Gry dla dzieci

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
#21
Witajcie.
Czy gry z X360 np Kinect Sport działają na X1?
I jak z tzw kopiami bezpieczeństwa [emoji6]?

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka
Nie ma złodziejstwa na Xboxie One na całe szczęście ;) Gry z Kinecta z 360tki nigdy nie będą działały na Kinekcie z XO. MS już kiedyś się na ten temat wypowiadał. Jest to po prostu niemożliwe do zrealizowania, bo to dwie różne technologie ;)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
#23
Snake Pass


Zręcznościowa gra platformowa z elementami logicznymi, zrealizowana przez brytyjskie studio Sumo Digital na podstawie prototypu Seba Liese, stworzonego na potrzeby imprezy Game Jam. Fabuła Snake Pass opowiada o przygodach węża, który wraz ze swoim przyjacielem kolibrem musi odnaleźć klucze do magicznych bram, zapewniających krainie Harmony Foothills magiczną moc. Wszystko zaś po to, aby pokonać tajemniczego intruza, zagrażającego życiu jej mieszkańców. Rozgrywka przedstawiona została w trzech wymiarach, a podczas zabawy sterujemy wspomnianym wężem, którego zakres ruchów został dość wiernie oddany. Nasz protagonista nie potrafi więc np. skakać; zamiast tego powoli pełza po ziemi, owija się wokół różnych przeszkód czy też pływa. Wszystko to wykorzystujemy do pokonywania rozmaitych przeszkód oraz odnajdywania skrzętnie poukrywanych znajdziek. W niektórych sytuacjach z pomocą gadowi przychodzi jego przyjaciel koliber, który chwyta go za ogon i przenosi w niedostępne z pozoru miejsca

Gameplay:


Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
#24
JUJU


JUJU to kolejna gra stworzona przez polski zespół Flying Wild Hog. Tytuł znacznie różni się od poprzednich dokonań zespołu, gdyż wcześniej tworzył on efektowne strzelanki FPP (Shadow Warrior i Hard Reset), a tym razem wyprodukował wesołą, dwuwymiarową platformówkę. Produkcja nawiązuje do klasycznych przedstawicieli gier platformowych, oferując szereg sekwencji zręcznościowych, rozmaite sekrety do odkrycia oraz walkę z przeciwnikami, w tym oczywiście z groźnymi i wielkimi bossami. Dodatkowo twórcy zatroszczyli się o tryb współpracy dla dwóch osób.

Gra opowiada o dwójce bohaterów, tytułowym Juju i jego koledze Peyo, którzy przeszkodzili ojcu Juju, szamanowi Jambee, w odprawieniu magicznego rytuału i tym samym przyczynili się do przywołania złego pradawnego ducha. Ten uwięził Juju, a teraz zagraża całemu światu. Ciekawska dwójka bohaterów musi wiec odnaleźć klucze niezbędne do zapieczętowania złej siły, uratowania ojca i ocalenia świata.

Rozgrywka opiera się na zasadach klasycznych gier platformowych, więc do naszych zadań należy przede wszystkim pokonywanie napotkanych przeszkód oraz walka z przeciwnikami. Podczas podróży towarzyszy nam jaszczurka Peyo oraz Guardian of the Mask, który wskazuje drogę i udziela cennych porad. Tytuł umożliwia przejście kampanii zarówno samemu, jak i w ramach współpracy z drugą osobą. Współgracz może w dowolnej chwili dołączyć do zabawy, przejmując kontrolę nad Peyo. Całość została oprawiona zabawną, kolorową oprawą graficzną.

 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
#27
DRAGODINO

Dotrzyj na samym szczyt w DragoDino, porywającej przygodzie osadzonej w nieustannie zmieniającym się świecie!
Poznaj Boba, uroczego smokodinozaura, i poprowadź go przez 10 poziomów Leśnego Królestwa w drodze po jego zaginione jajo, które utknęło na wierzchołku olbrzymiego drzewa.
Przemierz świat gry i staw czoła przeciwnikom, aby wspiąć się jeszcze wyżej. Zbieraj po drodze niezbędne w trakcie twojej wyprawy moce. Uważaj jednak, strażnicy lasu nie dadzą łatwo za wygraną."
Łącz ze sobą wzmocnienia, graj różnymi smokodinozaurami, wykorzystując zdolności każdego z nich. Zmierz się z 2 poziomami trudności oraz trybem treningowym. Podejmij wyzwanie w trybie pojedynczym lub kooperacji.
Główne cechy:
● 10 poziomów
● 2 poziomy trudności: normalny (3 życia i punkty kontrolne) / szalony (1 życie i brak punktów kontrolnych)
● 2 grywalne postaci z 2 skórkami
● 40 wzmocnień
● 50 przeciwników
● 3 bossów
● lokalny tryb kooperacji
● kreskówkowy świat
● 2 ukryte postaci
● przedmioty specjalne rozwijające wątek fabularny
● oryginalna ścieżka dźwiękowa

Premiera 27 kwietnia 2018r.

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.


 

Do góry Bottom