Gry cyfrowe - FAQ

MGKAIKA5

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli mam limit XBOX HOME (konsola domowa) to muszę zalogować konto kolegi w tle i włączyć swoje.

Dlatego mam pytanie czy kolega w momencie włączenia swojej konsoli wyloguje mnie automatycznie?
Są jakieś konsek
Jak to jest?

MGKAIKA5

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli mam limit XBOX HOME (konsola domowa) to muszę zalogować konto kolegi w tle i włączyć swoje.

Dlatego mam pytanie czy kolega w momencie włączenia swojej konsoli, wyloguje jego profil na mojej konsoli automatycznie?
Są jakieś konsekwencje?
Jak to jest?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak konto może być zalogowane tylko na jednej konsoli w tym samym czasie. Wyloguje cię na pierwszej konsoli a gra po jakimś czasie zostanie zminimalizowana/zablokowana.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Piszcie na support to Wam zresetują konsole domowe jak ładnie poprosicie.

MGKAIKA5

Użytkownik
Użytkownik
Tak konto może być zalogowane tylko na jednej konsoli w tym samym czasie. Wyloguje cię na pierwszej konsoli a gra po jakimś czasie zostanie zminimalizowana/zablokowana.
Masz na myśli że wyrzuci mnie tylko z gry tak?
Czy coś się stanie z tą grą cyfrową? Zostanie zablokowana?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z gry nie wywala tylko ją minimalizuję i pokazuje się plansza z napisem by się zalogować na konto na którym została kupiona.

MGKAIKA5

Użytkownik
Użytkownik
Jednak warto skontaktować sie przez czat z Microsoft. Opisałem problem. Musiałem podać swoj login oraz koleszki. Babka wysłała mi kod na telefon. Odpisałem jej. A ona zresetowala konsole z xbox home. Teraz znów mogę dodać 5 kont na konsoli XBOX HOME :)

Do góry Bottom