Gry cyfrowe - FAQ

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ja nie jestem i nie wiem co się nagle stało.
To nie jest wina kupionej wspólnie licencji na grę (gry) tylko coś test z goldem... Jakby było z licencją gry to byś jej wgl nie włączył...
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Konto rodzicielskie dla dziecka masz. Usuń blokadę na koncie.
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dlaczego miałbym stawiać negatywa ? Kupuje dostęp do konta na np. 6 miesięcy i gram, po miń. 6 miesiącach janusz zmienia hasło i tyle - ja w tym okresie przejadę grę i 10 innych osób którym ją udostepnie. Na tych paręnaście kont jedno tylko przestało nam działać w okresie gwarancji, janusz grzecznie zwrócił pieniądze z braku innych kont. Nie kupuje się od byle świerzaka bez historii który zniknie i założy nowe konto.

Ogólnie konta offline to głównie powód irytacji, odpalam grę i po kilku minutach mnie z niej wywala z informacja że muszę być online. Traci się przy tym postęp.

Ja preferuje dostęp do konta w trybie logowanie w tle, co mi po emailu zabezpieczającym jak MS mi usunie grę z tego konta ? Janusze na konto z emailem daje bardzo krótką gwarancję, wiadomo dlaczego.

@włatca_trawnikuf Ja jestem w preview u mnie jest ok.
To się nie zrozumieliśmy, myślałem że zmienia konto dzień po zakupie. Jak bym kupił dostęp do konta na 1/2 roku za 20% ceny to raczej nie oczekiwałbym dostępu stałego. Kupując dostęp do eaacesa czy xpassa też po zakończeniu usługi nie masz dostępu do gier.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie wszędzie mam bez ograniczeń .
Nic nie zmieniliśmy i z dnia na dzień taki komunikat .
Może to faktycznie coś z goldem
 

Desdid

Świeżak
Świeżak
Cześć przeczytałem wątek ale dokładnie nie zrozumiałem :) chodzi mi np o taką gierkę

http://allegro.pl/call-of-duty-wwii-dodatek-sklep-24-mc-i7012694544.html

normalnie gra kosztuje 230zł bodajże a tutaj jest cyfrowa za 49.Czy to jest w ogóle legalne? MS może zbanować o coś takiego? czy lepiej kupić już wersję pudełkową?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Cześć przeczytałem wątek ale dokładnie nie zrozumiałem :) chodzi mi np o taką gierkę

http://allegro.pl/call-of-duty-wwii-dodatek-sklep-24-mc-i7012694544.html

normalnie gra kosztuje 230zł bodajże a tutaj jest cyfrowa za 49.Czy to jest w ogóle legalne? MS może zbanować o coś takiego? czy lepiej kupić już wersję pudełkową?
Nie jest legalne. Oprócz Ciebie dostęp dostaje z 10 innych osób do tego samego profilu, dlatego jest info że musisz grać offline. Gdybyś sie połączył online to co chwile będzie Cie wyrzucać z gry. Już sama cena powinna dać dużo do myślenia.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jest legalne ale łamie postanowienia licencyjne Microsoft. Do paki nie pójdziesz ale mogą cię wezwać na policje celem przesłuchania ;)

Granie offline jest o ogólnie do bani, mnie po 5 min wywala z gry z informacja że muszę się zalogować, nie da się tak grać a i funkcję sieciowe odpadają.
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak to wygląda z tym zakupem gry na przyjaciela? Można kupić na obym regionie i później taki kod przypisać do konta w naszym regionie?
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Nie ma blokady regionu gry.
 

DamianOneX

Świeżak
Świeżak
Czy jest sens kupować coda nowego cyfrowego za 50zł? nie ma gwarancji znów,że koleś zmieni hasło i po grze
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czy jest sens kupować coda nowego cyfrowego za 50zł? nie ma gwarancji znów,że koleś zmieni hasło i po grze
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy jest sens kupować coda nowego cyfrowego za 50zł? nie ma gwarancji znów,że koleś zmieni hasło i po grze
Jak widać ktoś taki jak Ty jak był wiecznie nauczony kraść gry tak mu ciężko kupić normalnie legalną grę. Lepiej kupić taniej używkę niż lewe konto. Poza tym pewnie na tym koncie obowiązuje zasada grania offline czyli dzielisz profil z innymi osobami. A najlepiej to znaleźć drugą osobę i wspólnie kupować gry na pół.
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szybkie pytanie.
Kupiłem młodemu na próbę xbox one pass,niby wszystko ok,ale nie mogę pobrać gier na x360 .
Czy muszę to robić z poziomu konsoli czy jednak coś się zawiesiło?
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Z poziomu konsoli zassaj.
 

Damian144

Świeżak
Świeżak
Zakupiłem konsolę 500 GB (Xbox one s) przyjdzie mi w czwartek dlatego jeszcze zielony jestem w tym kierunku i mam jedno nurtujące mnie pytanie;
Słyszałem, że wersje z płyty i tak zajmują miejsce na dysku konsoli (trzeba je zainstalować) ale mam płytkę i mogę w każdej chwili grę z dysku usunąć (i tak do woli) A jak sytuacja ma się w przypadku kupienia kodu gry (wersja cyfrowa) czy jak grę usunę (zęby zwolnić miejsce na dysku) potem będę mógł ją w każdej chwili zainstalować (i na przykład powtarzać ten schemat do woli?)

Mam nadzieje, że zrozumieliście o co mi chodziło:D Czekam na odpowiedź.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zakupiłem konsolę 500 GB (Xbox one s) przyjdzie mi w czwartek dlatego jeszcze zielony jestem w tym kierunku i mam jedno nurtujące mnie pytanie;
Słyszałem, że wersje z płyty i tak zajmują miejsce na dysku konsoli (trzeba je zainstalować) ale mam płytkę i mogę w każdej chwili grę z dysku usunąć (i tak do woli) A jak sytuacja ma się w przypadku kupienia kodu gry (wersja cyfrowa) czy jak grę usunę (zęby zwolnić miejsce na dysku) potem będę mógł ją w każdej chwili zainstalować (i na przykład powtarzać ten schemat do woli?)

Mam nadzieje, że zrozumieliście o co mi chodziło:D Czekam na odpowiedź.
Tak będziesz mógł, ale kup kod do gry, który wbijesz na swoje konto, a nie lewe tanie konta z grami na allegro :) Jak usuniesz daną grę do pojawi się na konsoli w Do instalacji.
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tak, mając zakupioną wersję cyfrową możesz non stop kasować z dysku i pobierać ponownie z serwerów microsoftu.
 

Damian144

Świeżak
Świeżak
Tak będziesz mógł, ale kup kod do gry, który wbijesz na swoje konto, a nie lewe tanie konta z grami na allegro :) Jak usuniesz daną grę do pojawi się na konsoli w Do instalacji.
tak wiem, wynika to z pierwszego postu tego tematu ;)
Dzięki za szybką odpowiedź forumowicze, 5! :D
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Witam. Zamierzam kupić Forze Horizon 3 w wersji Standard i zauważyłem, że w sklepie kosztuje chyba dokładnie 219zł, a np. można znaleźć na allegro aukcje z kodami przykładowo za 99zł lub powiedzmy 149/169zł. Często jest też jakaś gra Hot Wheels. Jest to ta sama wersja gry (Standard)? Czy jest to w pełni legalne czy nie do końca tak jest?
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Hot wheels to dodatek bierz z tym bo fajne.
Na allegro taniej bo ludzie sprzedają to co z konsolami dostają a nie każdy chce w to grać.
 

Do góry Bottom