi passy do swojego konta, na którym ma wykupioną grę w cyfrowej wersji. Jak się zaloguje na to konto na swojej konsoli i pobiorę grę będę mógł grać bez problemu na swoim koncie a jego usunąć? Jeśli nie to jak zrobić żebyśmy mogli grać w tą samą grę, w tym samym czasie (nie multiplayer jeśli ma to znaczenie).
Logujesz sie u siebie na jego koncie, ustawiasz jego profil jako domowy i pobietasz grę. Nastepnie usuwasz jego profil. Mozecie grac we dwoch na swoich profilach.

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na allegro ludzie to kupuja za male pieniadze,np.nowy tomb raider za 100 zl za profil z gra,nie wiem czy to legalne

ufirek1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak tylko podobno M$ walczy z takimi i po jakimś czasie usuwa te gry

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pisze ze te konta po pol roku usuwaja

luki17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie wiem kiedy usuną ale jak mnie gra kosztuje 30 zł to wole zaryzykować a nie 270 zł ;)

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie usuwają tylko sprzedający je zabiera i goni dalej :)

ufirek1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No nie koniecznie 30 a np za NFS 90 także no jest obniżka ale nie masz nigdy pewności czy po miesiącu Ci jej nie usuną

warone

Banned
Użytkownik
Kupuj u sprawdzonego sprzedawcy który da tobie zapasowe passy i nie będziesz miał problemu.

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A tak mozna? Pisze ze gwarancja na pol roku jest

warone

Banned
Użytkownik
Według mnie nie ma co dawać zarabiać dla tych co jawnie cie kantują. Jezeli chcesz kupować to kupuj tylko profil z pełnym dostępem do konta a nie z gwarancja czasowa po której zmieni passy i zabierze tobie grę .

borekns

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam!
Co sądzicie o tego typu transakcjach? http://www.egamezone.eu/catalog/platform/view/platform_id/10/
kupiłem tam MAXa za naprawdę małe pieniądze
dostałem na maila zdjęcie klucza i gra po wpisaniu klucza na profilu pobrała się normalnie
Teraz po przestudiowaniu wątku o profilach sprzedawanych na allegro i jeszcze gdzieś tam gdzieś tam zacząłem mieć wątpliwości czy to też nie pochodzi z jakiś kradzionych źródeł.
Ma ktoś z Was jakąś wiedzę na ten temat?

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem gdzie zadać takie pytanie więc spróbuję tutaj.

W przypadku gdy posiadam grę w wersji pudełkowej i zakupię tą samą grę w wersji cyfrowej czy wymagane jest jakies przeinstalowywanie na XO? Czy po prostu normalnie odpalam bez żadnych komplikacji?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Odpalasz bez problemu.

1899FCB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam pytanko dotyczące przesiadki z cyfrowej wersji Fify 16 na płytkę. Co trzeba zrobić, żeby po włożeniu płyty do napędu gra działała na wcześniejszych danych, czy save'ach z gry cyfrowej? Z góry dzięki za odpowiedź.

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam, mam pytanko dotyczące przesiadki z cyfrowej wersji Fify 16 na płytkę. Co trzeba zrobić, żeby po włożeniu płyty do napędu gra działała na wcześniejszych danych, czy save'ach z gry cyfrowej? Z góry dzięki za odpowiedź.
Raczej nic, powinno ruszyc i zczytac z chmury na danym profilu. (o ile gra na płycie i gra digital były na tym samym profilu)

1899FCB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Raczej nic, powinno ruszyc i zczytac z chmury na danym profilu. (o ile gra na płycie i gra digital były na tym samym profilu)
No właśnie problem w tym, że profili jest pięć i na każdym jest uruchamiana gra :)

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Grasz na pięciu czy na jednym?
Jeżeli zainstalujesz z płyty powinno zczytac save z Twojego profilu o ile na nim grałeś.
Mi na dwóch róznych wydaniach Fallouta 4 zczytał save bez problemu.

1899FCB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na każdym koncie jest gra uruchamiana. Stąd moja niepewność.

Do góry Bottom