• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Gry DEMO na nieprzerobionej konsoli

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam chciałem się dowiedzieć czy można uruchomić gry Demo na nieprzerobionej X360 ?

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Gry DEMO na nieprzerobionej konsoli

dzięki za odpowiedź :D

Mogę wgrać parę dem na płytkę czy tylko jedną (a i czy mogę użyć płyty DVD-RW)

Gemini

Użytkownik
Użytkownik

"wgrać demo na płytę"? Myślałem że x odczytuje tylko dema z twardego dysku ( nagrane z neta) oraz oryginalne dema z gazet itp. Hmmmm. A czy ktoś wie skąd dorwać takie grywalne dema?

P

Piri001

Guest

Tak :) . Ja :). Sa w dziale download :) . Dzial dostepny od 10 postow :). Jeszcze troche i sobie tam zajrzysz :p!

Gemini

Użytkownik
Użytkownik

Ale naprawdę konsola czyta dema nagrane na cd? Nagrane przezemnie na komputerze? Jakoś nie mogę w to uwierzyć!!

vegox

Świeżak
Świeżak

powiedzcie mi jakie mam utworzyć foldery, bo ściągnąłem z działu download demo dmc4 i nagrałem rozpakowany plik i niechodzi :'( wiem że może głupia prośba, ale ja jestem zielony :p

P

Piri001

Guest

jak masz folder content to go wrzuc na plyte z zawartoscia .

mateusz19910921

Świeżak
Świeżak

dużo gier jest też na torentach, a takie pytanie z mojej strony żeby nie robić następnego tematu, można gry wrzucać np. na mp3 lub inna pamięć USB ?? ??

Do góry