Gry cyfrowe - FAQ

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Panowie mam pytanie jako laik, (dopiero kupuję konsolę XBOX ONE - także pierwsza styczność w ogóle z XBL itp.)
https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/ea-sports-ufc-2-edycja-deluxe/

368,99 zł przecena na
147,60 zł +
110,70 zł+ z subskrypcją Xbox Live Gold

O co kaman 110,70 z subskrypcją XBOX LIVE GOLD - jeśli np. kupuję konsolę XBOX ONE S - gratis dostaję kod na XBL 6miesięcy, to po aktywowaniu kodu kiedy już mam dostęp do live mogę tą grę nabyć po cenie "z subskrypcją Xbox Live Gold" ?
To jest normalna wersja cyfrowa UFC2, w która będę mógł grać ONLINE/OFFLINE i kiedy zechcę na zawsze? czy tylko przy aktywnym abonamencie LIVE?
Zamiast wydać na grę 110 zł kup abo Ea Access za 79,90 na rok tam też jest ta gra i wiele innych.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Panowie mam pytanie jako laik, (dopiero kupuję konsolę XBOX ONE - także pierwsza styczność w ogóle z XBL itp.)
https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/ea-sports-ufc-2-edycja-deluxe/

368,99 zł przecena na
147,60 zł +
110,70 zł+ z subskrypcją Xbox Live Gold

O co kaman 110,70 z subskrypcją XBOX LIVE GOLD - jeśli np. kupuję konsolę XBOX ONE S - gratis dostaję kod na XBL 6miesięcy, to po aktywowaniu kodu kiedy już mam dostęp do live mogę tą grę nabyć po cenie "z subskrypcją Xbox Live Gold" ?
To jest normalna wersja cyfrowa UFC2, w która będę mógł grać ONLINE/OFFLINE i kiedy zechcę na zawsze? czy tylko przy aktywnym abonamencie LIVE?
Tylko, że ta oferta w tej cenie będzie tylko przez 6 dni jeszcze. Później wróci normalna cena, więc jak chciałbyś to zdobyć w tej cenie to albo kupuj konsolę na już, albo kup sobie Xbox Live Gold na stronie MS za 1zł na miesiąc (o ile jeszcze jest) i kup sobie tą grę za wczasu póki jest taka tania. Będziesz mógł grać w tą grę zawsze kiedy chcesz, bo będziesz ją miał na własność. Bez znaczenia czy online czy offline, nawet bez golda będzie działała w trybie offline.
 

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok dzięki wielkie ;) Właśnie chodzi o to, że się zastanawiam, bo w sumie UFC 2 to jedna z gier o których myślałem kupując konsolę, więc na pewno chciałbym ją mieć, móc też czasami pograć offline bez dostępu do neta... o EA ACCESS również myślałem bo te 79,99 na rok się zawsze wyskrobie ;)
 
Ostatnia edycja:

Antonella138

Świeżak
Świeżak
A czy jeśli kupię w marketplace wersję cyfrową, jest jakaś możliwość by ją legalnie sprzedać, kiedy już jej nie będę chciał?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Razem z kontem.
 

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ogromne promocje na Xbox Live
W ciągu tygodnia otrzymujemy ciekawe informacje na temat promocji w PlayStation Store, nie musieliśmy czekać długo na ciekawe oferty promocyjne od Microsoftu. Gigant z Redmond zapowiedział właśnie wielką promocję, która będzie dostępna na Xbox Live.


Epickie gry. Wspaniałe okazje. Bez limitów” – takimi słowami zapowiedziano najnowszą promocję, która będzie dostępna na Xbox Live. Akcja promocyjna rozpocznie się 22 grudnia, a zakończy 9 stycznia. W całej akcji promocyjnej Microsoft przeceni ponad 350 tytułów, nawet aż o 60%, zaś osoby które mają wykupione konto Gold zaoszczędzą kolejne – 10%.

Microsoft dodaje, że w ich ofercie znajdziemy dodatkową weekendową promocję, gracze będą mogli kupić miesięczną subskrypcję Xbox Live Gold za 1 dolara.


Tak prezentuje się lista pierwszych gier objętych promocją:
  • Dead Rising 4
  • Final Fantasy XV
  • Dishonored 2
  • Gears of War 4
  • Battlefield 1
  • Call of Duty: Infinite Warfare
  • Titanfall 2
  • NBA 2K17
  • Call of Duty: Black Ops III
  • Just Cause 2
  • Skate 3
  • Skyrim
  • ARK: Survival Evolved
  • Overwatch
  • Rocket League
  • Doom
  • South Park: Kijek Prawdy
  • XCOM: Enemy Within
  • Left 4 Dead 2
  • Watch Dogs 2
  • Bioshock Infinite
  • Forza Horizon 3
  • Everspace
  • Recore


 

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie wiedziałem gdzie zapytać, więc zrobię to tutaj.
Otóż przykład: jeśli gra jest przeceniona dla posiadaczy GOLD (i jest to gra od EA) to jeśli posiadamy EA ACCESS zyskujemy dodatkowe -10%, tak?
To jakoś specjalnie nalicza? bo mam przykładowo gierkę i przy kliknięciu "kup" cena się nie zmniejsza, cały czas widnieje ta promocyjna GOLD, a gra jest od EA, coś więcej trzeba zrobić by skorzystać z tej promo?
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
A masz cenę podaną po obniżce Ea Access czy po goldzie? Raczej będzie cena po goldzie.
A podaj jaka gra to sprawdze co mi pokazuje.
 

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tzn. bardziej mi chodziło tak przyszłościowo, bo xa mam od miesiąca no i na przykładzie UNRAVEL'a chciałem sprawdzić do 3 Stycznia jest 22zł z Gold'em, więc 10% = 2,20zł = 19,80zł, już nie chodzi że chcę przyoszczędzić na UNRAVEL'u 2zł bo mam go w EA ACCESS, ale tak bardziej na przyszłość chciałem wiedzieć jak to działa ;)
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
tzn. bardziej mi chodziło tak przyszłościowo, bo xa mam od miesiąca no i na przykładzie UNRAVEL'a chciałem sprawdzić do 3 Stycznia jest 22zł z Gold'em, więc 10% = 2,20zł = 19,80zł, już nie chodzi że chcę przyoszczędzić na UNRAVEL'u 2zł bo mam go w EA ACCESS, ale tak bardziej na przyszłość chciałem wiedzieć jak to działa ;)
nie uzyskasz łącznej zniżki od EA access+ zniżka w Gold po zsumowaniu
albo bierzesz w ramach EA access albo w ramach Gold
 

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok o to mi chodziło, gdzieś się kilkukrotnie spotkałem z postami, że to się sumuje no i ktoś mnie wprowadził w błąd, więc teraz wszystko jasne :D
 

rafu_007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ok o to mi chodziło, gdzieś się kilkukrotnie spotkałem z postami, że to się sumuje no i ktoś mnie wprowadził w błąd, więc teraz wszystko jasne :D
Gry w ramach EA Access tez mozna kupic taniej majac ten abonament, ale nie "promocje" sie nie sumuja. Czyli jak skoncza sie wyprzedaze, powinna byc jakas nizsza cena na Unravel dla Ciebie jak masz EA, chyba 10% rabatu dostaniesz jak dobrze pamietam.
 

raflo87

Świeżak
Świeżak
Czy mogę gdzieś sprawdzić do jakiego konta email został przypisany kod gry ( w moim wypadku fifa17)
Kupiłem konsolę na prezent , myślałem że zagram w coś i posprawdzam, wpisałem kod fify. Pobieranie doszło do 40% ,kod był ok.
Nie chciało mi się czekać a musiałem spakować konsolę na prezent. Uruchomiłem ustawienia fabryczne.
Na 90% jestem pewny ,że kod zrealizowałem na adresie [email protected] ,ale ręki nie dam uciąć.
Dzwoniłem do Microsoftu kilka razy i nie są w stanie mi tego sprawdzić na jakim koncie został wykorzystany kod. Na tym koncie nie ma tej subskrypcji.
Jeśli ktoś rozwiązywał podobny problem to proszę o pomoc.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie sprawdzisz tego teraz jak nie pamiętasz emailu do logowania na konto z grą...
 

raflo87

Świeżak
Świeżak
Szkoda. Mój pospiech mnie zmylił. Może utworzyłem jakieś konto no name i wogóle nie pamiętam.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Czy mogę gdzieś sprawdzić do jakiego konta email został przypisany kod gry ( w moim wypadku fifa17)
Kupiłem konsolę na prezent , myślałem że zagram w coś i posprawdzam, wpisałem kod fify. Pobieranie doszło do 40% ,kod był ok.
Nie chciało mi się czekać a musiałem spakować konsolę na prezent. Uruchomiłem ustawienia fabryczne.
Na 90% jestem pewny ,że kod zrealizowałem na adresie [email protected] ,ale ręki nie dam uciąć.
Dzwoniłem do Microsoftu kilka razy i nie są w stanie mi tego sprawdzić na jakim koncie został wykorzystany kod. Na tym koncie nie ma tej subskrypcji.
Jeśli ktoś rozwiązywał podobny problem to proszę o pomoc.
jak chcesz sprawdzić na jakim koncie masz ten kod już aktywny to zaloguj się kontem na xbox.com i szukaj fifa 17 w sklepie cyfrowym microsoft z poziomu pc i jeśli pod nazwą gry masz zaznaczone kupione - posiadasz ten produkt - to znaczy że na tym właśnie koncie jest ta gra już . loguj na każdym koncie osobno i wchodź w sklep jeśli masz więcej kont i nie rób tego na konsoli bo możesz mieć już z innego konta np lub jako domowa konsola ustawione więc będzie ci pokazywało na każdym że masz w historii konta nie ma zaznaczonych że masz z kodu grę
 
Ostatnia edycja:

raflo87

Świeżak
Świeżak
Dziękuję za sugestie.
Nie udało mi się odzyskać niczego , musiałem kupić nowy kod za 147zł.
Niestety nie myślenie czasem kosztuje. Być może utworzyłem jakieś nowe konto na szybko przy pierwszym konfigurowaniu konsoli.
Szkoda,że konsola nie przechowuje gdzieś takich danych...
Pozdrawiam
 

davixonek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam, czy jak kupie konto z gra cyfrowa, sciagne gre na dysk i usune to konto na ktorym byla gra to ta gra prestaje dzialac? czy ggra przypisuje sie do konsoli?
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Gra przynależy do konta.
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
witam, czy jak kupie konto z gra cyfrowa, sciagne gre na dysk i usune to konto na ktorym byla gra to ta gra prestaje dzialac? czy ggra przypisuje sie do konsoli?
Tak, przestanie działać. Tak jak napisał kolega wyżej gra jest na koncie, nie na konsoli. Możesz mieć konto w tle a grać na swoim ;)
 

Do góry Bottom