Gry dla dzieci

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witajcie.
Czy gry z X360 np Kinect Sport działają na X1?
I jak z tzw kopiami bezpieczeństwa [emoji6]?

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka
Nie ma złodziejstwa na Xboxie One na całe szczęście ;) Gry z Kinecta z 360tki nigdy nie będą działały na Kinekcie z XO. MS już kiedyś się na ten temat wypowiadał. Jest to po prostu niemożliwe do zrealizowania, bo to dwie różne technologie ;)
 

zibciu

Banned
Świeżak
Ok. Dziękuję za pomoc

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Snake Pass


Zręcznościowa gra platformowa z elementami logicznymi, zrealizowana przez brytyjskie studio Sumo Digital na podstawie prototypu Seba Liese, stworzonego na potrzeby imprezy Game Jam. Fabuła Snake Pass opowiada o przygodach węża, który wraz ze swoim przyjacielem kolibrem musi odnaleźć klucze do magicznych bram, zapewniających krainie Harmony Foothills magiczną moc. Wszystko zaś po to, aby pokonać tajemniczego intruza, zagrażającego życiu jej mieszkańców. Rozgrywka przedstawiona została w trzech wymiarach, a podczas zabawy sterujemy wspomnianym wężem, którego zakres ruchów został dość wiernie oddany. Nasz protagonista nie potrafi więc np. skakać; zamiast tego powoli pełza po ziemi, owija się wokół różnych przeszkód czy też pływa. Wszystko to wykorzystujemy do pokonywania rozmaitych przeszkód oraz odnajdywania skrzętnie poukrywanych znajdziek. W niektórych sytuacjach z pomocą gadowi przychodzi jego przyjaciel koliber, który chwyta go za ogon i przenosi w niedostępne z pozoru miejsca

Gameplay:

 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
JUJU


JUJU to kolejna gra stworzona przez polski zespół Flying Wild Hog. Tytuł znacznie różni się od poprzednich dokonań zespołu, gdyż wcześniej tworzył on efektowne strzelanki FPP (Shadow Warrior i Hard Reset), a tym razem wyprodukował wesołą, dwuwymiarową platformówkę. Produkcja nawiązuje do klasycznych przedstawicieli gier platformowych, oferując szereg sekwencji zręcznościowych, rozmaite sekrety do odkrycia oraz walkę z przeciwnikami, w tym oczywiście z groźnymi i wielkimi bossami. Dodatkowo twórcy zatroszczyli się o tryb współpracy dla dwóch osób.

Gra opowiada o dwójce bohaterów, tytułowym Juju i jego koledze Peyo, którzy przeszkodzili ojcu Juju, szamanowi Jambee, w odprawieniu magicznego rytuału i tym samym przyczynili się do przywołania złego pradawnego ducha. Ten uwięził Juju, a teraz zagraża całemu światu. Ciekawska dwójka bohaterów musi wiec odnaleźć klucze niezbędne do zapieczętowania złej siły, uratowania ojca i ocalenia świata.

Rozgrywka opiera się na zasadach klasycznych gier platformowych, więc do naszych zadań należy przede wszystkim pokonywanie napotkanych przeszkód oraz walka z przeciwnikami. Podczas podróży towarzyszy nam jaszczurka Peyo oraz Guardian of the Mask, który wskazuje drogę i udziela cennych porad. Tytuł umożliwia przejście kampanii zarówno samemu, jak i w ramach współpracy z drugą osobą. Współgracz może w dowolnej chwili dołączyć do zabawy, przejmując kontrolę nad Peyo. Całość została oprawiona zabawną, kolorową oprawą graficzną.

 

mrstatler

Świeżak
Świeżak
Cześć

Szukam zręcznościówki dla córki 9 lat w stylu Subway surfers albo Tom gold run.
Mamy Xbox One S.


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Cześć
Szukam zręcznościówki dla córki 9 lat w stylu Subway surfers albo Tom gold run.
Sonic Forces

 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
DRAGODINO

Dotrzyj na samym szczyt w DragoDino, porywającej przygodzie osadzonej w nieustannie zmieniającym się świecie!
Poznaj Boba, uroczego smokodinozaura, i poprowadź go przez 10 poziomów Leśnego Królestwa w drodze po jego zaginione jajo, które utknęło na wierzchołku olbrzymiego drzewa.
Przemierz świat gry i staw czoła przeciwnikom, aby wspiąć się jeszcze wyżej. Zbieraj po drodze niezbędne w trakcie twojej wyprawy moce. Uważaj jednak, strażnicy lasu nie dadzą łatwo za wygraną."
Łącz ze sobą wzmocnienia, graj różnymi smokodinozaurami, wykorzystując zdolności każdego z nich. Zmierz się z 2 poziomami trudności oraz trybem treningowym. Podejmij wyzwanie w trybie pojedynczym lub kooperacji.
Główne cechy:
● 10 poziomów
● 2 poziomy trudności: normalny (3 życia i punkty kontrolne) / szalony (1 życie i brak punktów kontrolnych)
● 2 grywalne postaci z 2 skórkami
● 40 wzmocnień
● 50 przeciwników
● 3 bossów
● lokalny tryb kooperacji
● kreskówkowy świat
● 2 ukryte postaci
● przedmioty specjalne rozwijające wątek fabularny
● oryginalna ścieżka dźwiękowa

Premiera 27 kwietnia 2018r.

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/dragodino/bwng265cpdh3

 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja mogę polecić grę Starlink: Battle for Atlas. Syn lat 8 domagał się już jakiejś bardziej "dorosłej" gry. Chciał mi grać w Anthem. Kupiłem mu Starlink i bardzo mu się spodobało. Jak nie gra, to bierze sobie samolot i bawi się jak jak zwykłą zabawką. Gra ma polski dubbing.
 

Do góry Bottom