Gry cyfrowe - FAQ

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Save-y zapisują się oddzielnie dla każdego konta.
 

vannt93

Banned
Użytkownik
Świeżak
Przydatny. Dzięki za informację!
 

Boniunio1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie, znajomy kupił zestaw xone s z fifą 17 i forza horizon 3 w wersjach cyfrowych i czy jest taka możliwość żeby znajomy zalogował się na swoim koncie na mojej konsoli i pobrał te gry żeby działały na mojej konsoli na moim koncie xbox?
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Niech się kolega zaloguje swoim kontem na Twojej konsoli i ustawi jako konsola domowa.

Wysłane z mojego LG-D320
 

Boniunio1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niech się kolega zaloguje swoim kontem na Twojej konsoli i ustawi jako konsola domowa.

Wysłane z mojego LG-D320
Ale jak ustaw na mojej jako domowa to u siebie będzie mógł normalnie grać w te gry?
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
On będzie mógł grać normalnie na swoim profilu a ty korzystać z jego gier

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Mam pytanie czy wersja elektroniczna kupiona jako kod w USA będzie dostępna do pobrania na polskim koncie na xbox one po wpisaniu kodu???

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Będzie, konsola jest region free.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Czytałem w necie że Microsoft zabezpieczyl wersje cyfrowe gier regionem i nie wiem czy nadal tak jest a artykuł był z roku 2015

Wysłane z mojego LG-H736 przy użyciu Tapatalka
 

Boniunio1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie, znajomy kupił zestaw xone s z fifą 17 i forza horizon 3 w wersjach cyfrowych i czy jest taka możliwość żeby znajomy zalogował się na swoim koncie na mojej konsoli i pobrał te gry żeby działały na mojej konsoli na moim koncie xbox?
Co do mojego poprzedniego pytania, mam jeszcze jedno może nie w temacie ale okazało się że Forza horizon 3 jest wersją pudełkową i czy jest możliwość żeby mógł także w nią grać bez posiadania płyty?
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie

Wysłane z mojego WC przy użyciu gołębia pocztowego.
 

melmanYNWA

Świeżak
Świeżak
Witam, zakupilem Xone z fifa w wersji cyfrowej, no i sciaganie idzie jak krew z nosa, i moje pytanie jet takie czy mozna to pobieranie/instalacje przerwac, czy jak sie przerwie, to po ptakach, i gra przepadnie, czy bez problemu bedzie mozna zaczac ponieranie od nowa
 

maluchteam

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam pytanie odnośnie Fify 17. Czy jak kupię kod do pobrania na ebay, to Fifa pobierze się w języku polskim czy angielskim? Czy język danej gry jest uzależniony od regionu jaki jest ustawiony na koncie XBL?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, zakupilem Xone z fifa w wersji cyfrowej, no i sciaganie idzie jak krew z nosa, i moje pytanie jet takie czy mozna to pobieranie/instalacje przerwac, czy jak sie przerwie, to po ptakach, i gra przepadnie, czy bez problemu bedzie mozna zaczac ponieranie od nowa

Możesz spokojnie dać pauzę.
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Do informacji może komuś się przyda gry cyfrowe kupione w USA np. Amazon nie mają blokady regionu potwierdzam to z własnego doświadczenia. Wymagane tylko przy zamawianiu podanie adresu w USA , pózniej kod i tak przychodzi na meila.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ameryki nie odkryłeś od dawna wiadomo że na XO nie ma blokad regionalnych to nie X360...
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Może i tak tylko jak pytałem wczesniej to nikt jakoś nie wiedział czy cyfrowe wersje są region free :D Bo to ze płyty są to wiedziałem .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie mam pytanie jako laik, (dopiero kupuję konsolę XBOX ONE - także pierwsza styczność w ogóle z XBL itp.)
https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/ea-sports-ufc-2-edycja-deluxe/

368,99 zł przecena na
147,60 zł +
110,70 zł+ z subskrypcją Xbox Live Gold

O co kaman 110,70 z subskrypcją XBOX LIVE GOLD - jeśli np. kupuję konsolę XBOX ONE S - gratis dostaję kod na XBL 6miesięcy, to po aktywowaniu kodu kiedy już mam dostęp do live mogę tą grę nabyć po cenie "z subskrypcją Xbox Live Gold" ?
To jest normalna wersja cyfrowa UFC2, w która będę mógł grać ONLINE/OFFLINE i kiedy zechcę na zawsze? czy tylko przy aktywnym abonamencie LIVE?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tak. Niższa cena obowiązuje jeśli masz aktywny Gold. Grać będziesz mógł zawsze.

Wysłane z mojego LG-D320
 

Do góry Bottom