Gry dla dwóch graczy

Prekursor

Świeżak
Świeżak
Witam.Szukam gier strategicznych dla dwóch graczy gram na razie na offline.
 

TalareK99

Świeżak
Świeżak
Cywilizacje chyba mają opce gry na dwóch.
 

Prekursor

Świeżak
Świeżak
wyścigówki mnie nie interesuje,szukam podobne do dead space itp
 

Dzozef

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cywilizacja to gra strategicznna co prawda turowa co jest czystym złem jak dla mnie ale jednak to rts. Horrory typu dead space to może life4dead 2. Ekran podzielony w pionie.
 

loot2014/ban

Banned
Użytkownik
Resident evil

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)
 

Samuraiser

Użytkownik
Użytkownik
RE6, Fear 3. Jesli lubisz slashery to Dynasty Warriors i Warriors orochi ma podzielony ekran.
 

DaroKnightRider

Użytkownik
Użytkownik
Cywilizacja to gra strategicznna co prawda turowa co jest czystym złem jak dla mnie ale jednak to rts. Horrory typu dead space to może life4dead 2. Ekran podzielony w pionie.


Mala korekta twojej wypowiedzi.

RTS to Real Time Strategy czyli turówki jak Cywilizacja pod to nie podlegają.
 

Dzozef

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak wiem ale chodziło mi o to że Cywilizacja mimo swojej turowości jest grą strategiczną, a potocznie utarło się że gry strategiczne są nazywane rts'ami. Co nie zmienia faktu że robi sie offtop więc poszperałem troche i znalazłem taką oto stronę jest to spis gier co-op wraz z ich ocenami także to powinno wyczerpać temat.



Co nie zmienia faktu że autor najpierw szuka gier rts później nazywa Cywilizacje wyścigówką i chce gier typu dead space. Tak czy inaczej link podany wyżej powiniej zaspokoić potrzeby autora na gry co-op.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
TBS to gra turowa strategiczna
 

2nel

Użytkownik
Użytkownik
autor najpierw szuka gier rts później nazywa Cywilizacje wyścigówką i chce gier typu dead space
Scooooore!!! ;) hahaha nice one
 

gb2111

Użytkownik
Użytkownik
hej.
xcom enemy within
 

Rys97

Użytkownik
Użytkownik
Może to nie gra strategiczna ale polecam tryb zombie w Call of Duty Black Ops najlepiej do tego trybu brać znajomego bo ciężko walczyć samemu ;D
 

KubaSSJ

Świeżak
Świeżak
Ja bym polecił z innej beczki Mortal Kombat, razem ze znajomymi można w to długo grac ^^
 

Do góry Bottom