Gry cyfrowe na Xbox series S

Kamm255

Świeżak
Świeżak
Siema, kupiłem ostatnio Xbox series S bez możliwości odtwarzania płyt. Powiem szczerze, że nie orientuję się za bardzo w temacie i wcisnęli mi od razu w sklepie grę assassins creed valhalla. W domu zoorientowałem się jak wygląda kwestia kupowania gier na Xbox, a gra jest tylko do uruchomienia poprzez płytę. Teraz zastanawiam się, czy jest możliwość ewentualnie w jakiś sposób pobrania tej gry z płyty na konsolę ? Zastanawiam się też, czy można kupować gry na Xbox z poza Game Pass oraz sklepu Microsoft w jakiejś formie kodu aktywacyjnego, w sklepach internetowych, ze względu na cenę gier w sklepie Microsoft. Na internecie znajduję jakieś gry na Xbox series S w formie kodu, wiem też, że jest możliwość aktywowania gry przez kod na konsoli, ale pytanie, czy rzeczywiście wszystkie gry można w taki sposób odpalić. Może głupie pytanie, ale naprawdę nie jestem już pewien jak to wyglada
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie ma możliwości.... Oddaj albo sprzedaj i kup sobie cyfrę.
Pełno jest sklepów mtcgame eneba itp...
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wszystkie gry możesz kupić w formie cyfrowej, jak pisał @-=SETH=- wyżej, albo w jednym że sklepów (Mtcgame, eneba, kinguin itd.) lub na innym regionie (Brazylia, Argentyna, Turcja itd.) za pomocą gift cardów tzw. zdrapki. Wejdź sobie np. Na xboxnow.com lub xboxstorechecker I tam fajnie widać jakie są ceny u nas a jakie w najtańszych regionach.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
wcisnęli mi od razu w sklepie grę assassins creed valhalla.
Od razu poszedłbym do sklepu i zjebał po kolei, że Xbox Series S bez napędu kupiłem a pudełkową grę mi sprzedali :D
 

Kamm255

Świeżak
Świeżak
Wszystkie gry możesz kupić w formie cyfrowej, jak pisał @-=SETH=- wyżej, albo w jednym że sklepów (Mtcgame, eneba, kinguin itd.) lub na innym regionie (Brazylia, Argentyna, Turcja itd.) za pomocą gift cardów tzw. zdrapki. Wejdź sobie np. Na xboxnow.com lub xboxstorechecker I tam fajnie widać jakie są ceny u nas a jakie w najtańszych regionach.
Oo tyle dobrze, bo widziałem na niektórych z tych stron gry cyfrowe, ale nie byłem pewny, czy są legitne i będą działać na tej wersji Xbox . Dzięki za podpowiedź ;p

Od razu poszedłbym do sklepu i zjebał po kolei, że Xbox Series S bez napędu kupiłem a pudełkową grę mi sprzedali :D
Właśnie mam zamiar jechać do sklepu i domagać się reklamacji, na infolinii powiedzieli mi, że jak nie przyjmą to mam wysłać płytę przesyłką, razem z reklamacją pisemną, ale ciekawe jakby to rozpatrzyli ..
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Od razu poszedłbym do sklepu i zjebał po kolei, że Xbox Series S bez napędu kupiłem a pudełkową grę mi sprzedali :D
To tylko pokazuje jacy fachowcy tam pracują ;)
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
jacy fachowcy tam pracują
Ja bym sobie poczekał za tym sprzedawcą co to tam sprzedaje za sklepem jak będzie wychodzić po zmianie.... :D
 

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja bym sobie poczekał za tym sprzedawcą co to tam sprzedaje za sklepem jak będzie wychodzić po zmianie.... :D
Bez przesady. Oni mają tony towaru i się nie znają. Znasz np. wszystkie sprzęty AGD wraz z ich nazwami, co robią i co do nich pasuje?

Oczywiście kwestią jest obsługa reklamacji i oczywiście zwrócenie uwagi sprzedawcy (by się nie pomylił drugi raz). Muszą tę grę przyjąć choćby była wyciągnięta z pudełka, popalcowana, a nawet porysowana. Jeśli nie zechcą to wtedy rzeczywiście powinien być łomot (a to bardzo realne, że większość osób wyciągnie z pudełka i wtedy zobaczy, że nie ma gdzie wsadzić, a sprzedawca będzie się czepiać że używana i że w ogóle nie ma zwrotów, szczególnie oprogramowania, ich błąd więc zero dyskusji, niech potrącą z pensji).
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Oni mają tony towaru i się nie znają.
W większości sklepów sprzedają na siłę ludziom to co leży na magazynie a tym bardziej jak wyczują że klient się nie zna. Zwykłe cwaniactwo i zbieranie punktów na premie.
 

Do góry Bottom