Gry dla pięciolatka

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
Może sega super star tennis? Banjo-Kazooie: Nuts&Bolts, Crash of the Titans, Piorun Bolt to są fajne gry może twojemu bratu też się spodobają sam czasami lubię se pograć u kolegi w to
 

a!mLe$$

Świeżak
Świeżak
Przerażacie mnie...

Niedługo zrobicie temat - jakie gry dla 3 latka... (Bo dla 7mio i 5cio latka już są)...

Nie niszczcie mu dzieciństwa, pokażcie mu podwórko...
(kiedy deszcz pada ? książka, nawet bajka jakaś, gry planszowe, ale już od 5 lat gry ?)
 

ForEver4

Użytkownik
Użytkownik
lego star wars polecam dla młodziaków.
 

szefdomel

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie gry na podstawie filmów animowanych są fajne dla dzieci.
Kung fu panda czy Odlot.
 

HydeFromT70s

Banned
Użytkownik
To 5-cio latki potrafią już grać na konsolach ?! Do czego to teraz dochodzi- pisać, czytać i wysławiać się poprawnie nie potrafi Polak, ale grunt że od małego już gra na konsoli.....

Żeby nie było warna i tekstów, że offtop....

Lego Batman czy jakoś tak....
 

Davidek66

Użytkownik
Użytkownik
UP
ale sry niewiem jak sie po polsku nazywa
 

castro

Użytkownik
Użytkownik
Pisze jak byk Magiczny w pierwszym poście ,że szuka gry dla brata , a wy od razu ,że jakiś to tatuś i pouczacie go jak ma dziecko wychowywać :D To forum o grach ,a nie samosia.pl Każdy orze jak może ,każdy żyje jak uważa za stosowne. A gierki najlepsze dla dzieci to według mnie te na podstawie filmów jak już ktoś napisał , np : kung fu panda ,sezon na misia (open season) , film o pszczołach (bee movie) , odlot (up) . Gry o sonic'u też powinny się spodobać.
 

a!mLe$$

Świeżak
Świeżak
Pisze jak byk Magiczny w pierwszym poście ,że szuka gry dla brata , a wy od razu ,że jakiś to tatuś i pouczacie go jak ma dziecko wychowywać :D To forum o grach ,a nie samosia.pl Każdy orze jak może ,każdy żyje jak uważa za stosowne.
No wybacz, ale jako brat też odpowiada za wychowanie... :eek:
Poza tym, później wyrośnie taki, który będzie robił błędy ortograficzne i tłumaczył się dysortografią (bo przy książkach się nie chciało siedzieć, a rodzice pomogli zrobić papierki)... Dziwne tylko, że na studiach nikt nie pokaże nawet, że ma papierek na dysortografie - bo go tam wyśmieją...

Co do gier, to ludzie chyba wymienili wszystko co było:
Lego , Odlot , Epoka Lodowcowa 3
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
ee.. ja powiem że wg pegi, ersb i bbfc to xbox jest przeznaczony dla osób powyżej 7 roku życia.
dzieciakowi pokażcie podwórko, a nie go do gier.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Przesadzacie, sam daje grać mojemu bratu pograć a opóźniony nie jest, wręcz przeciwnie.
Ale pamiętajcie - dawajcie grać z umiarem ( nie dłużej niż wy sami ;) ). Godzina-półtora dziennie to max.

Osobiście daje grać bratu w GTA IV, lata sobie tym samochodem i się rozwala o budynki ;)
 

mokwas

Użytkownik
Użytkownik
Sonic & Sega All-Stars Racing jest bardzo fajną ściganką dla najmłodszych. Kolorowe i przyjemne dla oka.
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
A moze przed napisaniem postu typu: "wyjdz z nim na podworko, poczytaj mu ksiazke albo niech obejrzy bajke" to pomysl, bajke oglada gdy nie ma co robic a ksiazke ma czytana na dobranoc; na podworko to chyba wychodzi kazdy dzieciak, piaskownica albo gra w pilke nie jest czyms do czego trzeba go zmuszac. Ale z reszta co ja wam bede pisal wy wiecie lepiej :)
Tez szukam takiej gierki pobralem Crasha Mind of Mutant, gierka fajna, tylko ze sie zatrzymalismy w pewnym momencie i nie mozemy przejsc. Problem nawet opisalem na forum ale nikt nie pomaga ;p Teraz poluje na Vive Pinate :) Jednak obawiam sie, ze nic nie przebije jego ulubionej gierki Assasins Creed 2 :D
 

5HOOGUN

Banned
Daj mu batmana AA może sobie poradzi ;d
 

Jaroszek94

Użytkownik
Użytkownik
Naprawdę rozumiem, że chcesz sprawić bratu radość, ale nie lepiej będzie jak kupisz mu puzzle albo pograsz z nim w chińczyka ? tylko nie w wersję alkoholową :D.

Twój brat twoja sprawa , żeby nie było off topu , mój sąsiad kupił synowi konsole , też ma 5 lat , i gra w Crackdowna , PGR , Midnight Club, Rain , Shadowrun ... o dziwo Crackdowna przeszedł już 30 procent, a ojciec jego nic nie rusza, więc młody dobry jest ,a i w PGR nie daje sobie w kasze dmuchać :D
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
jeszcze surf's up jest fajne. fajne triczki na desce. i polecam arcade compilation z zestawu arcade.

a jak młody będzie obeznany z padem to mu forze zarzuć. ja grałem w symulacje od małego i bardzo mi to pomaga teraz jak mam prawko prowadzić auto.
 

5HOOGUN

Banned
ja grałem w symulacje od małego i bardzo mi to pomaga teraz jak mam prawko prowadzić auto.
Ja grałem w simsy jak byłem mały dlatego teraz jestem tak otwarty na towarzystwo i mam ładnie wystrojony pokój. Lol

Daj młodemu dostęp do tibii i się z nim pożegnaj :D zobaczycie się za parę lat
 

Hrystek

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie Spyro, Crashe inne podobne gry. Gry w które grałem jak byłem jeszcze mały.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Była u mnie ostatnio 4,5latka, świetnie szło jej w soul calibur 4,tekken 6, prowadziła mnie także w grze castle crusher.
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
resident evil 5 :D halo 3 moze RE wypadabo trudne sterowanie :D
 

tommyw200

Użytkownik
Użytkownik
PGR4, broń boże od GTA , tekken. Lego , Banjo-Kazooie: Nuts&Bolts , Viva Pinata. Zaczynałbym jednak od simsów-będzie wiedział jak postępować w życiu i środowisku dziennym-jak nie to PGR4 .
 

Do góry Bottom